Blog navigation

Blog Kategorileri

Son Gönderiler

Yayınlanan"2023 - Eylül"

 • Sir Ağda Yatağı
  Sir Ağda Yatağı
  beğenildi

  Güzellik merkezleri ve bakım salonları, kişisel bakımlarına özen gösteren kişilerin sıklıkla gittiği yerler arasında bulunmaktadır. Güzellik merkezi ve bakım salonlarında 1’den farklı işlem ve prosedür uygulanmaktadır. Güzellik merkezlerinde özellikle kadınlar tarafından tercih edilen ağda yaptırma işlemleri için, Sir Ağda Yatağı kullanımı yapılmaktadır.

  Devamını oku
 • Medikal Sedye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
  Medikal Sedye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
  beğenildi

  Medikal sedye, çeşitli amaçlarla kullanılan bir tür yataktır. Sağlık merkezi, hastane, medikal estetik merkezi ve daha birçok alanda kullanıma uygundur. Hastaların daha iyi muayene edilmesi ve hastalığın teşhisini kolaylaştırması için de tercih edilir. Hastanelerde demirbaş olarak kullanılan medikal sedye satın alınmadan önce belli kriterler göz önünde bulundurulmalıdır.

  Devamını oku
 • Bebek Bakım Masası
  Bebek Bakım Masası
  beğenildi

  Bebekler doğdukları andan itibaren aileleri tarafında özenli bir şekilde bakılmaya ve yetiştirilmeye çalışılmaktadır. Her anne, baba ve aile üyeleri için bebekler hem göz bebeğidir hem de çok değerlidir. Aynı şekilde bebeklerin bakımları da aileler için çok önemlidir.

  Devamını oku
 • Hasta Yatağı
  Hasta Yatağı
  beğenildi

  Yaşamımızı sağlıklı ve dinç bir şekilde geçirebilmek için, günlük yaşamımızda sağlığımıza özen göstermekteyiz. Sağlığımızın yerinde olması için özen göstersek bile, bazen bu durum mümkün olmamaktadır.

  Devamını oku
 • Cilt Bakım Yatağı
  Cilt Bakım Yatağı
  beğenildi

  Birçoğumuzun günlük hayatındaki rutinlerinden bir tanesi cilt bakımdır. Cilt bakımı vücudumuz için önemli rutinlerden bir tanesidir. Çünkü gün içerisinde dışarıda geçirdiğimiz vakitlerden cildimiz de etkilenmektedir. Sıcak havalar, soğuk havalar, kir ve toz gibi etkenler cildimizin yıpranmasına sebep olmaktadır.

  Devamını oku
Showing 1 to 5 of 5 (1 Page)
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı