WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Cihaz Sehpası 

Gösterilen 1 - 46 ile 46 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 46 ile 46 arasındaki öğeler

Cihaz Sehpası Modelleri Burada

Cihaz sehpası ürünleri daha çok hastanelerin servislerinde, hemşire ve doktorların hastayı muayene etmek için bir takım cihaz ve malzemeleri taşıdıkları tekerlekli sehpa şeklinde görürsünüz. Profesyonel Yatak Koltuk Sistemleri firması ve web sitesi üzerinden online ürün satışı yapan bir firma olarak, Tüm sektörlerde kullanılabilecek farklı modellerde cihaz sehpası ürünleri sitemizde sergiliyoruz. Taşınacak olan cihaz türüne göre sehpa çeşitlerimiz bulunmaktadır. Tüm sehpalarımız tekerleklidir ve her yöne rahatlıkla hareket ettirilebilmektedir. Kullanım anında cihaz sehpası sabit kalması gerektiği için tekerleklerinde kilitlemeli fren sistemleri bulunmaktadır.

Sehpa Çeşitleri

Probed sitemizdeki, kozmetik demirbaş ürünler kategori bölümü altında yer alan cihaz sehpası çeşitleri, 2 katlı Z tipi sehpa, 3 raflı ahşap sehpa, 3 katlı Z tipi, çekmeceli sehpa modelleri, ahşap ve metal ayaklı olmak üzere çok sayıda çeşit ve modelden oluşmaktadır. Sitemizin bu bölümünü inceleyerek, taşıyacağınız cihazların yapısına ve sizlerin yapacağı işi kolaylaştıracak cihaz taşıma sehpalarını seçebilirsiniz. Tüm cihaz sehpası ürünlerimiz, özellikle sağlıkla ilgili birimlerde ihtiyacı karşılayabilecek türde üretilmiştir.

Ürün Seçimi

Online sitemiz kategori bölümlerindeki ürünleri incelediğinizde, almak istediğiniz ürünü tıklayarak seçebilirsiniz. Ürün sayfasına yönlendirildiğinizde, size ürünün resmi ve tüm özellikleri, ödeme yöntemleri gibi aradığınız bilgiler gösterilecektir. Ürün özelliklerini inceledikten sonra, sepete ekle ya da hemen al seçenek işlem adımlarını takip ederek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün sayfasında alternatif olması için benzer diğer ürünlerin resimlerini de alt tarafta gösteriyor ve aradığınız ürünü bulma kolaylığı sağlıyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Probed firması olarak, tüm hizmetlerimizde, müşteri memnuniyetini sağlamak için hassas davranıyoruz. Online sitemizden ürün satın alan müşterilerimiz, oluşturdukları tüm siparişler için güvenli ve kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilirler. İsteyen müşterimiz, kredi kartı  ile isteyen havale ile, isteyen mail order yoluyla ya da Aras kargo kapıda ödeme seçenekleri ile ödemelerini yapabilirler. Detay bilgi öğrenmek isteyenler bizimle iletişime geçebilirler. Ödeme işlemleriniz sonrasında anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile ürünlerinizi gönderiyoruz. Ürünlerin kargoya teslim edilmesi, ürün stok durumuna göre 1 ila 4 gün içerisinde gerçekleştirilmiş oluyor.

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu