WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Lüks Masaj Yatakları

Lüks Masaj Yatakları

Yorgun bir günün sonunda güzel bir masaj sizlerin tüm yorgunluğunuzu ve negatif elektriğinizi alacaktır. Masaj işlemleri sırasında kullanılan masaj yatağı türleri ise masajın kalitesini etkilemektedir. Masaj yapılırken yatakların şekilleri masajın kalitesini arttırdığından, kaliteli masaj yatağı üretimi yapıyoruz. Sizler de bu kaliteli yataklara netten ulaşabilirsiniz.

Ahşap Masaj Yatakları

Kaliteli bir masajın olmazsa olmazı olan ahşap taban için sizlere lüks ahşap masaj yatağı türlerini hizmetinize sunuyoruz. Lüks olan otellerde, özellikle de yeşillik alan manzaralı olan alanlarda kullanımı yaygındır. Kurulum şekli oldukça basit olan yatağın üzerinde 6 cm kalınlığında sünger yer almaktadır. Her alana uygun renkte olan ahşap yataklar, 180 kg'a kadar ağırlık taşıma imkanları vardır. Bu yataklarımız uygun fiyata satılıyor ve sizlere kaliteli bir masaj imkanı sağlıyor.

Oval Masaj Masaları

Ön kısımlara yapılmak istenen masajlar için katlanabilen ve sırt kısmı manuel olarak ayarlanabilen masaj masalarımız da mevcuttur. Bu masalarımız yataklar kadar yaygın kullanılıyor ve tercih edilme sebebi arasında manuel olarak ayarlanıp yükseltilebiliyor olması yatıyor. 5 cm kadar bir sünger kalınlığı bulunuyor ve baş kısmında yüz koyma aparatı yer alıyor. Bu şekilde masaj sırasında yüz kısmının da rahat olmasını sağlıyor. Ağırlığının hafif olması ve kurulumunu basit olmasının yanı sıra katlanabilen mekanik ayak demirinin yüzey kısımları toz boya ile kaplanmıştır.

 

 

Yayınlanan 2019-06-28 Tarafından Yatak, Koltuk ve Masa... 0

Related articles

Masaj Sedyesi

Masaj, sağlıklı bir vücuda sahip olmak ya da sağlıklı kalabilmenin en basit yöntemidir. Masajın temelini dokunmak...

Masaj Masası

Günümüzde tıbbi tedavi yöntemi olarak da kullanılan masaj masası, özellikle fizik tedavi uygulamalarında, terapi...

Masaj Sedyesi Üreticisi

Masaj günümüzün son derece popüler hale gelmiş bir parçasıdır. Özellikle son dönemde açılan masaj salonları sayesinde...

Masaj yatağı Üreticisi

Kozmetik ürünler, kaliteli karyola ve yatak sistemleri, veteriner malzemeleri, masaj yatakları hareketli yatak...

Masaj Yataklarında Devrim - Masaj Masası Modelleri

Birçok güzellik merkezi ve sağlık merkezinin en sık kullandığı yatak tipi masaj yataklarıdır. En kaliteli...

Masaj Masası

Masaj vücuda alanında uzman kişilerce yapılan sistematik dokunma hareketlerinin tamamına denir. Masaj yapılırken...

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu