WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Dövme Koltukları 

Gösterilen 1 - 30 ile 30 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 30 ile 30 arasındaki öğeler

Dövme Koltukları Modelleri ve fiyatları

Hareketli yatak ve koltuk sistemleri sektöründe çeşitli ürün seçenekleri ile müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek adına kurmuş olduğumuz firmamız, birçok farklı ürün üzerinden bu hizmeti sizlerle buluşturur. Firmamızın resmi web sitesi olan https://www.probed.com.tradresi üzerinden ürünlerimize göz atabilir, dilediğiniz ürün hakkında bilgi alabilir ya da direk ürünü satın alabilirsiniz. Ürünlerin ödemesi konusunda siz müşterilerimiz için çeşitli kolaylıklar sağlayan firmamız bünyesinde birçok farklı hareketli yatak ya da koltuk bulunur.

Dövme Koltuk Modelleri

Dövme işlemi birçok kişinin yaptırdığı bir işlem olmakla beraber bu işlemi yapan kişilerin müşterilerini rahat ettirebilecekleri bir koltuğa ihtiyaç duymaları kaçınılmazdır. Dövme işlemini uygulayacak olan kişinin müşteriyi yatırdığı koltuğun hareket edebiliyor olması ve kişinin durduğu pozisyona göre rahat kullanılabiliyor olması önemlidir. Firmamız bünyesinde yer alan dövme koltuklarının modelleri renk bakımından çeşitlilik göstermekle beraber, ürünlerimizin hepsi rahat ve kullanışlıdır.

Dövme Koltukların Özellikleri

Firmamızın web sitesi üzerinden satışını gerçekleştirildiğimiz dövme koltukları kullanış bakımından oldukça verimli bir performans sergiler. Manuel olarak elle ayarlama yapılabilen sırt ve ayak kısmına sahip olan dövme koltuklarımız, çökme yapmayan kaliteli süngerden oluşmaktadır. Her iki yan kısmında bulunan kol dayama aparatı sayesinde, işlemi yapacak kişi sağ ya da sol koldan rahatlıkla çalışabilir. 180 derecelik açı ile 170 cm’lik sedye boyunda yatarak da dövme yapılabilmesine olanak tanıyan dövme koltuklarımıza pek çok farklı model seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Dövme Koltuklarının Teknik Özellikleri

Teknik özellik bakımından uzun ömürlü kullanım sağlayan dövme koltuklarımız, sedye pozisyonundaki uzunluk ölçüsü, yüzeysel bölgelerde kullanılan kumaş özellikleri, toplam ağırlık, sırt oturma bölgesi ile ayak bölgesindeki en boyu, kol dayama sünger bölgesinin uzunluğu, yerden oturma alanına kadar olan bölgenin yüksekliği ve en boy yükseklik ölçüsü olarak çeşitlilik gösterir. Firmamız bünyesinde satışını gerçekleştirdiğimiz dövme koltuk modellerimizin her biri müşterilerimizin beklentisini karşılayacak şekilde üretilmiş olup, performans bakımından uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Siz de dövme koltuğu almayı düşünüyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir ve satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu