WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı
Spa Sedyesi

Spa Sedyesi

Spa Sedyesi

Ülkemizde de dünyada olduğu gibi son yıllarda Spa salonu sayısı artmaktadır. Bu salonlarda yapılan özel losyonlarla masaj işlemine Spa denilir. Sadece özel salonlarda değil birçok büyük otel tatil köyünde de spa salonu kişisel bakım kısmında yer almaktadır.

Spa kelimesi Latince’de sudan gelen anlamına gelmektedir. Romalılara kadar uzanan bu masaj türü zamanla Avrupa’ya kadar yayılmıştır. Spa masajlarında su ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve özel masaj teknikleri kullanılmaktadır. İsteyen istediği aromatik yağ ile masajını seçebilmektedir. Spa sedyesi ise bu masajların uygulandığı birçok farklı fonksiyonu olan sedyeye denilir. Spa bakımları esnasında cilt bakımları ve stres atıcı masajlar da yapılmaktadır.

Spa Sedyesi Kullanım Alanları

Spa sedyesi, aynı zamanda cilt bakımı, maske uygulaması, ağda, epilasyon, hatta kalıcı makyaj uygulamalarında bile ihtiyaç halinde kullanılabilen bir sedyedir. Farklı işlemler için kullanmak amacı ile bazı çeşitlerine artı alt kısımda çekmeceler, baş kısmında oynama özelliği gibi farklı etkenler eklenmiştir.

Firmamızda bulunan medikal malzeme ürünleri arasında spa sedyesi de bulunur. Genel olarak standart sedyeler olsa da isteğe göre ek aksamlar ile birlikte fonksiyonel spa sedyeleri de firmamızın ürün listesinde mevcuttur.

Konusunda deneyimli ve eğitimli personellerimiz sizlere bu ve benzeri ürünlerimiz ile ilgili en doğru bilgiyi verirler. Ayrıca ürün görselleri hakkında bilgi almak için firma web sayfamıza bakabilirsiniz.

 

Yayınlanan 2019-10-21 Yatak, Koltuk ve Masa... 0

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu