WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Dövme Kol Sehpaları 

Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler

Dövme Kol Sehpaları Modelleri ve Fiyatları Burada

Dövme işlemlerini insanlar vücutlarının çeşitli yerlerine yaptırmaktadır. Daha dövme kol bölgelerine yapılmaktadır. Kol üzerine dövme çalışmaları yapılırken kolun sabit kalması ve çalışmanın daha kolay yapılabilmesi için dövme kol sehpaları kullanılmaktadır. Bu sehpalar yükseklikleri ayarlanabilmekte, yükseklik ayarları 60 cm ile 1 m arasında değişmektedir. Dövme stüdyoları ekipmanlarınızı tamamlarken, kol sehpalarını da almanız gerekir. Ekipmanlarınızı eksiksiz tamamlayabilmeniz için probed sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde üyelik oluşturduğunuz zaman yeni trend ürünleri ve indirimli ürünleri rahatlıkla takip edebilir, mail yoluyla tüm ürün güncellemelerini sizlere aktarabiliriz.

Kol Sehpası Çeşitleri

Dövme kol sehpaları kategori bölümümüzdeki ürünlerimiz arasında, kol dayama sehpası 4 ayaklı, kare sac ayak, yuvarlak sac ayak, papatya sac ayak, ay sac ayak, siyah kare ayak ve tripod ayak modelleri vardır. Tüm modellerde yükseklik ayarlanabilmekte ve elçek sıkma ile yükseklik istenilen ayarda sabitlenebilmektedir. Kol dayama bölümlerinde farklı kalınlıkta sünger minder kullanılmıştır. Probed olarak medikal ürün satışı yaptığımız için tüm ürünlerde kullandığımız malzemeleriniz anti bakteriyel özellikli malzemelerdir.

Kol Dayama Sehpası Özellikleri

Kol dayama sehpası ürünlerimiz, kol dayama bölümleri, 90 ile 180 derece hareket ettirilebilmekte ve sabitleme mandalı ile istenilen açıda sabitlenebilmektedir. Yükseklik ayarları yapılabilmekte en alt yükseklik 60 cm iken en fazla yükseklik ise 100 cm olabilmektedir. Kol dayama bölümünde kolun rahat etmesi için minder yapısı farklı kalınlıklarda sünger ve deri kaplamadan oluşmaktadır. Ürünlerimiz arasında, siyah ya da kırmızı – siyah renkli ürünlerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz ürün seçimlerini rahatlıkla yapabilmekte ve satın alabilmektedir.

Kredi Kartı İle Ödeme

İnternet sitemizde satışını yaptığımız tüm ürünler için kredi kartı ile güvenli ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Müşterilerimize ödeme işlemlerinde kolaylık olması için peşin fiyatına 3 taksit seçeneği sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz tüm banka kartlarına, taksit seçeneklerimiz 2 ila 12 taksit arasında değişmektedir. Taksit seçeneklerimizi inceleyerek, kendi ödeme planınızı belirleyebilirsiniz. Kredi kartı kullanmayan ya da kullanmak istemeyenler ise havale ile ödeme, mail order ile ödeme ya da kargo şirketine kapıda ödeme yaparak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

 

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu