WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Dövme Sedyeleri 

Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler

Dövme Sedyeleri Burada

Birçok kişi dövme işlemlerini omuz ya da sırt bölümlerine yaptırmaktadır. Bu bölümlere dövme yapabilmek için kişinin yüz üstü yatması ve hareketsiz kalması gerekir. dövme stüdyolarında kullanılan dövme sedyeleri, masaj masaları olarak kullanılan bakım masaları ile aynı özelliklere sahiptir. Dövme sedyelerinde yüz koyma için yüz deliği bulunmaktadır. Sırtüstü pozisyonda yatma gerektiren dövme sedyeleri ise sırt bölümü hareketli ürünlerden oluşmaktadır. Dövme sedye çeşitleri için sitemizdeki ilgili kategori bölümümüzü inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sedye Çeşitleri

Sitemizde bulunan dövme sedye çeşidi, çift hareketli parçadan oluşmaktadır. Ayak bölümü ve baş bölümü hareketlidir. İstenilen açıda ayarlanabilmekte ve dövme yaparken kişisin istenilen pozisyonda kalması sağlanabilmektedir. Dövme sedyelerimizin ana kasa yapısı metal malzemeden üretilmiştir. Yatak bölümünde ise anti bakteriyel özellikli deri ile kaplanmış sünger yatak bulunmaktadır. Sitemizden aldığınız ürünlerde baş ve ayak kısımları katlanabildiği için fazla yer kaplamadan saklanabilmektedir. Ayrıca bu özelliği ile kolay taşınabilmektedir. Metal kısımlarda, manyetik elektriklenme oluşmaması için elektrostatik toz boya kullanılmıştır.

Ekipmanlar

Dövme sedyeleri ile ilgili kategori bölümümüzde farklı özelliklere ait sedye çeşitlerini görebiliyorsunuz. Dövme sedyeleri arasında, havluluk aparatlı, elektrikli motorlu dövme sedyesi, baş kısmı hareketli sedye çeşitleri bulunuyor. Sitemizde yer alan ürün modelleri arasında yer alan çift motorlu elektrikli motorlu dövme sedyesinde, yükseklik ayarı, sırt kısmı yüksekliği elektrikli motor ile yapılmaktadır. Ürünlerimizde el kumandası bulunmakta ve tüm ayarları kumanda ile yapabiliyorsunuz. Dövme sedyesi tekerlekli olduğu için her yöne rahatlıkla çevrilebilmektedir. Kullanım aşamasında sedyenin sabit kalmasını sağlamak için fren sistemi bulunmaktadır.

Online Hizmetlerimiz

Probed olarak verdiğimiz online hizmetlerimizde, kaliteli ve hızlı hizmet vermeye çalışıyoruz. Whatsapp hızlı sipariş hattı hizmetlerimizi sisteme dahil ederek müşterilerimizin tüm siparişlerini daha kolay vermesini sağlıyoruz. Satış hizmetlerimizde, müşteri memnuniyeti için gerekli olan tüm güvenlik sistemlerinin en üst seviyede olmasını sağlayarak, ödeme işlemlerinin ve ürün teslimlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Online sitemize üye olduğunuzda, indirimli ürünleri, en çok satılan ürünleri takip edebilirsiniz. Satın alma işleminden sonra da siparişlerinizi hesap bilgileriniz üzerinden takip edebiliyorsunuz.

 

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu