Filter by
0 Yorum
$640,00
iki motorlu muayene masası, muayene sedyesi, kumandalı muayene masası, cilt bakım yatağı, motorlu cilt bakım yatağı, kumandalı cilt bakım yatağı, iki motorlu epilasyon sedyesi,...
1 Yorum
$650,00
yüz koyma yerli cilt bakım yatağı, motorlu cilt bakım sedyesi, kumandalı cilt bakım masası, yüz koyma yerli masaj yatağı, motorlu spa yatağı, spa yatağı, masaj sedyesi, masaj...
1 Yorum
$720,00
Elektrikli İki Motorlu Muayene Masası, elektrikli muayene masası, elektrikli muayene sedyesi, elektrikli muayene yatakları, elektrikli muayene yatağı, motorlu muayene sedyesi,...
1 Yorum
$730,00
Elektrikli İki Motorlu Muayene Masası (Yüz Koyma Yerli), elektrikli motorlu masası, elektrikli muayene masası, elektrikli muayene sedyesi, elektrikli muayene yatakları,...

Elektrik Motorlu Masaj Yatakları

Masaj Yatağı Nedir?

Masaj yatağı vücutta oluşan bölgesel ağrıların hem tedavisinin yapılabilmesi hem de masaj uygulamalarının yapılabildiği yatak türüdür. Masaj yatakları uygulama yapılacak kişilerin rahat ve konforlu hissedebilmesi amaçları ile üretilmektedir. Masaj yatakları hem işlem yapılacak insanları için konfora hem de işlemi yapan kişilerin rahat edebilmesi adına farklı fonksiyonel özelliklere sahiptir. Masaj yatakları özel içeriklerden ve farklı olan modellerden üretilmektedir. Masaj yataklarının modellerinden 1 tanesi ise Elektrik Motorlu Masaj Yatağı çeşididir.

 

Elektrik Motorlu Masaj Yatakları Nedir?

Elektrik motorlu masaj yatakları, masaj yatağı olan modellerden bir tanesidir. Masaj işlemlerinin kolay bir şekilde uygulanabildiği yataklar olarak bilinmektedirler. Elektrik motorlu masaj yatakları temel olarak bir masaj yatağı ile aynıdır. Elektrik motorlu masaj yatakları diğer masaj yatakları modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Çünkü diğer masaj yatakları manuel özelliklere sahip iken, bu masaj yatağı modeli elektrikli motor sistemine sahip şekilde üretilmiştir. Bundan dolayı da oldukça kolay bir kullanımı sizlere sağlamaktadır.

 

Elektrik Motorlu Masaj Yatakları Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Elektrik motorlu masaj yatakları yapısal ve özellik olarak farklı alanlarda kullanıma uygun olan masaj yatağı modelidir. Genel olarak ise masaj salonlarında, cilt bakım merkezlerinde, bazı sağlık kuruluşlarında, otellerin spa ve masaj bölümlerinde ve estetik merkezlerinde kullanımı yapılan bir masaj yatağı türüdür. Elektrik motorlu masaj yatakları manuel modellerden daha iyi bir kullanıma ve farklı özelliklere sahip olmasından dolayı, yukarıda bahsettiğimiz alanlarda daha aktif olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir masaj ve bakım yatağı modeli satın almadan önce, kullanacağınız işlemlere ve alana uygun olduğundan emin olmayı unutmayın. İşlemler ve kullanımı yapılacak alanlar için doğru bir elektrik motorlu masaj yatağı veya başka doğru olan bir masaj yatağı modeli seçilmelidir.

 

Elektrik Motorlu Masaj Yatakları Kullanımın Avantajları Nelerdir?

Standart model olan masaj yatakları, temel olarak sizlere fazla bir özellik sunamamaktadır. Ama Elektrik Motorlu Masaj Yatakları ise sizlere daha fonksiyonel özellikler ve profesyonel bir kullanım avantajını sağlamaktadır. Kullanımda sizlere sağlayacağı en iyi avantaj ise, elektrikli bir motor sistemine sahip olmasıdır. Elektrikli motor sistemi sayesinde ise yatağın yüksekliği, bağ ya da ayak kısımlarının hareketliliği kumanda yardımı ile ayarlanabilmektedir. Manuel kullanıma sahip olan masaj yatakları ise sizlere bu özelliği sunamamaktadır. Elektrik Motorlu Masaj Yatakların kumanda ve motor yardımı ile ayarlanabilen özelliklerinden dolayı, kullanım sırasında sizlerin ekstra çaba ve efor sarfetmesine hiç gerek yoktur. Masaj işlemi uygulanacak veya sağlık işlemleri uygulaması yapılacak kişi masaya yattığı zaman hem kişi rahatsız edilmeden hem de kullanan yorulmadan yükseklik ve açıları kolayca ayarlanabilir olan bir masaj yatağıdır. Kısacası manuel kullanıma ve özelliklere sahip olan masaj yatak modeli yerine, Elektrik Motorlu Masaj Yatakları modellerinden tercih etmeniz durumda sizlere ekstra avantaj sağlayacaktır. ProBed firması olarak bizlerde web sitemiz üzerinden Elektrik Motorlu Masaj Yatakları ve modellerinin satışını gerçekleştirmeyiz. Web sitemiz üzerinde tek bir tık ile Elektrik Motorlu Masaj Yatakları çeşitlerine kolayca ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden farklı ürünlerimize ve modellere de kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En İyi Elektrik Motorlu Masaj Yatakları Modelleri Nelerdir?

ProBed web sitemiz üzerinden sizlere En İyi Elektrik Motorlu Masaj Yataklarını ve modellerini sunmaktayız. Web sitemizde bulunan birkaç modeli ve özelliklerini aşağıda sizler için listeledik.

Comfor-1 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Masası Özellikleri Nelerdir?

Elektrikli motor sistemine sahiptir. Bu sayede oldukça kolay kullanımı sizlere sunar.

360 derece dönme sağlayan tekerlek sistemi mevcuttur.

Ayrıca tekerlek kısımlarının 2’sinde fren sistemi bulunmaktadır.

Masaj ve bakım koltuğunun sırt kısmı ise elektrikli motor sistemi ile kolayca ayarlanabilmektedir.

Masanın metal olan aksam kısımları ise elektrostatik toz boya ile kaplanmış şekilde gelmektedir.

Masanın yüzeyi ise Vinleks kaplı şilte yapısına sahiptir.

Bu sayede yüzeyler kolay ve pratik şekilde temizlenebilmektedir.

El kumandası bulunan masaj ve bakım masası sayesinde, masa fonksiyonları kolayca kontrol edilebilmektedir.

 Havluluk aparatı ise masa da mevcut olarak bulunmaktadır.

 Sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

Comfor-1 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Masası Teknik Bilgiler

 • 2 Motorlu yapısı vardır.
 • Comfor-1 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Masası Eni: 600mm kadar.
 • Comfor-1 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Masasının Yüksekliği: 530 – 900mm arasında değişiklik gösterir.
 • Comfor-1 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Masasının Boyu: 1900mm kadardır.
 • Kumadan sayesinde yüksekliği ve sırt kısmı ayarlanabilmektedir.

 

Comfor-2 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Masası Özellikleri Nelerdir?

 • Masaj ve bakım masasının baş kısmında yüz koyma yeri mevcuttur.
 • Bu sayede sırt kısma yapılacak işlemler sırasında kişi kolay bir şekilde nefes alabilmektedir.
 • Dayanıklı, kaliteli ve sağlam olan malzeme içeriğine sahiptir.
 • Elektrikli motor yapısı kullanımını sizlere sunar.
 • Kumanda yardımı ile de fonksiyonları kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir.
 • Havlu koyma aparatı bulunan bakım ve masaj masasıdır.
 • Masanın metal olan aksam kısımları ise elektrostatik toz boya ile kaplanmış şekilde gelmektedir.
 • Tekerlek kısımları hem 360 derece dönebilen bir yapıya hem de 2 kısmında bulunan fren sistemi yapısına sahiptir. Böylece masa kolay bir şekilde yerine sabitlenebilmektedir.
 • Bakım ve masaj masasının yüksekliği ve sırt kısmı elektrikli motor sistemi sayesinde zahmetsiz bir şekilde ayarlanabilmektedir.
 • Vinleks kaplaması ile yapılmış olan bakım ve masaj masasıdır. Bundan dolayı da dış yüzeyi hızlı ve pratik bir şekilde temizlenebilmektedir.

Comfor-2 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Masası Teknik Bilgileri

 • 2 Motorlu yapısı bulunmaktadır.
 • Comfor-2 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Masası Eni: 600mm kadar.
 • Comfor-2 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Masasının Boyu: 1900mm kadardır.
 • Comfor-2 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Masasının Yüksekliği: 750 – 1100mm arasında değişiklik gösterir.
 • Kumadan sayesinde yüksekliği ve sırt kısmı ayarlanabilmektedir.

Elektrikli motorlu masaj ve bakım yataklarını probed.com.tr adresimiz üzerinden erişebilmektesiniz. ProBed firması olarak sizlere kaliteli olan ürünleri en uygun fiyattan sunmaya çalışmaktayız. Tek tıkla siparişinizi verebilirsiniz ve herhangi bir durumda ise müşteri hizmetlerimiz ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

 

En İyi Elektrik Motorlu Masaj Yataklarının Fiyatları Ne Kadardır?

En İyi Elektrik Motorlu Masaj Yatakları ve modellerine internet üzerinden veya mağazalardan oldukça kolay bir şekilde erişebilmektesiniz. Ama elektrikli motorlu masaj ve bakım yataklarının ve modellerinin farklı fiyatlar üzerinden satıldığı görülmektedir. Bunun sebebi ise elektrikli motorlu masaj ve bakım yataklarının fiyatları belirlenirken özellikleri, üretimlerinde kullanılan malzeme tipi, satıcı firma ve motor gücünün etkisinden kaynaklı olarak, farklı fiyatlardan karşımıza çıkmaktadır. En İyi Elektrik Motorlu Masaj ve Bakım Yatağı almadan ise ürünler arası hem fiyat hem de özellik karşılaştırması yapmanız mantıklı bir seçim olacaktır. Böylece kendinize uygun fiyatlı ve istediğiniz özellikleri sunan bir bakım ve masaj yatağını bulabilirsiniz. ProBed firması olarak ise sizlere web sitemiz üzerinden En İyi Elektrik Motorlu Masaj Yataklarını sunmaktayız. En uygun fiyatlara kaliteli masaj yataklarını ve modellerini arıyor iseniz, tek yapmanız gereken probed.com.tr adresimizi ziyaret etmek ve alışverişinizin keyfini doyasıya çıkarmaktır.

Diğer Bakım Yatağı Kategorilerimiz

Ahşap Bakım Yataklarımız

Profil Ayaklı Bakım Yatakları

Elektrikli Motorlu Bakım Yatakları Nerede Kullanılır?
   

Elektrikli motorlu bakım yatakları güzellik/cilt bakım merkezlerinde, özel fizik tedavi merkezlerinde, masaj salonlarıda ve özel klinik ortamlarında kullanımları yapılmaktadır. Elektrikli motor sistemi olması sayesinde pratik ve kolay kullanımlara sahiptir.

Elektrikli Motorlu Bakım Yatakları İle Elektrikli Hasta Yatakları Arasındaki Fark Nedir?
   

Elektrikli motorlu bakım yatakları bazen elektrikli hasta yatakları ile karıştırılmaktadır. Elektrikli motorlu bakım yatakları kişilerin cilt bakım işlemlerinin, güzellik işlemleri ve masaj işlemlerinin daha kolay yapılması için üretilmektedir. Yani hasta bakımı yapılması için uygun yataklar değildir. Elektrikli hasta yatakları ise bakımı yapılacak ve tedaviye ihtiyacı olan kişiler için kullanılmaktadır. Bu yatak modeli ise hastane ortamlarında ve bakım evlerinde kullanılmaktadır.

En İyi Elektrikli Motorlu Bakım Yatağı Hangisidir?
   

Elektrikli motorlu bakım yataklarının modelleri genel olarak birbirlerine benzemektedir. En iyi elektrikli motorlu bakım yatağı modeli ise kullanımı daha kolay olan ve motor sistemi güçlü olan modeldir. Elektrikli motorlu bakım yataklarının alımlarından önce motor sisteminin kuvvetli olup olmadığına bakmalısınız.

2. El Elektrikli Motorlu Bakım Yataklarının Fiyatları Nasıldır?
   

2. el elektrikli motorlu bakım yataklarının satışları yapılmaktadır. Genellikle sıfır olan modellerine göre daha uygun fiyatlardan satılmaktadır. 2. el elektrikli motorlu bakım yataklarının fiyatları satıcıya ve ürünün durumuna göre değişiklik gösterir. Bundan dolayı fiyat için satıcı ile iletişime geçmelisiniz.

Elektrikli Motorlu Bakım Yataklarının Kullanım Avantajları Nelerdir?
   

Elektrikli motorlu bakım yatakları sizlere manuel olan modellerin sunamadığı özellik ve avantajları sunmaktadır. İlk olarak elektrikli motorlu bakım yatakları motorlu sisteme sahip olmasından dolayı oldukça kolay kullanıma sahiptir. Hiçbir güç gerektirmeden kumanda yardımı ile yatağın yüksekliği ve duruşu ayarlanmaktadır. Basit ve pratik kullanımları sizlere sunar.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı