WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı
Sedye Fiyatları

Sedye Fiyatları

Sedye Fiyatları

Sağlık alanında kullanılan sedyeler; hasta ve yaralıları taşıma dışında, dövme ve hacamat gibi çeşitli işlemlerde kullanılabilmektedir. Sedyelerin özellikleri ve fiyatları farklıdır. Taşımanın kolay olduğu veya rahatlığın ön planda olduğu sedyeler vardır. Kullanım alanlarına göre; acil servis sedyesi, hastane sedyeleri, ameliyathane sedyeleri, hasta yıkama sedyeleri, dövme sedyesi ve merdiven sedyesi olarak çeşitli şekillerde bulunmaktadır. Sedyeler hem çeşitli yaralanma olaylarında hastaların zarar görmeden taşınması hem de çeşitli sağlık işlemlerinin rahat yapılması için kullanılmaktadır. Sedye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle üstün özelliklere sahip sedyeler üretilmiştir. Otomatik şekillerde ayarlanabilen ve konforlu sedyeler uygun fiyatlara ilgili yerlere satılmaktadır. Birçok sağlık kurumu ve özel işletmeler çeşitli özelliklere sahip sedyeleri kullanmaktadır. Elektronik özellikli hasta taşıma sedyeleri ve katlanabilir sedyeler kullanışlı olmaları ile dikkat çekmektedir. Ambulans için kullanılan kızaklı tekerlekli sedyeler çok amaçlı şekillerde kullanılabilmektedir. Hastane amaçlı sedyeler ve portatif sedyeler, 200 liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Sedye Çeşitleri Nedir?

Çeşitli amaçlar için kullanılan sedye çeşitleri vardır. Sedye çeşitlerinden olan teleskopik sedyelerin boyu ayarlanabilmektedir. Dar alanlarda ve merdiven kenarlarında rahat hareket ettirilmesi nedeniyle tercih edilen bu sedye türü kullanışlı sedyeler arasındadır. Sedyelerin taşıma kapasitesi, ayarlanabilir özellikleri ve yüksekliği modellere göre farklılık göstermektedir. Sedye fiyatları, sedyenin sahip olduğu özelliklere göre değişmektedir. Katlanabilir korkuluklar ve baş kısımları ayarlanabilen sedyeler de tercih edilmektedir.

Yayınlanan 2020-01-19 Yatak, Koltuk ve Masa... 10

10 Yorumlar

 • vMceDAomLqHWg

  vMceDAomLqHWg 2020-08-22 Yanıt

  eaturghJsdYHZBP
 • CeRNLZof

  CeRNLZof 2020-08-22 Yanıt

  FTPcGXCKJdfiq
 • fdzuUIgqH

  fdzuUIgqH 2020-06-30 Yanıt

  SCEoUwOmrTWZGXc
 • RPAKiLDb

  RPAKiLDb 2020-06-30 Yanıt

  JTGwEubpKzS
 • riwbRpuQflnMq

  riwbRpuQflnMq 2020-05-23 Yanıt

  LeWEvuYUsgj
 • pcRqoOIDefwNGZQ

  pcRqoOIDefwNGZQ 2020-05-23 Yanıt

  nMphQUPO
 • STgsDyZNwKvIen

  STgsDyZNwKvIen 2020-04-11 Yanıt

  MbGonujae
 • bKaPNUMBkmjdQW

  bKaPNUMBkmjdQW 2020-04-11 Yanıt

  QtwLYxnvIu
 • aoyjgcKJLrvdS

  aoyjgcKJLrvdS 2020-03-08 Yanıt

  dzOuEraRQpCh
 • AHRrglCtu

  AHRrglCtu 2020-03-08 Yanıt

  NjBUyVkXL

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu