WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Cilt Bakım Koltukları 

Gösterilen 1 - 64 ile 64 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 64 ile 64 arasındaki öğeler

Cilt Bakım Koltukları | Cilt Bakım Yatakları | %25'e Varan İndirim

En ucuz cilt bakım koltuğu üretici ve imalatçı firması ProBed garantisi ile Türkiye'nin cilt bakım yatağı tedarikçisi olarak en uygun fiyat ve birbirinden farklı özelliklere sahip elektrikli, hidrolikli ve manuel mekanizmalara sahip cilt bakım sedyesi modelleri bu adreste.

Cilt Bakım Koltukları ve Cilt Bakım Yatakları Modelleri Burada

İnsanlar, sağlık kuruluşları ya da özel cilt bakım merkezlerinde, cilt bakımı yaptırmaktadır. Bu kurumlar, kişilere cilt bakımı yapabilmek için, kişinin rahat edebileceği özel tasarımlı bir koltuğa oturtması gerekir. Firmamız, yerli üretim olarak, cilt bakım koltukları üretimi yapmaktadır. Bu koltuklar farklı özellikleri ile birbirinden farklıdır. Çift ayaklı ve hareketli cilt bakım koltuklarımız mevcuttur. İnternet sitemizdeki, masa, koltuk ve yataklar bölümünde tüm cilt bakım koltuk çeşitlerimizi görebilirsiniz. Bu bölümde her modelin farklı fiyatlardan ve özelliklerden oluştuğunu görebilirsiniz.

Koltuk Özellikleri

Cilt bakım koltukları ürünlerimiz, sırt ve ayak kısımları hareketli, isteğe göre ayarlanabilir özelliktedir. Koltuğa oturan kişinin ayaklarını istenilen derecede kaldırabilir ve düz pozisyona getirebilirsiniz. Cilt bakımı sırasında, kişinin rahat edebilmesi için çökme yapmayan uygun kalınlıkta süngerler kullanılmıştır. Bu süngerlerin üzeri ise deri ile kaplanarak, hem daha güzel görünmesi sağlanmış, hem de anti bakteriyel özelliği ile daha sağlıklı olması sağlanmıştır. Ürün özelliklerine göre web sitemizin online satış özelliğinden faydalanarak, hemen satın alma yapabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı

Firmamız, en kaliteli ürünleri üretmeye, bu ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmaya çalışmaktadır. Gerek yurtiçindeki, gerekse yurtdışındaki tüm müşterilerimizi, sitemizde gösterdiğimiz ürün fiyatlarına göre ürün tercihlerini yapabilmektedir. Tercih edilen tüm ürün çeşitleri için müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlıyoruz. İnternette güvenli alışveriş sistemi olan 3D secure sistemi ile kişisel hesapların güvenliğini sağlıyoruz. Müşterilerimiz, sitemize gösterdiğimiz anlaşmalı bankalara ait kredi kartları, banka havalesi, mail order yöntemi veya kargoya kapıda ödeme şeklinde ödeme yapabilir. Kredi kartı ile ödemelere 12 aya kadar taksit oluşturma fırsatı sunuyoruz.

Teslimat

Probed markasının güvenilir ve sağlam olduğunu her hizmetimizde göstermeye çalışıyoruz. Online alışveriş imkanı sunduğunuz web sitemizden yapılan tüm alışverişlerde, ürünler, özel paketleri ile teslime gönderilmektedir. Ödeme işlemini tamamlayan müşterilerimizin, sipariş ettiği tüm ürünler, aynı gün ya da birkaç gün içerisinde hazırlanarak, ayrı ayrı paketler içerisinde, kargoya verilmektedir. Kargo şirketi, Türkiye’nin her yerine ürün taşımakta ve en uzak noktaya bile 3 gün gibi bir süre içerisinde teslimat yapmaktadır.

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu