WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı
Çok Amaçlı Cihaz Sehpası

Çok Amaçlı Cihaz Sehpası

CİHAZ SEHPASI

Hastane ortamları içerisinde ya da güzellik salonları gibi çalışma sahaları içerisinde çok büyük cihazlarla ya da malzemeler ile çalışma durumumuz söz konusudur. Bundan dolayı insan gücünün zorlanarak taşıyabileceği bir cihazın daha rahat bir şekilde taşınabilmesi adına kullanılmakta olan bazı ürünler bulunmaktadır. Cihaz sehpası bu ürünler içerisinden sadece bir tanesidir. Eğer sizlerde böyle büyük cihazlara sahip olan bir yerde çalışmaktaysanız bu sehpanın tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Cihaz Sehpası Özellikleri

Cihaz sehpası ürünü sahip olduğu bazı özellikleri ile kullanış sağlamaktadır. Bu cihaz sehpaları piyasa içerisinde farklı özelliklere sahip olarak ya da farklı kat sayılarına göre üretimleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu ürünlerin bugün sizlere ortalama özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. İlk olarak bu sehpalarının bazıları 3 katlı olarak üretilerek cihazlarla beraber bazı işinize yarayan malzemeleri taşımanıza da olanak sağlayacaktır. Bu ürünlerin dip kısmında yer almakta olan 360 derece dönme özelliğine sahip olan tekerlekler sayesinde dilediğiniz yere kolay bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler 50 cm gibi kullanışlı ölçütler içerisinde üretilmektedirler.

Cihaz Sehpalarının Fiyatlar

Cihaz sehpası sahip olduğu özelliklere göre fiyatlandırma işleminden geçmektedir. Bundan dolayı sizlere kesin bir fiyat söyleyemeyiz. Lakin piyasa içerisinde ortalama olarak bu ürünlerin 150 TL gibi fiyatlar içerisinde satışlarının gerçekleştirildiklerini söyleyebiliriz. Bu ürünlere ayırdığınız bütçeye bağlı olarak kalitesi değişebileceğini unutmayın.

Yayınlanan 2019-10-17 Yatak, Koltuk ve Masa... 0

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu