WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Dövme Setup Masası 

Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler

Dövme Setup Masası Modelleri Burada

Dövme stüdyolarından, dövmeci çalışma yaparken ihtiyaç duyabileceği tüm ekipmanlarının elinin altında olması gerekir. İhtiyaç duyulan, iğne çeşitleri, renkli serum ürünleri gibi tüm ekipmanlar için dövme setup masası ya da cihaz sehpası ürünlerine ihtiyaç vardır. Bu ürünler farklı modellerden oluşurken, dövme işlemleri için daha çok çekmece özelliği olanlar tercih edilmektedir. Firmamız, ürün satış işlemlerinde, ürün kategorilerini oluştururken, dövme stüdyo ekipmanları arasına dövme setup masası çeşitlerini de eklemiştir. Dövme sektöründe bulunan müşterilerimiz, tüm ihtiyaçlarını sitemizden online alışveriş yaparak karşılayabilmektedir.

Ürün Çeşidi

Dövme setup masası çeşitleri, 2 katlı, 3 katlı, Z model, çekmeceli gibi farklı özelliklere sahip modellerden oluşmaktadır. Masa üzerine konulan ürünleri masa ile birlikte farklı alanlara taşıyabilmek için setup masaları 360 derece dönebilen tekerlekli olarak yapılmıştır. Bazı modellerde çekmece kullanılmamış, birden fazla kat oluşturularak, daha fazla ürünün yer alması sağlanmıştır. Ürünler, paslanmaz metal ürünlerden yapılmıştır. Rahat kullanım için ergonomik yapıları mevcuttur. Her müşterimiz kullanım tercihine göre seçim yapabilmektedir.

Ürün Özellikleri

Dövme setup masası ürünlerimizin özellikleri arasında, 360 derece dönebilen tekerleklerinin bulunması, gövdesinin paslanmaz metalden yapılması, modeline göre kat sayısı değişmekte, ürünün tamamı anti bakteriyel elektrostatik boya ile boyanmış olması bulunmaktadır. Ayaklarında kullanılan tekerlerde fren sistemi bulunmaktadır. Bazı modellerde çekmece bölümü ahşap ürünlerden yapılmıştır. Sitemizde yayınladığımız ürünlerin resimlerine bakarak, işinize uygun olanını seçebilir ve yine sitemizden bu ürünün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Seçim yaptıktan sonra, online alışveriş işlemlerimizi kullanarak ürünün sahibi olabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Online alışveriş sitelerinde insanların aradığı en büyük özelliklerden birisi güvenli ödeme seçeneklerinin bulunmasıdır. Probed firmamız, online alışveriş işlemleri için web sitesinde güvenli ödeme yöntemlerinden, mail order ile ödeme, kapıda ödeme, havale ile ödeme, kredi kartı ile ödeme yöntemlerini güvenli bulduğu için kullanmaktadır. İnternet güvenli ödeme sistemi olan 3D securty sertifikası ile müşterilerimize sorunsuz ödeme yapma imkanı sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz için taksit seçeneklerimiz vardır. Taksit seçeneklerinde 3 ay taksite kadar vade farkı uygulanmamakta, peşin fiyatına satış yapılmaktadır. Diğer taksit seçeneklerimizi ödeme sayfasında bulabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu