Filter by
0 Yorum
$32,00
4 Ayaklı Seyyar Lamba | Eko Ayak - Siyah, medikal lamba, medikal ışık kaynağı, medikal reflektör, dört ayaklı lamba, 4 ayaklı lamba, medikal seyyar lamba, medikal muayene...
0 Yorum
$40,00
Ayaklı Seyyar Lamba | Yuvarlak Sac Ayak - Siyah, medikal lamba, medikal ışık kaynağı, medikal reflektör, dört ayaklı lamba, 4 ayaklı lamba, medikal seyyar lamba, medikal...

Dövme Lambaları

 

Dövme Lambaları Nedir?

Dövme lambaları, dövme işlemleri sırasında rahatlıkla işlem yapmanıza imkan sağlar. Dövme lambaları tek bir alanı aydınlattığından işlem sırasında dövme işlemine yoğunlaşmak gereklidir. Dövme lambaları nedir diye merak edebilirsiniz. Dövme lambaları hangileridir diye merak etmek yerine ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Dövme lambaları ayaklı olarak üretilir. Hareket ettirilebilir yapıda olduğundan dilerseniz işlem bölgesine göre uygun konuma getirirsiniz. Dövme lambaları seyyar lamba olarak da kullanılır. Tasarım olarak her türlü yerde kullanılmaya uygundur. Dövme lambaları minimalist ve fonksiyonel yapıda olduğundan kullanım alanları da geniştir.

Dövme Lambaları Ne İşe Yarar?

Dövme yaparken işleme yoğunlaşmak için ekipmanlar gerekir. Dövme stüdyo ekipmanları arasında oldukça işe yarayan ürünlerdendir. Dövme lambaları ne işe yarar diye merak etmek yerine ürünlerimizi inceleyin. Dövme lambaları fonksiyonel ürün grubunda olup çeşitlidir. Dizayn tattoo yaparken işlem bölgesi dövme lambaları sayesinde aydınlatılır. Tattoo işleminde kullanılan dövme lambaları, dövme stüdyolarının olmazsa olmazıdır. Dövme lambaları çeşitleri farklı özelliklerde olup fiyat seçenekleri vardır. Dövme lambalarının ayaklı modelleri olduğu gibi sabit dövme lambası modelleri de vardır. Ayaklı dövme lambaları, dövme stüdyolarında işlem bölgesine göre rahatlıkla hareket ettirilebilir.

Dövmeci Tattoo Lambası Nereden Alınır?

Dövmeci tattoo lambası almak için farklı seçenekleriniz vardır. Dövmeci tattoo lambası nereden alınır diye çok fazla araştırılır. Dövme stüdyoları dışında farklı alanlarda da kullanıma imkan sağlar. Dövmeci tattoo lambası ucuz alabileceğiniz yerler sınırlıdır. Dövmeci tattoo lambası ProBed farkı ile alınabilir. Ürünlerimizin bir kısmı ayaklı bir kısmı ise seyyardır. Elektrik tasarrufu sağlayan ayaklı led ışıklı büyüteçli loop lamba gibi ürünlerde vardır. Led ışıklı ürün sayesinde dövme stüdyolarında enerji verimliliği de sağlanır. Bu sayede dövme stüdyolarında elektrik faturalarınız da azalır. Dövmeci tattoo lambası led ışıklı ve daha fazlasını resmi satış sitemizden alabilirsiniz. ProBed dövmeci lambası modelleri içerisinde farklı ürün grupları vardır.

Dövmeci Lambaları Modelleri Hangileridir?

Dövmeci lamba modelleri arayanlar farklı markalara başvurabilir. Tasarımlar ve ürün özellikleri markalara göre değişir. Dövmeci lambaları modelleri hangileridir diye merak ediyorsanız seçtiğiniz markaya göre ürün alırsınız. Dövmeci lambaları modelleri ProBed gibi markalarda fonksiyonellik üzerine tasarlanmıştır.

Dövmeci lambaları modelleri arasında ürün çeşitliliği vardır. Dövme stüdyo ekipmanları ile birlikte kullanacağınız ürünlerin dövmeci lambaları 3 farklı tasarımdadır. 4 ayaklı seyyar lamba ve ayaklı seyyar lamba modelleri vardır. Ayaklı led ışıklı büyüteçli loop lamba gibi ürünler de vardır. Dört ayaklı seyyar lamba eko ayaklı olup hareket edilebilir mekanizması vardır. Ayaklı seyyar lamba ise yuvarlak saç ayağı ile işlevsellik sunar. Baş kısmı hareketli olup dilediğiniz noktaya göre çevrilebilir. Sabit lamba ya da ayaklı lamba arıyorsanız ürünlerimiz içerisinden uygun olanı seçebilirsiniz.

Dövmeci Lambaları Özellikleri Nelerdir?

Dövmeci lambaları özellikleri bilmek ürünün nasıl kullanılacağı hakkında da bilgi verir. Dövmeci lambaları bir kısmı sabit iken diğer kısmı da hareketlidir. Dövmeci lambaları özellikleri nelerdir bilirseniz işletmeniz için uygun modelleri alırsınız.

 • Yuvarlak saç ayaklı seyyar lamba modelinde kablo üzerinde açma kapama anahtarı vardır.
 • Spiral hareket kolu ile dilediğiniz yöne çevrilmesi mümkündür. İşlem yaparken bu sayede kolaylık sağlar.
 • Ayak bölümü elektrostatik toz boya ile boyanmış olup üst borusu kromaj kaplamalıdır. Bu sayede daha dayanıklı ve işlevsel bir üründür.
 • Yuvarlak saç ayağında devrilmelere karşı eğim özelliği düşünülmüştür.
 • Bu ürünün ayak genişliği 400 mm, yüksekliği 950 mm ile 1650 mm arasındadır.

Dört ayaklı seyyar lamba modelleri özellikleri de aynı şekildedir.

 • 4 adet tekerleği olan modeldir.
 • Ayak genişliği 450 mm olup yüksekliği 1000 mm ile 1700 mm arasındadır.
 • Ayaklı led ışıklı büyüteçli loop lamba ise 5 adet tekerlekli olarak üretilmiştir.
 • 70 tane ışık kaynağı olup plastik su yuvası vardır.
 • Devrilme riski oldukça düşük olan bu modelin yüksekliği 145 santim ile 165 santim arasındadır.
 • Üç kademeli ışık seçeneği olup gövde üzerinde dokunmatik açma ve kapama anahtarı vardır.
 • Baş kısmında bulunan spiral hareket kolu sayesinde dilediğiniz yöne rahatlıkla çevrilebilir.

Dövme Lambası Nerelerde Kullanılır?

Dövme lambası her ne kadar dizayn tattoo ve piercing için alınsa da farklı alanlarda da kullanılabilir. Dövme stüdyo ekipmanları içerisinde olmazsa olmaz ürünlerdendir. Daha nitelikli ve kaliteli dövme yapmak için dövme lambası kullanılmalıdır. Dövme lambası sadece dövme stüdyolarında değil,

 1. Güzellik salonlarında
 2. Kişisel bakım merkezlerinde
 3. Lazer ve epilasyon merkezlerinde
 4. Sir ağda merkezlerinde
 5. Hastanelerde
 6. Ağız ve diş sağlığı merkezlerinde
 7. Özel muayenehanelerde
 8. Sağlık merkezlerinde

kullanılabilir. Dilerseniz evlerde aydınlatma olarak da tercih edilebilir. Her ortama uyan yapısı ve özelliğe sahiptir.

Dövme Lambası Yorumları Nasıl?

Dövme lambası yorumları nasıl bilirseniz o şekilde ürün alabilirsiniz. Dövme işlemi profesyonel ve güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Profesyonel dövme işlemi yapmak için bazı ekipmanlara ihtiyacınız vardır. Bunlardan biri de dövme lambasıdır. Dövme lambası yorumları, alacağınız ürünün kalitesi hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Dövme lambası ve dövme stüdyo ekipmanları firmamız tarafından üretilir. Kaliteli ve uygun fiyatlı dövme lambası almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçin. Dövme lambası yorumları içerisinde ucuz dövme lambası nasıl bulabileceğiniz de vardır. Kaliteyi uygun fiyata almak için dövme lambası ProBed tercih edilebilir.

Dövme Lambası Sahibinden Alınır Mı?

Dövme lambası almak isteyenler farklı seçeneklere başvurur. Dövme lambası sahibinden alınır mı diye merak edenlerin arayışlarına cevap verecek seçenek ProBed’dir. Dövme lambası sahibinden almak yerine firmamızın ürünlerine göz atabilirsiniz. Ürünün kullanım süresine dair elinize net bir bilgi yoktur. Çalışır vaziyette aldığınız ürünün bir süre sonra bozuk olduğunu fark edebilirsiniz. Dövme lambası sahibinden aldığınızda garantisi yoktur. Dolayısı ile ikinci el üründe garanti de olmaz. Sahibinden dövme lambası yerini ProBed dövme lambası modelleri seçeneklerine bakın. Modellerin her biri dilediğiniz ortama uyacak tasarıma sahiptir. Bu tasarımları en iyi şekilde sunan firmamız size yardımcı olur.

Dövme Lambalarının Dövme Yapımındaki Önemi Nedir?

Dövme lambaları, dövme yapan kişilerin olmazsa olmaz ürünleri arasındadır. Dövme lambalarının dövme yapımındaki önemi nedir diye düşünebilirsiniz. Dövme lambası olmadan dövme dizaynı yapamazsınız. Renklerin ve desenin en iyi şekilde uygulanması için dövme lambaları gereklidir. Bölgeye yoğunlaşarak kısa sürede işlem yapmanız bu sayede mümkündür. Dövme lambaları, güvenle dövme yapmaya yardımcı olur.

Dövme lambalarının dövme yapımındaki önemi gün geçtikçe artar. Özellikle de led ışıklı dövme lambaları tasarruflu ve işlevsel ürünlerdir. Uzun süre kullanım sağlayan led ışıklı dövme lambaları işlemin kalitelisi artırdığı gibi güvenli yapılmasına da yardımcıdır.

Stüdyolar İçin Profesyonel Dövme Lambası Nereden Alınır?

Dövme stüdyoları için çok sayıda aydınlatma seçeneği vardır. Dövme malzemeleri ve dövme ekipmanları en iyi şekilde profesyonel dövme lambası ile kullanılabilir. Dövme stüdyoları için profesyonel dövme lambası nereden alınır diye merak etmeyin. Dövme stüdyosu ve her alanda kullanmak için profesyonel dövme lambası alabilirsiniz. Uygun fiyatlı profesyonel dövme lambası arıyorsanız ProBed ürün seçeneklerini değerlendirin. Uygun fiyatlı profesyonel dövme lambası çeşitleri yerli üretim modellerimizdendir. Dolayısı ile de dövme lambası indirimli ürünler içerisinde avantajlı fiyatlar sunar.

İkinci El Dövme Lambası Nereden Alınır?

İkinci el dövme lambası almak isteyenler olabilir. 2. el dövme lambası nereden alınır diye merak etmek yerine uygun fiyatlı ürünlere bakın. İkinci el dövme lambası daha önce kullanıldığından işlevleri bir süre sonra kaybolabilir. İkinci el dövme lambası kullanım alanları sınırlıdır. Ürünün metal gövdesinde paslanmalar olabilir. İkinci el dövme lambası almak yerine ProBed uygun fiyatlı dövme lambası alabilirsiniz. Fiyat performans ürünleri olup modellerin her biri farklı alanlarda da kullanılabilir.

Dövme Lambası Fiyatları Ne Kadar?

Dövme lambası fiyatları ne kadar bilirseniz uygun ürünlere bakabilirsiniz. Dövme lambası fiyatları ürün seçeneğine ve tasarımına göre değişir. Dövme lambası işlevselliği arttıkça fiyatları da o derece artar.

Dövme lambaları fiyatları, dövme stüdyosu ekipmanları içerisinde en uygun olan ürünlerdendir. Dövme dizaynı için alacağınız dövme lambası kalitesiz olmamalıdır. O yüzden de ProBed dövmeci lambası çeşitleri tercih edilir. Dövme lambası fiyatı, dövme ekipmanlarına göre oldukça makuldür. Dövme lambası fiyatları araştırması yapıp ona göre ürün almanıza gerek yok. Dövme lambası toptan alabileceğiniz yerlerden biri de markamızdır. Dövme lambası fiyatı için indirimli seçenekler de sunulur.

 

Dövme Lambaları Neden Kullanılır?
   

Dövme lambaları kişiye dövme yapılırken kullanılan ve oldukça yardımcı olan bir eşyadır. Dövme lambaları ince detay yapılacak dövmelere ve işleme odaklanılmasına olanak sağlar. Bu yüzden dövme salonlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Dövme Lambası Modellerinin Birbirinden Farkı Nedir?
   

Dövme lambası modelleri yapısal olarak, özellik ve fonksiyonel açıdan farklı modellere sahiptir. Ayakla dövme lambası yapısal olarak, sabit modellerinden farklı yapılara sahiptir. Dövme lambası modelleri arasında temel olarak özellik farklı daha çoktur.

En Kaliteli Dövme Lambası Nereden Alınır?
   

En kaliteli ve güvenilir dövme lambası modellerini Probed firması olarak sizlere sağlamaktayız. Web sitemizi ziyaret ederek farklı dövme lambası modellerine ve diğer ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Dövme Lambasının Tekerlekli Modeli Daha Mı İyidir?
   

Dövme lambasının en çok tekerlekli olan modelleri kullanılmaktadır. Çünkü tekerlekleri sayesinde işlem sırasında istenilen yere ve bölgeye kolayca getirilir. Bundan dolayı da diğer modellerinden daha iyidir.

Dövme Lambalarında Hangi Ampül Kullanılmaktadır?
   

Dövme lambalarında kullanılan ampül modeline göre değişiklik göstermektedir. Genellikle dövme lambalarında led ampul ya da normal ampul kullanımı yapılmaktadır. Tercihinize ve çalışırken hangi ışık ile rahat edecekseniz, ona uygun modeli seçmeniz gerekmektedir.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı