WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Dövme Malzemesi Setleri 

Gösterilen 1 - 35 ile 35 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 35 ile 35 arasındaki öğeler

Dövme Malzemesi Setleri

Firmamız ürün kategorilerini oluştururken, ürün gruplarına göre belirleme yapmıştır. Dövme malzemesi setleri kategorisinde ise, bir dövmecinin ihtiyacı olabilecek tüm malzemeleri bir set halinde bir araya getirmiştir. Sitemizde, dövme malzemeleri setleri için 12 farklı ürün modeli oluşturulmuştur. Her grupta, dövme koltuğu, dövmeci sandalyesi, dövme setup masası, ayaklı aydınlatma aracı, kol dayama sehpası ürünleri bulunmaktadır. Belirlenen her grupta dövme koltuğu, setup masası ve diğer ürünlerin modelleri birbirinden farklıdır. Bu ürünleri bir araya getirirken, en uygun kombini oluşturmaya çalıştık. Ayrıca tüm ürünleri bir arada daha uygun fiyatlara online olarak satmaya başladık.

Ürün Çeşitleri

Dövme malzemesi setleri çeşitleri, ürünlerin ayak yapıları, malzeme renkleri, hareketli parça durumlarına göre belirlenmiştir. Online alışveriş sitemizin, dövme stüdyo ekipmanları bölümünde tüm ürünlerimizi bir arada görebilirsiniz. Ürün seçimlerinde ürün yapılarına ve ürün fiyatlarına göre tercih yapabilirsiniz. Ürünlerin hepsini sizleri kendi paketleri içerisinde hep birlikte kargo ile gönderiyoruz. Teslim aldığınız ürünlerin kurulumlarını kendiniz basit bir şekilde yapabilirsiniz. Ürünlerimizde üretimden kaynaklı sorunlar varsa ürünlerimiz 2 yıl garantilidir ve anında değişim yaptırabilirsiniz.

Ürünlerin Özellikleri

Dövme malzemeleri setlerinde bulunan dövme koltuğu, sırt bölümü ayarlanabilmekte ve istenilen derecede yatay duruma getirilebilmektedir. İsterseniz dik pozisyona da getirebiliyorsunuz. Ayak bölümünü yükselterek düz pozisyona getirebilirsiniz. Kol dayama sehpalarında yükseklik ayarlanabilmektedir. Dövmeci taburesi ise amortisörlüdür ve yükseklik ayarı kolay yapılabilmektedir. Tüm ürünler yerli malıdır ve üretim hatalarına karşı garantilidir. Aydınlatma lamba ürünleri spiral hareket kollu ve tekerlekli olduğu için rahat hareket ettirilebilmektedir. Tüm ürünlerin metal aksamları elektrostatik toz boya ile boyandığı için oldukça kullanışlıdır.

Ödeme Kolaylığı

Probed firması olarak müşterilerimize garantili ürün satmaya ve bu ürünler için yapılacak olan ödeme işlemlerinin kolay ve güvenli yapılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Online alışveriş işlemlerinde en önemli işlem aşamalarından birisi ödeme işlemlerinin sorunsuz ve kolay yapılabilmesidir. Müşterilerimiz sitemizde belirtmiş olduğumuz ödeme şekillerinden istediğini seçebilir, dövme malzemeleri setleri alışverişlerinde seçtikleri ödeme yöntemini kullanarak işlemlerini tamamlayabilirler. Ödeme yöntemlerimiz internet güvenlik sertifikaları ile güven altına alınmıştır.

 

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu