Blog navigation

Blog categories

Latest posts

Posted in: "2023"

 • Sir Ağda Yatağı
  Sir Ağda Yatağı

  Güzellik merkezleri ve bakım salonları, kişisel bakımlarına özen gösteren kişilerin sıklıkla gittiği yerler arasında bulunmaktadır. Güzellik merkezi ve bakım salonlarında 1’den farklı işlem ve prosedür uygulanmaktadır. Güzellik merkezlerinde özellikle kadınlar tarafından tercih edilen ağda yaptırma işlemleri için, Sir Ağda Yatağı kullanımı yapılmaktadır.

  Read more
 • Medikal Sedye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
  Medikal Sedye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Medikal sedye, çeşitli amaçlarla kullanılan bir tür yataktır. Sağlık merkezi, hastane, medikal estetik merkezi ve daha birçok alanda kullanıma uygundur. Hastaların daha iyi muayene edilmesi ve hastalığın teşhisini kolaylaştırması için de tercih edilir. Hastanelerde demirbaş olarak kullanılan medikal sedye satın alınmadan önce belli kriterler göz önünde bulundurulmalıdır.

  Read more
 • Bebek Bakım Masası
  Bebek Bakım Masası

  Bebekler doğdukları andan itibaren aileleri tarafında özenli bir şekilde bakılmaya ve yetiştirilmeye çalışılmaktadır. Her anne, baba ve aile üyeleri için bebekler hem göz bebeğidir hem de çok değerlidir. Aynı şekilde bebeklerin bakımları da aileler için çok önemlidir.

  Read more
 • Hasta Yatağı
  Hasta Yatağı

  Yaşamımızı sağlıklı ve dinç bir şekilde geçirebilmek için, günlük yaşamımızda sağlığımıza özen göstermekteyiz. Sağlığımızın yerinde olması için özen göstersek bile, bazen bu durum mümkün olmamaktadır.

  Read more
 • Cilt Bakım Yatağı
  Cilt Bakım Yatağı

  Birçoğumuzun günlük hayatındaki rutinlerinden bir tanesi cilt bakımdır. Cilt bakımı vücudumuz için önemli rutinlerden bir tanesidir. Çünkü gün içerisinde dışarıda geçirdiğimiz vakitlerden cildimiz de etkilenmektedir. Sıcak havalar, soğuk havalar, kir ve toz gibi etkenler cildimizin yıpranmasına sebep olmaktadır.

  Read more
 • Pet Bakım Ve Muayene Masası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Pet Bakım Ve Muayene Masası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Hayvanların traş edilmesi, düzenli olarak muayenesi ve çeşitli tahlillerin yapılması gerekir. Veterinerler pet bakım ve muayene masası ile bunların hepsini gerçekleştirebilir. Sedye tipinde tasarlansa da aslında bir sedye veya yataktan çok daha fazlasıdır. Çünkü hayvan dostların en iyi şekilde muayene edilmesini sağlamak için pet bakım ve muayene masası zorunludur.

  Read more
 • Veteriner Malzemeleri Nereden Alınır?
  Veteriner Malzemeleri Nereden Alınır?

  Doğasının döngüsünü sağlayan hayvanların sistem içerisinde sağlıklı bir şekilde yaşaması gerekir. Maddi ve manevi olarak insana faydası olan bu canlılarla veterinerler yakından ilgilenir. Veterinerler çeşitli hayvan türlerinin bakımı, teşhis ve tedavisi için donanımlı kimselerdir.

  Read more
 • Lazer Epilasyon Yatağı Ve Hasta Yatağı Arasındaki Fark Nedir?
  Lazer Epilasyon Yatağı Ve Hasta Yatağı Arasındaki Fark Nedir?

  Sedye ve yatak türlerinin kullanım alanları ürünün işlevi hakkında bilgi verir. Sedye ve yatak tipindeki ürünlerin her birinin çeşitli özelliklerinin bulunması onların adlandırılma şekillerini de farklılaştırır.  Lazer epilasyon yatağı, masaj yatağı ve hasta yatağı olarak nitelendirilmesinin sebebi de budur.

  Read more
 • Koltuk İle Oluşturulan Hazır Setler Nelerdir?
  Koltuk İle Oluşturulan Hazır Setler Nelerdir?

  İşletmelerde, sağlık kurumlarında ve birçok yerde oturma veya yatma için ürünler alınır. Özgülendiği alanda her biri işlevini en iyi biçimde yerine getirir. Destek sağlama, depolama, görünüm olarak kullanılma ve aydınlatma gibi işlevleri olan bu ürünler işletmenin olmazsa olmazıdır.

  Read more
 • Veteriner Muayene Masası
  Veteriner Muayene Masası

  Hayvan sağlığı ve tedavileri için, kullanımı gerekli olan birçok malzeme vardır. Kliniklerin ihtiyacı olan malzeme ve ekipmanların sayısı günden güne artmaktadır. Sevgili tüylü dostlarımızın hayatlarını sağlıklı geçirebilmeleri için veteriner klinikleri ve veteriner hekimler çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

  Read more
 • Veteriner Klinik Ekipmanları
  Veteriner Klinik Ekipmanları

  Medikal ve sağlık alanların temel işlemleri kullanılan ve bulundurulması zorunlu olan ekipmanlar vardır. Bulunudurulması zorunlu olan bu ekipmanlar sayesinde, rutin sağlık işlemleri, kontrolleri ve operasyonlar yapılabilmektedir. Kısacası klinik ekipmanlar sayesinde gerekli olan tüm faaliyetler yapılabilmektedir.

  Read more
 • Veteriner Masası
  Veteriner Masası

  Kedi, köpek besleyen ve sahiplenen insanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Hayvan dostlarımız hayatlarını genel olarak sağlıklı geçirse de bazı zamanlarda ufak sağlık sorunları yaşarlar. Hayvan dostlarımızı tıbbi muayeneleri ve genel sağlık işlemleri için veteriner hekimlere götürmekteyiz. Klinik ortamlarda hayvanların sağlıkları için medikal ürünlerin ve malzemelerin kullanımları yapılmaktadır. Veteriner muayenehanesi ortamlarında en çok kullanılan ürünlerden biri Veteriner Masasıdır.

  Read more
Showing 1 to 12 of 37 (4 Pages)
On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close