Filter by

Dövme Malzemesi Setleri

 

Dövme Malzemesi Setleri Ne İşe Yarar?

Dövme malzemesi setleri, dövme stüdyolarında kullanılacak ürünlerin bir arada sunulduğu paketlerdir. Dövme malzemesi setleri ile dövme işlemi rahatlıkla yapılabilir. Dövme malzemesi ve piercing malzemeleri bu şekilde rahatça uygulanır. Dövme setleri farklı içeriklerde olabilir. Asıl amaç dövme stüdyolarında kullanılacak ürünlerin uygun fiyatlı olarak sunulmasıdır. Dövme setleri işlevsellik olarak birbirine yakındır.

Dövme malzemesi setleri içeriğinde;

 • Dövme koltuğu
 • Dövmeci lambası
 • Dövme kol dayama sehpası
 • Dövme setup sehpası
 • Dövme sedyesi
 • Dövmeci taburesi

gibi ürünler bulunur. Ürünlerin renkleri, modelleri ve özellikleri farklıdır. Dövme malzemesi setleri ile daha kaliteli ve güvenli bir şekilde dövme işlemi yapılır. ProBed dövme malzemesi modelleri burada bulursunuz.

ProBed dövme malzemesi setleri ve diğer ürünlerin fonksiyonel olması tattoo işlemi yaparken kolaylık sağlar. Dövme dizaynı steril ve güvenli bir ortamda yapılmalıdır. Bunun için de farklı ekipmanlar ve ürünler gerekir. Hazır dövme setleri içerisinde çeşitli ekipmanlar vardır. Ürün gruplarından hazır set alabileceğiniz gibi kendiniz de kombinasyon yaparsınız.

Dövme malzemesi setleri; 3’lü ve 5’li olarak satılabilir. En çok tercih edilen modellerden olan dövme malzemesi setleri 5’li olup bu setlerden alabilirsiniz. Dövme sedyesi yerine dövme koltuğundan oluşan modelleri de seçebilirsiniz. Dövme stüdyosunda kullanılacak dövme setleri firmamız tarafından uygun ödeme seçenekleri ile satıştadır.

Dövme Malzemeleri Setleri Nelerdir?

Dövme stüdyoları açmak ve burada faaliyet göstermek için bazı ürünlere ihtiyaç vardır bunlardan biri de dövme malzemeleri setidir. Dövme malzemeleri seti, dövme işleminin daha güvenli ve kısa sürede yapılmasını sağlar. Tattoo dizaynının hoş durması ve gerektiği gibi yapılması için dövme malzemesi setleri gerekir. Dövme uygulaması saatler süreceğinden dövmeci ve dövme yaptıran da rahat hareket edebilir.

Dövmeci malzemesi setleri en çok satılan ürünlerden oluşturulmuştur. Bu setler içerisinde dövme sedyesi, dövme koltuğu ve diğer ürünler opsiyonel seçeneklerden oluşur. Dövme set up masası, dövmeci taburesi, dövme ve tattoo koltuğu gibi ürünler bulunur. Bazen de ek olarak dövme kol dayama sehpası setler içerisinde satılır. Koltuk ile oluşturulan hazır setler, sedye ile oluşturulan hazır setler gibi ürünlere bakın. 35 farklı hazır set içerisinden işletmenize uygun olanı seçin. En uygun dövme malzemesi setleri almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Daha çok ürünü uygun fiyata alabilirsiniz. Dilerseniz hazır setleri ekleyeceğiniz dövme paravanı ve diğer ürünler de vardır.

Dövme Malzemesi Fiyatları Ne Kadar?

Dövme malzemesi, dövme stüdyolarında işlem yapmak için kullanılan ürün gruplarıdır. Dövme malzemesi fiyatları ne kadar diye merak etmeyin. Sitemizde bulunan hazır setler kategorisindeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Dövme malzemesi fiyatları uygun almak istiyorsanız firmamızın hazır setler seçeneğini tercih edin. Bu sayede daha çok ürünü uygun fiyata almanız mümkündür.

Dövme malzemesi fiyatları, alacağınız setlerin sayısına göre değişir. Dövme malzemesi fiyatı üçlü set daha uygunken beşli set daha yüksektir. Sedye ile hazırlanan dövme malzemesi setleri ile dövme koltuğu ile hazırlanan dövme malzemesi setleri fiyatı farklıdır. Bütçenize uygun ürünleri alabileceğiniz gibi ürünlerimizi işletmenizde ergonomik kullanabilirsiniz. Dövme malzemesi seti fiyatı indirimli modellerimiz de vardır. Ürünlerimizi kaliteli ve uygun fiyata almak için hazır set modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Dövme Malzemesi Setleri Uygun Fiyatlarla Nereden Alınır?

Dövme malzemesi setleri uygun fiyatlarla almak için araştırmaya girebilirsiniz. Dövme malzemesi setleri fiyatı genelde makul değildir. O yüzden üreticiden ürün almanız daha mantıklıdır. ProBed, dövme malzemesi setleri uygun fiyatlarla nereden alınır sorusunun cevabıdır. ProBed dövme malzemesi setleri ve diğer ürünleri uygun fiyata alırsınız.

Dövme malzemesi setleri alacağınız yerler farklı model ve ürün seçenekleri sunar. Ancak ProBed ucuz dövme malzemesi setleri farklı kombinasyonlarda satılır. Her bütçeye ve mekana uygun seçenekler vardır. 35 farklı dövme malzemesi hazır seti fiyatları uygundur. Diğer markalardan iki adet ürün alacağınız fiyata firmamızdan daha çok ürün alırsınız. Kaliteli olması ve uygun fiyatlı seçenek sunması tercih edilen marka olmasını sağlar. Hazır setler içerisinde dizayn tattoo koltuğu ya da dövmeci sedyesi de alabilirsiniz. Kolluk ile dövme işlemi yaparken uzun süre kolunuzu aynı pozisyonda tutabiliri destek sağlarsınız. Dövmeci stüdyolarında en çok kullanılan ürünlerden biri de olan dövmeci lambasıdır. Konfor ve rahatlık sağlayan dövmeci koltuğu da setler arasında bulunur.

Dövme Malzemesi Setleri Yorumları Nasıl?

Dövme stüdyosu ekipmanları arayanlar tek tek ürün arayışına girer. Dövme malzemesi setleri almak isteyenler için düşünülmüş ürünler yer alır. Dövme malzemesi setleri yorumları ProBed iyidir. Dövme malzemesi setleri yorumları doğrultusunda 3’lü ve 5’li setler hazırlanmıştır. Set almak isteyenler dövme malzemesi yorumlarına göre ürün seçebilir.

35 farklı dövmeci setleri içerisinde dilediğiniz ürün grubunu kolayca alabilirsiniz. Dövme setleri içerisinde hazır set olarak farklı ürünleri de kombin edersiniz. Kol dayama setlerinden aydınlatma lambalarına kadar ürünlerin her biri online ödeme kolaylığı sağlar. Dövme setleri kapınıza sağlam şekilde teslim edilir. Ürünleri inceleyerek kendiniz için uygun olanını alabilirsiniz. Dövme stüdyosu açmadan önce sepetinize ürünlerimizi ekleyerek satın alabilirsiniz.

Dövme Malzemesi Setleri İkinci El Alınır Mı?

Dövme malzemesi setleri kaliteyi uygun fiyata alacağınız ürün gruplarıdır. Dövme malzemesi setleri ikinci el almak isteyenler, sahibinden ürün satın almamalıdır. 2.el dövme malzemesi setleri hijyenik olmayacağından ürünlerimizi uygun fiyata alabilirsiniz. Bu sayede hijyenik ürünler satın alırsınız. Dövme malzemesi setleri 2. El uygun fiyatlı olsa da konfor özellikleri kaybolmuştur. Dolayısıyla da alacağınız ürünlerimiz ucuz olup ödeme kolaylığı da sağlanır.

Dövme Malzemesi Setleri Modelleri Hangileridir?

Dövme malzemesi setleri ve modelleri ürün gruplarına ve markalara göre farklılık gösterir. Dövme malzemesi setleri ve modelleri, 3’lü ile 5’li olarak hazırlanmıştır. Dövme malzemesi setleri;

Sedye ile hazırlanan dövme malzemesi setleri

Dizaynı tatta koltuğu ile hazırlanan dövme malzemesi setleri

olarak ayrılır. Hazır setlerde demirbaş ürünlerinden biri dövmeci taburesidir. Dövmeci taburesi ve dövme setup masası işlem sırasında rahatça çalışmanızı sağlar. Dövmeci malzemesi setleri ve modellerine bakıldığında şunlar vardır;

 • Basic S01 ve S02 hazır set
 • Basic S11 ve S12 hazır set
 • Oval S01 ve S02 hazır set
 • Oval S11 ve S12 hazır set

Elit, Eva, Karya, Koza, Hisar, Moda serilerinin farklı hazır setleri de vardır.

Dövme Malzemesi Setleri Özellikleri Nelerdir?

Dövme malzemesi setleri özellikleri ürünlere göre değişir. Almak istediğiniz seti web sitemizden inceleyerek ürün özelliklerine tek tek bakarsınız. Dövme malzemesi setleri dışında olan ürün gruplarını da inceleyebilirsiniz. Dövme malzemesi setleri özelliklerine genel olarak bakıldığında;

 • Dövme malzemesi setleri kalitelidir ve uzun süre kullanıma dayanıklıdır.
 • Uygun fiyatlı ürün seçeneği sunar.
 • Zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Günlerce en iyi dövme malzemesi setleri arayışına girmezsiniz ve zaman ayırmanıza gerek olmaz.
 • Sedye ile hazırlanan dövme malzemesi setleri ve dövmeci koltuğu ile hazırlanan dövme malzemesi setleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.
 • Dövme malzemesi setleri 3 gruplarını alırken dilerseniz kendiniz de sete ürün ekleyebilirsiniz.
 • İsterseniz dövme malzemesi setleri 5’li modelleri seçerek daha çok ürünü uygun fiyata alırsınız.
 • Dövme malzemesi setleri konforlu ve ortopedik ürünlerdir.
 • İşlem süresini kısaltan ve kaliteli uygulama yapmanızı sağlayan modellerdir.
 • Ürünlerin kullanım süresi oldukça uzun olup işlevsellik üzerine tasarlanan ürün çeşitliliği vardır.

Dövme Malzemeleri Sahibinden Alınır Mı?
Dövme malzemeleri almak isteyenler hazır setler almak yerine sahibinden ürün arayışına da girebilir. Dövme stüdyolarını kapatanlar genelde dövme malzemeleri sahibinden olarak satar. Dövme malzemeleri sahibinden öncesinde kullanılmış ürünlerdir. Kullanılmış ve hijyen özellikleri düşük olan ürünleri satın alırsınız. Dövme malzemeleri sahibinden almak yerine kaliteli ürün tercih etmelisiniz.

Dövme malzemesi sahibinden alınır mı diye araştırmak yerine firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Dövme malzemesi setleri fiyat performans ürünleridir. Hazır setler içerisinde çok sayıda ürün grubu mevcuttur. 35 farklı hazır set ile toplu alım yapabilirsiniz. Dövme malzemesi setleri sadece dövme stüdyolarında kullanılmaz.

 • Ağız ve diş sağlığı merkezlerinde
 • Hastanelerde
 • Cilt bakım ve güzellik merkezlerinde
 • Kuaförlerde
 • Bakım ve hijyen merkezlerinde
 • Masaj salonlarında

kullanıma uygundur. Dilediğiniz setleri bu alanların her birinde kullanabilirsiniz. Alacağınız ürünleri fonksiyonelliğine göre dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Dövme malzemesi setleri ve daha fazlası için ürünlerimizi detaylı inceleyin. Ürünlerimizi uygun ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı