WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı
Hasta Yatakları

Hasta Yatakları

Hasta Yatakları

Hastanelerde hastaların rahat hareket edebilmeleri ve tedavileri esnasında ilaç ve iğnelerini rahat alabilmelerini sağlayan fonksiyonel yataklara hasta yatakları denilmektedir. Manuel ve elektrikli olarak ihtiyaca göre üretilen yataklar sayesinde birçok hastanın uzun süre yatağında sağlıklı yatması sağlanmıştır.

Günümüzdeki teknolojik gelişmelerin bir ürünü de hastanelerde özel kliniklerde ve ev bakımı durumunda evde kullanılan hasta yataklarının çok fonksiyonlu modelleridir. Özel üretilen bu yataklar standartların dışında hastanın hareketliliğini sağlar. Bununla beraber hem hasta hem hemşire hem doktorların hastanın muayenesi ve kontrolü esnasında hasta yatakları büyük kolaylık sağlar.

Hasta Yatakları Çeşitleri

Elektrikli yataklar, havalı yataklar ve hareketli yataklar olarak çeşitlenir. Özellikle havalı yatak denilen çeşidi ile insan vücudu için çok önemlidir. Havalı yatakta bulunan özel hava kabarcıkları ile hastaya masaj uygulaması yapılır ve hasta rahatlar. Ayrıca hastanın sabit yatması durumunda ciltte meydana gelebilecek sıkıntıları önler. Havalı yatakların kullanıldığı hastanelerde hastaların ne kadar uzun süre yatarsa yatsın bu durumdan kaynaklanan bir rahatsızlığı söz konusu olmamıştır.

Firmamızda yukarıda açıklamalar ile belirttiğimiz hasta yatak çeşitleri bulunmaktadır. Hastaların hastanede ev konforunda yatarak tedavi olmaları sağlanmaktadır. İster hastane isterseniz evde bakım konusunda hasta yatağı tercih edin. Bizler deneyimli personellerimiz ile sizleri kullanım ve özellik konusunda bilgilendiririz. Firmamızın ilgili tüm ürünleri geçerli sertifikalara sahip ürünlerdir. Hastane ve hastalarınınız bu tarz ihtiyaçları için sizlere bir telefon uzağınız.

 

Yayınlanan 2019-10-20 Yatak, Koltuk ve Masa... 0

Related articles

Hasta Yatakları

Hastane ve klinik gibi sağlık kurumlarının olmazsa olmazlarından biri hasta yatakları ve söz konusu yatakların...

Hareketli Yatak ve Karyolalar

Özellikle evde bakımı yapılması gereken hastalar ve hastaneler için üretilmektedir. Böylelikle hem hastanede hem evde...

Sağlam Hasta Yatakları

Hasta yatakları her ne rahatsızlık geçirmiş olursa olsun her hastanın iyileşmesinde çok önemli bir faktördür. Tedavi...

Hasta Karyolası | Elektrikli Motorlu Hastane Yatağı

Evde yatan huzur evinde yatan hastanelerde yatan tüm hastalar için imal edilmiş hasta karyolası ve hasta yatağı...

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu