WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Dövme Sandalyeleri 

Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler

Dövme Sandalyeleri Modelleri Burada

Online satışını yaptığımız ürünlerimiz arasında dövme sandalyeleri çeşitleri de bulunuyor. Dövme sandalyeleri bölümümüzde, dövmeci sandalye çeşitleri ile terapi sandalyeleri bulunmaktadır. Dövmeci sandalye çeşitlerimiz ise sektörde dövmeci taburesi olarak bilinmektedir. Bu ürünler amortisör özelliklidir ve çalışma esnasında dövmecinin rahat çalışma yapmasını sağlamaktadır. Sitemizde dövme yaptıran kişilerin dövme sırasında oturacakları sandalye çeşitleri arasında, restpro masaj, spa ve dövme sandalyeleri yer almaktadır. Müşterinin işlem sırasında rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Sandalyenin oturma, sırt ya da baş bölümü yapılacak dövme işleminin uygulama yerine göre hareket ettirilerek ayarlanabilmektedir.

Dövme Sandalyesi Parçaları

Sitemizden almış olduğunuz dövmeci sandalyesi paketleri içeriğinde, baş dayama yastığı, masaj koltuğu, kafalık, montaj için allen anahtarı, taşıma çantası, metal çerçeve aparatları bulunmaktadır. Ürünü satın aldığınızda, kendiniz kitapçıkta gösterilen şekillere göre kolayca kurulumunu yapabilirsiniz. Dövme sandalyesi ürünlerimizde yükseklik ayarlaması yapılabilmektedir. Dövme sandalyesi siparişi oluştururken, hem müşteri için hem de dövmeci için kullanılacak sandalye çeşitlerini birlikte almanız sizlere daha uygun fiyatlara gelecektir.

Dövme Ekipmanları

Dövme stüdyolarında kullanılan ekipmanlar, dövme sedyeleri, dövme sandalyeleri ve çeşitli ekipmanlardan oluşur. Dövme sandalyesi denildiğinde, dövmecinin ve dövme yaptıranın kullanacağı sandalye çeşitleri farklı farklıdır. Dövmesinin rahat çalışmasını sağlamak için tekerlekli, amortisörlü tabure sandalye modelleri kullanılmaktadır. Dövme yaptıranlar için ise masaj işlemlerinde de kullanılan yükseklik ayarlanabilir, farklı fonksiyonlara sahip sandalyeler kullanılır. Probed olarak medikal ürünler ve dövme stüdyo ekipmanlarının tamamının satışlarını, online olarak gerçekleştiriyoruz. Müşterinin kollarına yapılacak olan dövme işlemlerinde de dövme sandalyesi ile birlikte kol sehpası ürünü birlikte kullanılmaktadır.

Satış Hizmetlerimiz

Profesyonel yatak koltuk sistemleri firması olarak ülkemizde lider bir firmayız ve ürünlerimiz Türkiye dışında farklı ülkelere de pazarlamaktayız. Pazar ağımızı genişletmek ürünlerimizi online sitemiz üzerinden pazarlıyoruz. Sitemize erişim yapan tüm müşterilerimiz, kategorilerimizi inceleyerek, ürünler hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve nelere ihtiyaçları olabileceklerini tespit edebiliyorlar. Uygun fiyata en iyi ürünleri almak isteyenlerin, indirimli ürünler bölümümüzü takip etmesi ve aradıkları ürünlerde indirimler yapıldığında sipariş oluşturmaları gerekir. Online siparişlerinizi Whatsapp sipariş hattımız üzerinden hemen oluşturabilir ve satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu