Blog navigation

Blog Kategorileri

Son Gönderiler

Yayınlanan"2023 - Ağustos"

 • Pet Bakım Ve Muayene Masası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Pet Bakım Ve Muayene Masası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Hayvanların traş edilmesi, düzenli olarak muayenesi ve çeşitli tahlillerin yapılması gerekir. Veterinerler pet bakım ve muayene masası ile bunların hepsini gerçekleştirebilir. Sedye tipinde tasarlansa da aslında bir sedye veya yataktan çok daha fazlasıdır. Çünkü hayvan dostların en iyi şekilde muayene edilmesini sağlamak için pet bakım ve muayene masası zorunludur.

  Devamını oku
 • Veteriner Malzemeleri Nereden Alınır?
  Veteriner Malzemeleri Nereden Alınır?

  Doğasının döngüsünü sağlayan hayvanların sistem içerisinde sağlıklı bir şekilde yaşaması gerekir. Maddi ve manevi olarak insana faydası olan bu canlılarla veterinerler yakından ilgilenir. Veterinerler çeşitli hayvan türlerinin bakımı, teşhis ve tedavisi için donanımlı kimselerdir.

  Devamını oku
 • Lazer Epilasyon Yatağı Ve Hasta Yatağı Arasındaki Fark Nedir?
  Lazer Epilasyon Yatağı Ve Hasta Yatağı Arasındaki Fark Nedir?

  Sedye ve yatak türlerinin kullanım alanları ürünün işlevi hakkında bilgi verir. Sedye ve yatak tipindeki ürünlerin her birinin çeşitli özelliklerinin bulunması onların adlandırılma şekillerini de farklılaştırır.  Lazer epilasyon yatağı, masaj yatağı ve hasta yatağı olarak nitelendirilmesinin sebebi de budur.

  Devamını oku
 • Koltuk İle Oluşturulan Hazır Setler Nelerdir?
  Koltuk İle Oluşturulan Hazır Setler Nelerdir?

  İşletmelerde, sağlık kurumlarında ve birçok yerde oturma veya yatma için ürünler alınır. Özgülendiği alanda her biri işlevini en iyi biçimde yerine getirir. Destek sağlama, depolama, görünüm olarak kullanılma ve aydınlatma gibi işlevleri olan bu ürünler işletmenin olmazsa olmazıdır.

  Devamını oku
 • Veteriner Muayene Masası
  Veteriner Muayene Masası

  Hayvan sağlığı ve tedavileri için, kullanımı gerekli olan birçok malzeme vardır. Kliniklerin ihtiyacı olan malzeme ve ekipmanların sayısı günden güne artmaktadır. Sevgili tüylü dostlarımızın hayatlarını sağlıklı geçirebilmeleri için veteriner klinikleri ve veteriner hekimler çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

  Devamını oku
 • Veteriner Klinik Ekipmanları
  Veteriner Klinik Ekipmanları

  Medikal ve sağlık alanların temel işlemleri kullanılan ve bulundurulması zorunlu olan ekipmanlar vardır. Bulunudurulması zorunlu olan bu ekipmanlar sayesinde, rutin sağlık işlemleri, kontrolleri ve operasyonlar yapılabilmektedir. Kısacası klinik ekipmanlar sayesinde gerekli olan tüm faaliyetler yapılabilmektedir.

  Devamını oku
 • Veteriner Masası
  Veteriner Masası

  Kedi, köpek besleyen ve sahiplenen insanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Hayvan dostlarımız hayatlarını genel olarak sağlıklı geçirse de bazı zamanlarda ufak sağlık sorunları yaşarlar. Hayvan dostlarımızı tıbbi muayeneleri ve genel sağlık işlemleri için veteriner hekimlere götürmekteyiz. Klinik ortamlarda hayvanların sağlıkları için medikal ürünlerin ve malzemelerin kullanımları yapılmaktadır. Veteriner muayenehanesi ortamlarında en çok kullanılan ürünlerden biri Veteriner Masasıdır.

  Devamını oku
Showing 1 to 7 of 7 (1 Page)
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı