Sizlere en iyi ve hızlı servisi vermek için tüm siparişlerimizi Mng Kargo ile yolluyoruz. Anlaşmalı kargolarımızın Türkiye genelinde 1-3 gün içinde teslimat garantisiyle tarafınıza ulaştırılacaktır.

Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 7 iş günü içerisinde sağlanacaktır.

Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini, üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listeleyerek görebilirsiniz. Kargoya verilen siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca size yollanan “Siparişiniz kargoya verilmiştir” bilgilendirme e-postasından da takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti aynıdır. Kargo bedeli belirlenmemiş ürünlerimiz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı