WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı
Üç Kanatlı Paravan

Üç Kanatlı Paravan

Üç Kanatlı Paravan

Çok amaçlı olarak üretilen üç kanatlı paravan pratik ve etkili bir kullanıma sahiptir. Özel muayene alanlarında, hastanelerde ya da masaj salonu gibi hijyen isteyen pek çok alanda kullanılan üç kanatlı paravan anti bakteriyel yapıya da sahiptir.

Çok Amaçlı Kullanım

  Üç kanatlı paravan kullanılacağı alan için ekstra maliyet oluşturmamaktadır. Geniş bir odanın bir bölümünü ayırmak isteyenler üç kanatlı paravan ile maliyeti düşük bir şekilde bölme işlemi gerçekleştirmektedir. Bu işlem için farklı herhangi bir yöntem maliyet olarak üç kanatlı paravandan bir hayli pahalıya mal olacaktır. Aynı şekilde zaman bakımından da üç kanatlı paravan kısa sürede odada ihtiyaç duyulan bölümü oluşturmaktadır. Farklı teknikler ile bir odada yeni bir bölüm oluşturmak uzun süren hazırlık ve yapım aşaması istemektedir. Pratik kullanım yanında üç kanatlı paravan kullanıcısına pratik bölmeye de olanak sağlamaktadır.

Üç Kanatlı Paravan Özellikleri

 Üç kanatlı paravan kullanıldığı alana göre özellik göstermektedir. Kullanım alanı hastane ya da medikal alanlar olduğunda üç kanatlı paravan daha hijyenli bir şekilde üretilmektedir. Bu şekilde üretilen üç kanatlı paravanda anti bakteriyel kanatlar bulunmaktadır. Bu şekilde tasarlanan üç kanatlı paravanlar ayrıca kumaş ile üretilmektedir.

  Masaj salonu ya da güzellik merkezleri gibi yerlerde kullanılan üç kanatlı paravan için genelde medikal alanlara yakın paravan tercih edilmektedir.  Zengin hareket kabiliyeti ile her alana uyum sağlayan üç kanatlı paravanın panel boyu ya da renkleri de değişiklik göstermektedir.

 

Yayınlanan 2019-08-13 Yatak, Koltuk ve Masa... 1

1 Yorum

  • bsyajcazed

    bsyajcazed 2020-11-12 Yanıt

    Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Bir yorum bırakCevap bırak

Blog arşiv

En son yorumlar

Blog kategorileri

Blog arama

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu