WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Dövme Paravanları 

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler

Dövme Paravanları

Dövme stüdyolarında, aynı anda birden fazla kişiye dövme işlemleri yapılabilmektedir. Ya da dövme yaptıran kişinin, ortamda bulunan diğer kişiler tarafından görünmesini engellemek için dövme paravanları kullanılır. Dövme paravanları, ortamın yapısına göre, iki kanatlı ya da üç kanatlı olabilmektedir. Paravan ürünlerimizde farklı renklerde perdeler kullanılmaktadır. Paravan iskeleti metal profilden oluşmakta ve siyah ya da beyaz renkli olmaktadır. Perde renkleri müşteri tercihine göre yapılmakta ve her müşteri iş yeri dekoruna uygun renk seçimi yapabilmektedir.

Paravan Çeşitleri

Çeşitli sağlık birimlerinde olduğu gibi dövme stüdyolarının da en önemli ekipmanlarından birisi paravanlardır. Dövme paravanlarımız, 2 kanatlı, 3 kanatlı ve 4 kanatlı olarak üretilmektedir. Orta kanat bölümlerinde ikili sabit ayaklar kullanılırken, katlanır kanatlarda tekerlekli ayak çeşitleri kullanılmaktadır. Katlanabilir oldukları için kullanılacak alanın durumuna göre şekillendirmek, ya da kullanılmadığı zaman katlanarak toplanması daha kolaydır. Online sitemizde, dövme paravanları olarak tüm çeşitleri renk alternatifleri ile bulabiliyorsunuz. Stüdyolarda paravanlar ile özel çalışma alanlarını çok rahat oluşturabilir ve bu alanı rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dövme Stüdyo Ekipman Ürünleri

Bir dövme stüdyosunda, dövme sedyesi ve dövme masaları ne kadar önemli ise dövme sedyeleri de o kadar önemlidir. Firmamız üretimi olan dövme sedyeleri tamamen yerli malı olarak üretilmiştir. Kendi ürünlerimizi, kendi sitemizde onlineolarak yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilerimize satıyoruz. Sitemiz kategori başlıkları arasında yer alan dövme sedyeleri başlığı altında tüm sedye çeşitlerimizi bulabiliyorsunuz. Gövdeleri metal malzemeden yapıldığı için dayanıklı ürünlerdir. Sedyelerin kanatlarında kullanılan perdeler çıkartılabilmektedir. Farklı renklerde perde kullanabilirsiniz. Metal kısımları elektrostatik boya ile boyanarak kullanışlı hale getirilmiştir.

Hizmetlerimiz

Profesyonel yatak koltuk sistemleri olarak, yerli üretim yapmakta ve üretimini yaptığımız ürünlerimizi web sitemizden online olarak satıyoruz. Online hizmetlerimizde ürünlerimizi kategori başlıkları halinde yayınlıyoruz. Sitemizde 2019 konsepti yeni ürünlerimizi sergilemeye başladık ve müşterilerimizin yeni ürünlere ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılıyoruz. Satış işlemleri sonrasında anlaşmalı kargo firması ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde ürün teslim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin online sitemiz üzerinden sipariş oluşturması ürün sahibi olmaları için yeterlidir.

 

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu