WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı
DÖVME KOL DAYAMA SEHPASI

DÖVME KOL DAYAMA SEHPASI

DÖVME KOL DAYAMA SEHPASI

Dövme kol dayama sehpası dışarıdan bakıldığı zaman basit bir ürün olarak görünebilir. Lakin bu ürün dövme stüdyosu işletmekte olan kişilerin adeta iş yüklerini hafifletmekte ve müşterilerinin işlem sırasında kendilerinden memnun olmasını dahi sağlayabildiği söylenebilir.

Dövme Kol Dayama Sehpalarının Genel Özellikleri

Dövme kol dayama sehpası sahip olduğu çeşitli özelliklerden dolayı hem müşteri memnuniyeti yaratırken hem de dövme sanatçısının müşterinin derisine istenilen motifi işlemesini daha rahat bir hale getirmektedir. Bu ayarlanabilir boy özelliğine sahip olmasının yanı sıra 20x40 cm kol dayama yüzeyine sahip olmaktadırlar. Ayrıca bu ürünlerin üst kısımları 90 derece ile 180 derece arasında değişen dönme yeteneğine sahip olduğu bilinmektedir. Yükseklik ayarı otomatik bir şekilde kolay olarak ayarlanabilmektedir. Ürünlerin genel olarak özellikleri bu şekildedir. Bu ürünler dövme sanatçısının çalışma sahası üstünde daha iyi bir şekilde hakimiyet kurmasına olanak vermektedir.

Dövme Kol Dayama Sehpalarının Fiyat Aralıkları

Dövme kol dayama sehpası satın alma düşünceniz varsa sizlere şunu söyleyebilirim. Bu ürünler içerisinde seçmiş olacağınız özellik kapasitesi sizlerin fiyat aralığını daha da artıracaktır. Bundan dolayı işinizi görebilecek kapasiteye sahip olan bir ürün tercih etmeniz ekonominizi daha iyi şekilde etkileyecektir. Bu ürünler genel özellikler bakımından 120 TL ile 200 TL arasında değişen fiyatlara satılmaktadırlar. Dilerseniz daha çeşitli özellik barındıran ürünleri 2000 TL’ye satın alabilirsiniz.

Yayınlanan 2019-10-22 Yatak, Koltuk ve Masa... 0

Related articles

Ucuz Dövme Kol Dayama Sehpası

Dövme stüdyosu açmayı istiyorsanız eğer çalışma sahanız içerisinde işlerinizin kolay bir şekilde gerçekleştirmenize...

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu