Filter by
0 Yorum
$44,00
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 2 kanatlı paravan, üç kanatlı paravan, 2 kanatlı hasta muayene paravanı, üç kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
0 Yorum
$60,00
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 3 kanatlı paravan, üç kanatlı paravan, 3 kanatlı hasta muayene paravanı, üç kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
0 Yorum
$75,00
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 4 kanatlı paravan, dört kanatlı paravan, 4 kanatlı hasta muayene paravanı, dört kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...

Dövme Paravanları

 

Dövme Paravanları Ne İşe Yarar?

Dövme paravanları, dizayn tattoo yaparken birden çok kişiye uygulama yapılmasını sağlar. Dövme paravanları, dövme stüdyolarında kişi sayısının artmasına yardımcıdır. Aynı anda birden çok kişiye işlem yapılmasına fırsat sunar. Mahremiyeti sağlayan dövme paravanları, sadece dövme stüdyolarında kullanılmaz. Alanın genişliğine göre dövme paravanları farklı kanatlı olabilir.

Dövme paravanları 2 kanatlı, 3 kanatlı ve 4 kanatlı olarak üretilir. Dövme paravanı mahremiyeti sağlamak dışında uygulamanın konforlu yapılmasını da sağlar. Dövme ve tattoo dizaynı vücudun farklı yerlerine yapılabilir. Dövme sedyesinde uzanırken dövme paravanı ile rahat işlem yaptırabilirsiniz. Dövme paravanı kanatları arttıkça dövme paravanı fiyatı da farklılık gösterir. Çünkü kullanılan malzeme çoğalırsa dövme paravanı fiyatı da artar. Dövme paravanları, dövme sedyesi yüksekliği baz alınarak tasarlanır. Dövme paravanı sayesinde vücudunuzun herhangi bir yeri dışarıdan görünmez.

Dövme paravanları yapılırken siyah renkli tercih edilmiştir ancak isteğe bağlı olarak beyaz paravan da kullanılabilir. Beyaz dövme paravanı ya da siyah dövme paravanı kumaşı kalın olduğundan paravanın karşı tarafı görünmez. Dövme paravanı genelde metal profilden oluşan iskeletlerden üretilir. Dövme paravanı, dövme stüdyo ekipmanları içerisindeki ürünlerdendir. Dolayısıyla diğer dövme stüdyo ekipmanları gibi bu ürün de firmamız tarafından üretilir. Yerli üretim olması ve metal ayaklarda elektrostatik boya kullanılması paslanmaya karşı koruma sağlar.

Dövme Paravanları Modelleri Nelerdir?

Dövme paravanları farklı işlevlerde kullanıldığında modelleri de çeşitlendirilebilir. Dövme paravanları fonksiyonel ürün olarak üretilir. Firmamız tarafından üç farklı modelde dövme paravanı tasarımı yapılmıştır.

 • 2 kanatlı paravan perde
 • 3 kanatlı paravan perde
 • 4 kanatlı paravan perde

olarak üretilir. Bu modellerin her biri ortam genişliğine göre ayarlanabilir.

2 kanatlı paravan perdede orta kısımda bulunan tekli profilin iki yanına kumaş gerdirilmiştir. İkiye katlanabilen bu paravan farklı açılarda konumlandırılabilir. Dilerseniz düz bir şekilde koyabileceğiniz gibi kavisli olarak da koyabilirsiniz. Her şekilde ortam mahremiyetini sağlarsınız.

3 kanatlı paravan perdenin orta kısmında iki farklı iskelet vardır. Bu iskelet sayesinde kanatlar rahatlıkla farklı konumlandırılabilir.

4 kanatlı paravan perde ise en geniş modellerdendir. Paravan kanatları arttıkça paravan fiyatı da artar. Uygun fiyatlı paravan almak istiyorsanız firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Yerli üretim olduğundan fiyat performans ürünü olarak kaliteli paravan modellerimiz vardır. Ürünlerimizin her birinin santim ölçüsü farklı olup dilediğinizi satın alın.

Dövme Paravanları Özellikleri Nelerdir?

Dövme paravanları; iki katlı dövme paravanları, üç katlı dövme paravanları ve dört kanatlı dövme paravanları olarak tasarlanır. Dövme paravanları genel özelliklerine bakıldığında ise;

Gövde kısmı metal malzemeden üretilmiş olup metal aksamı elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.

Paravan kanatlarında bulunan kumaş çıkarılabilir. Paravan perdesi bu sayede hijyeni yapılabilen üründür. Dilerseniz ağartıcı kullanmadan suyla yıkanabilir.

Paravan kanatları 360° dönebilen tekerleklerle kombine edilmiştir. Bu sayede kanatlı paravan dilediğiniz yere taşınabilir.

Paravan kanatları katlanabilir olup yerin genişliğine göre konumlanabilir. Eğer ortam dar ise katlanarak kullanılır. Geniş alanlarda ise kanatlı paravan açılarak kullanılabilir.

Kanatlı paravan perde siyah ve beyaz renk seçenekleri ile sunulur.

Paravan kanatları perde ölçüleri ise;

 • 2 kanatlı paravan perde ölçülerinde tek kanat genişliği 70 cm’dir. Toplamda iki kanattan oluştuğundan genişlik 140 cm. Ürün yüksekliği ise 180 cm’dir.
 • 3 kanatlı paravan perde ölçülerinde ise tek kanat genişliği 70 cm’dir. Ürünün 3 perdesinin toplam genişliği 210 cm’dir. Tüm ürün yüksekliği ise 180 cm’dir.
 • 4 kanatlı paravan perde özelliklerinde ise kanat genişliği 70 cm’dir. 4 adet perdeden oluşan karavnın toplam genişliği 280 cm’dir. Ürün yüksekliği 180 cm’dir.

Dövme Paravanları Fiyatları Ne Kadar?

Dövme paravanları merak edilenler hakkındakilerden biri de fiyatlarıdır. Dövme paravanları fiyatları kullanışlılığı ile ölçüldüğünde oldukça makuldür. Dövme paravanları fiyatları ne kadar diye merak edebilirsiniz. Dövme paravanları fiyatları kanat genişliği arttıkça o doğrultuda artar.

İki kanatlı paravan perde fiyatı en uygun olan ürünlerdir. 2 kanattan oluşması ve daha az malzeme kullanılması uygun fiyatlı paravan olmasını sağlar. 3 kanatlı paravan perde fiyatı, dört kanatlı paravan perde fiyatından daha düşüktür. Çünkü üç kanatlı paravan perde fiyatları daha az malzeme kullanılarak üretilir. 4 kanatlı paravan perde fiyatları diğerlerine göre oldukça iyidir. 4 kanatlı paravan perde fiyatı ProBed farkı ile uygundur. Ucuz dövme paravanı almak isteyenler bu modelleri inceleyebilir. Her biri oldukça işlevsel ürünler olup farklı santim genişliklerinde seçilebilir.

Dövme Paravanı Kullanım Alanları Nerelerdir?

Dövme paravanı almak isteyenler dövme paravanı nerelerde kullanılır diye merak eder. Her ne kadar dövme paravanı olarak kullanılsa da daha geniş olarak kullanılabilir. Dövme paravanları kabin olarak da kullanılabilir. Kabin ve giyinme paravanı olarak da işlevi fazladır.

 • Hastanelerde
 • Sağlık merkezlerinde
 • Mağazalarda
 • Terzilerde
 • Okullarda
 • Revirlerde
 • Güzellik salonlarında
 • Lazer ve epilasyon merkezlerinde
 • Kuaförlerde ve berberlerde
 • Sir ağda salonlarında
 • Kamu kurumlarında
 • Özel kurumlarda
 • İhtiyaç duyulan her yerde

dövme paravanı kullanılabilir. Kullanım alanının geniş olması diğer bir sebebi de fonksiyonel ürün olmasıdır. Dövme paravanı, belli alanda değil aklınıza gelebilecek her sektörde kullanılabilir.

Ucuz Paravan Nereden Alınır?

Ucuz paravan almak her ne kadar zor olsa da ProBed bu alanda size yardımcı olur. Ucuz paravan nereden alınır diye merak etmeyin. Ucuz paravan almak ve işletme masraflarınızı azaltmak için firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ucuz paravan olmasına rağmen kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Farklı cm ölçülerinde olup genişlik arttıkça paravan fiyatı da artar. Seçenekler içerisinden ucuz paravan alabilirsiniz. Dövme paravanı ucuz almak isteyenler firmamız ile iletişime geçebilir. Toplu alımlarınızda iletişim bölümünden fiyat teklifi alabilirsiniz. Paravan ucuz olmasına rağmen garanti özelliğimiz de vardır.

Dövmeci Paravanı Sahibinden Alınır Mı?

Dövmeci paravanı almak isteyenler sıfır ya da ikinci el ürün arasında kalır. Dövmeci paravanı sahibinden alınır mı diye merak edenler genelde dövme paravanı yorumlarına bakar. Dövme paravanı alırken masraflardan kaçmak için ikinci el ürüne yönelmemelisiniz. Sahibinden dövme paravanı almak gereksizdir. Yeni işletmelerde eski ürün kullanmak dezavantajdır. Kalitenize gölge düşürebileceği gibi itibarınızı da sarsar. Yeni işletmelerde dövmeci paravanı sahibinden alınmaz.

Dövmeci paravanı sahibinden aldığınızda ürün sağlam mı yoksa sorunlu mu anlamazsınız. Dövmeci paravanı sahibinden aldığınızda öncesinde oksitlenme var mı bilmezsiniz. Metal aksamda oksitlenme olması kullanım ömrünü azaltır. Her ne kadar tamir görse de yeni ürün gibi olmaz. Sahibinden dövme paravanı tamir etmek sıfır ürün ile kalitede eş değer olmaz. Ayrıca sahibinden dövmeci paravanı tekerlekleri de işlevini yitirmiş olabilir. 360 derece dönen tekerlek sistemi olan ürünlerimiz ikinci el ile kıyaslanamaz. Dövmeci paravanı sahibinden almak yerine ProBed markasından uygun fiyatlı dövmeci paravanı alabilirsiniz.

Dövme Paravanı Yorumları Nasıl?

Dövmeci paravanı fonksiyonel ürün grubunda olup dövme stüdyolarında kullanılır. Dövme stüdyo ekipmanları içerisinde mahremiyetin korunmasına yardımcı olan ürünler arasındadır. Dövme stüdyosu açacaksınız ya da dövmeci paravanı ihtiyacınız varsa yorumları okuyun. Dövme paravanı yorumları nasıl diye merak ediyorsanız firmamızın ürünlerine bakabilirsiniz. Dövme paravanı yorumları ProBed oldukça iyidir. Kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alabileceğiniz çözümler sunar. Yorum dövme paravanı ile fiyat araştırması yapmanız da mümkündür. Uzun süre kullanımda ürünün işlevselliğinin ne derece olduğu da açıktır. Dövme paravanı yorumları 2 kanatlı, 3 kanatlı ve 4 kanatlı ürünlere göre değişebilir. Ancak kaliteli markaların sattığı ürünlerde dövme paravanı yorumları da iyi olur.

Dövme Paravanı 2.El Nereden Alınır?

Dövme paravanı fiyat karşılaştırması yapıp ikinci el ürün almak isteyenler olabilir. Dövme paravanı 2. el nereden alınır diye merak etmeyin. Dövme paravanı uygun fiyatlı ürün grubundadır. Dövme stüdyo ekipmanları içerisinde dövme paravanı fiyatı oldukça makuldür. 2.el dövme paravanı fiyatı cazip gelse de kullanışlı olmayabilir. O yüzden de dövme paravanı ikinci el almak yerine sıfır ürün almalısınız. Dövme paravanı sadece dövme stüdyolarında kullanmadığından aldığınız ürünü işlevsel olarak da kullanırsınız. Evinizde ya da dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Dövme paravanı 2. el almak yerine firmamızın modellerini seçebilirsiniz.
Dövme paravanı fiyatları ve dövme stüdyo ekipmanları her ne olursa olsun 2. el almamak uygundur. Kaliteli ve konforlu dövme paravanı için tüm ürünlerimizi incelersiniz. Dövme paravanı fonksiyonellik ve diğer özellikleri için sitemizi ayrıntılı incelersiniz.

Dövme Paravanları Dövme Stüdyolarında Neden Kullanılmaktadır?
   

Dövme paravanları dövme salonlarında 1’den fazla uygulamanın aynı anda yapılmasına olanak sağlamaktadır. Dövme paravanları sayesinde hem alan bölünerek daha fazla dövme işlemi yapılır hem de paravanlar sayesinde kişilerin daha rahat etmesi sağlanır.

Dövme Paravanları Kaç Kanata Sahiptir?
   

Dövme paravanları farklı kanat seçeneklerini sunan üründür. Dövme paravanları 2 - 3 ve 4 kanatlı olan yapılara sahiptir. Dövme stüdyosunun genişliğine göre paravanın kanat seçimi yapılmalıdır.

Dövme Paravanları Hangi Malzemelerden Üretilmektedir?
   

Dövme paravanları en çok demir ve çelik malzemelerden üretilmektedir. Yapısal olarak demirden üretilen dövme paravanları sağlam olmasının yanı sıra, uzun süreli kullanımları da sunmaktadır.

Dövme Paravanı Modelleri Nelerdir?
   

Dövme paravanı modelleri genellikle kanatlarının sayısına göre ayrılmaktadır. Dövme paravanı modelleri 2 kanatlı dövme paravanı, 3 kanatlı dövme paravanı ve 4 kanatlı dövme paravanı olarak ayrılmaktadır.

Dövme Paravanı Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
   

Dövme paravanı alımlarının ürünün hangi malzemelerden yapıldığına, ürünün garantisi olup olmadığına ve pratik kullanımı olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca alınacak olan dövme paravanının boyutunun, kullanımı yapılacak olan stüdyo için doğru ölçüler de olmasına da dikkat edilmelidir.

En İyi Dövme Paravanı Nereden Satın Alınır?
   

En iyi dövme paravanı ve modellerini Probed web sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerimiz güvenilir ve sağlam olmasının yanı sıra, avantajlı fiyatlardan satılmaktadır. Web sitemizden dövme paravanı modellerine ve daha birçok farklı ürün çeşidine tek bir tıkla erişebilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı