Filter by
0 Yorum
$640,00
iki motorlu muayene masası, muayene sedyesi, kumandalı muayene masası, cilt bakım yatağı, motorlu cilt bakım yatağı, kumandalı cilt bakım yatağı, iki motorlu epilasyon sedyesi,...
1 Yorum
$650,00
yüz koyma yerli cilt bakım yatağı, motorlu cilt bakım sedyesi, kumandalı cilt bakım masası, yüz koyma yerli masaj yatağı, motorlu spa yatağı, spa yatağı, masaj sedyesi, masaj...
1 Yorum
$720,00
Elektrikli İki Motorlu Muayene Masası, elektrikli muayene masası, elektrikli muayene sedyesi, elektrikli muayene yatakları, elektrikli muayene yatağı, motorlu muayene sedyesi,...
1 Yorum
$730,00
Elektrikli İki Motorlu Muayene Masası (Yüz Koyma Yerli), elektrikli motorlu masası, elektrikli muayene masası, elektrikli muayene sedyesi, elektrikli muayene yatakları,...

Elektrikli Motorlu Masaj Yatakları

 

Elektrikli Motorlu Masaj Yatakları Nedir?

Elektrikli motorlu masaj yatakları manuel masaj yatağından farklıdır. Elektrikli motorlu masaj yatakları nedir diye merak edebilirsiniz. Masaj yatağının hareket kabiliyetinin elektrikli motorla sağlandığı ürünlerdir. Elektrikli motorlu masaj yatağı iki motorlu masaj yatağı, üç motorlu masaj yatağı olarak farklılık gösterebilir. Ürün işlevselliği arttıkça motor sayısı da artar. İki motorlu masaj yatağı ile üç motorlu masaj yatağı fiyat açısından da farklıdır. Ürün kalitesi markalara göre farklılık gösterse de ProBed olarak elektrikli motorlu masaj yatakları üretimini en iyi şekilde yapıyoruz.

Elektrikli Motorlu Masaj Yatakları Fiyatları Ne Kadar?

Elektrikli motorlu masaj yatakları son yıllarda manuel masaj yataklarına göre daha çok tercih edilir. Elektrikli motorlu masaj yatakları fiyatları ne kadar diye merak edebilirsiniz. Bu ürün işlevsellik bakımından manuel olanlara göre daha farklıdır. Dolayısı ile de elektrikli motorlu masaj yatakları fiyatları biraz daha yüksektir.

Elektrikli motorlu masaj yatakları fiyatları firmamız ürünleri bakımından oldukça makuldür. Elektrikli motorlu masaj yatağı fiyatı ürünün malzeme kalitesine göre de değişir. Ayrıca konfor özellikleri bakımında da farklılık gösterir. İhtiyaç duyduğunuz ve tasarımını beğendiğiniz ürünlerin fiyat aralığına sitemizden bakabilirsiniz. Elektrikli motorlu masaj yatağı fiyatları üreticiden en iyi fiyat garantisi ile satılır. Kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlı olarak almak için elektrikli motorlu masaj yatağı çeşitlerine bakabilirsiniz. Ürünlerin her biri farklı işlevsel özelliklerdedir. Bu yüzden de iki motorlu masaj yatağı fiyatı, üç motorlu masaj yatağın fiyatı değişir. Uygun ödeme seçenekleri ile ortopedik ürün almanız mümkündür.

Elektrikli Masaj Yatağı Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Elektrikli masaj yatağı özelliklerinden çok fiyatları da araştırılır. Elektrikli masaj yatağı fiyatları hangi aralıkta diye merak edebilirsiniz. Elektrikli masaj yatağı fiyatları iki motorlu elektrikli masaj yatağı ve üç motorlu elektrikli masaj yatağı olmasına göre değişir. Elektrikli masaj yatağı fiyatları dönemsel olarak farklılık gösterir. Firmamızın resmi satış sitesini ziyaret ederek ürün çeşitliliğine bakabilirsiniz.

Elektrikli Masaj Yatağı Sahibinden Alınır Mı?

Elektrikli masaj yatağı sıfır ürün almak isteyenler düşük fiyata almak ister. Ancak düşük fiyatlı ürünlerde her zaman aynı işlevsellik olmayabilir. Elektrikli masaj yatağı sahibinden alınır mı diye araştırılır. Elektrikli masaj yatağı sahibinden alındığında riske girmiş olursunuz. Elektrikli masaj yatağı, manuel masaj yatağı gibi değildir. Motorun kullanım süresine dair herhangi bir bilginiz olmadığından ürün satın alırken risk üstlenirseniz.

Elektrikli masaj yatağı 2. el alındığında müşterilerinizin olumsuz durumlarla karşılaşmasına sebep olursunuz. Elektrikli masaj yatağı sahibinden alınır mı diye merak etmek yerine ürünlerimizi inceleyin. İşlevselliği ve vereceğiniz ücreti göz önünde bulundurun. Sahibinden motorlu masaj yatakları almak yerine ürünlerimizin uygun ödeme seçeneklerini tercih edin. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan herhangi olumsuz durumda ürününüzü iade alıyoruz. Firmamız kaynaklı sorunları çözüyoruz. Ancak sahibinden elektrikli masaj yatağı aldığınızda muhatap bulamazsınız.

Sitemizi ziyaret ederek bütçenize uygun yeni ürünlere bakabilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyata sunduğumuzdan aldığınız üründen memnun kalırsınız.

2. El Masaj Yatakları Fiyatları Ne Kadar?

İkinci el masaj yatakları fiyatları ne kadar diye düşünenleriniz olabilir. İkinci el masaj yatakları fiyatları oldukça düşüktür. Ancak alacağınız ürün daha önce ne kadar kullanıldı bilinmez. Dolayısıyla da ikinci el masaj yatakları fiyatları yanıltıcı olabilir. Belki de uzun süre kullanılmış ve tamir görmüş ürünü satın almış olabilirsiniz. Masaj yatağı konfor özellikleri düştükçe işletmeniz müşteri kaybeder. Rahatsız masaj yatağında işlem yaptırmak kimse istemez.

2. el masaj yatağı kalitesi ve konforu düşüktür. Bu yüzden de ikinci el masaj yatakları almak risklidir. İkinci el masaj yatakları fiyatı araştırması yapmak yerine firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle yeni işletme açacak olanlar ya da hastanelere ve masaj merkezlerine ürün alacaklar dikkat etmelidir. Yeni açacağınız mekana 2. El elektrikli masaj yatağı almak işletmenize olan algıyı değiştirir. Bununla beraber de verdiğiniz hizmetin kalitesi de sorgulanır. Kalitesiz ürünleri kullanan firmanın kaliteli hizmet verdiğinizi kimseye anlatamazsınız. İkinci el masaj yatakları fiyatı araştırmasından vazgeçip sitemizden uygun modelleri seçebilirsiniz.

 • Hacamat sedyesi
 • Masaj yatağı
 • Thai yatağı
 • SPA yatağı
 • Hacamat yatağı
 • Hacamat masası
 • Termal masaj yatağı

olarak da kullanabilirsiniz.

Elektrikli Motorlu Masaj Yatağı Modelleri Hangileridir?

Elektrikli motorlu masaj yatağı modelleri hangileridir diye merak edilir. Ancak ürünün markası, modelleri ve renk seçeneği farklılık gösterebilir. Elektrikli motorlu masaj yatağı modelleri firmamız tarafından dört farklı tasarımda ve 12 farklı renk seçeneği ile sunulur. Dolayısıyla sırf bu alanda 48 farklı elektrikli motorlu masaj yatağı modelimiz vardır.

 1. Comfort 1 Elektrikli İki Motorlu Bakım Masası
 2. Comfort 1 Elektrikli İki Motorlu Bakım Masası Yüz Koyma Yerli
 3. Comfort 2 Elektrikli İki Motorlu Bakım Masası
 4. Comfort 2 Elektrikli İki Motorlu Bakım Masası Yüz Koyma Yerli

Elektrikli Motorlu Masaj Yatakları Nerelerde Kullanılır?

Elektrikli motorlu masaj yatakları kullanım alanları oldukça geniştir. Masaj yatakları hangi amaçla kullanılıyorsa elektrikli motorlu mesaj yatakları da aynı şekilde kullanılır. Ayrıca elektrikli motorlu masaj yatakları işlevsel olarak daha gelişmiştir. Bu yüzden de kullanım alanının artması da mümkündür. Elektrikli motorlu masaj yatakları nerelerde kullanılır diye merak edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ve işinizi göreceğini düşündüğünüz her alanda kullanırsınız.

 1. Hastanelerde
 2. Ağız ve diş sağlığı merkezlerinde
 3. Bakım merkezlerinde
 4. Ameliyathanelerde
 5. Kliniklerde
 6. Saç ekim merkezinde
 7. Cilt bakım merkezlerinde
 8. Lazer ve epilasyon merkezi
 9. Güzellik merkezi
 10. Termal tesislerde
 11. SPA merkezlerinde
 12. Dövme stüdyolarında

kullanılabilir. Ayrıca hacamat sedyesi ve hacamat masası olarak da kullanıma uygundur. SPA yatakları olarak da kullanılması mümkündür. Farklı yükseklik ayarları yapılabildiğinden işlem sırasında kolaylık sağlar. Sedye olarak da kullanılabilen elektrikli motorlu masaj yatağı kullanım alanları çeşitlidir. Bu alanlarda rahatlıkla işlem yapılmasını mümkün kılar. İşletmelerinizin gelir düzeyini arttırmak bu ürünle mümkündür. Daha kısa sürede çok işlem yapmak için idealdir. Çalışanların işlem sırasında rahat çalışmasını sağlar. Bu sayede işlem süresi kısalıp daha çok kişiye hizmet verirsiniz.Elektrikli motorlu masaj yatağı evinizde de kullanabilirsiniz.

Elektrikli Motorlu Masaj Yatağı Ne İşe Yarar?

Elektrikli motorlu masaj yatağı ve manuel masaj yatağı arasında fark vardır. Elektrikli motorlu masaj yatağı ne işe yarar diye merak edebilirsiniz. Elektrikli motorlu masaj yatağı işlem sırasında kolaylık sağlar. İşlem görenin etrafında gerekli uygulamaları konfor şekilde halledersiniz. Elektrikli masaj yatağı sağa ve sola ya da yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Yukarı ve aşağı hareketleri ile sırt kısmı hareketleri elektrikli motor sayesinde kumanda edilir. Sırt kısmı kaldırılıp indirilmesi elektrikli motorun gücü ile sağlanır. İki motorlu ve üç motorlu elektrikli masaj yatağı çeşitleri kullanım şekline göre tercih edilebilir. İşlem görecek alan daha geniş ise elektrikli motorlu masaj yatağı motoru ona göre seçilir. Elektrikli motorlu masaj yatağı özellikle epilasyon merkezlerinde ve lazer merkezlerinde çok işe yarar. İşlem süresini kısaltmakla birlikte güvenli şekilde yapmanıza yardımcıdır.

Elektrikli Motorlu Masaj Yatağı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Elektrikli motorlu masaj yatağı almak isteyenler farklı araştırma şekilleri bulur. Bunlardan biri de elektrikli motorlu masaj yatağı kullanıcı yorumlarıdır. Elektrikli motorlu masaj yatağı kullanıcı yorumları ile ürün hakkında detaylı bilginiz olur. ProBed masaj yatağı kullanıcı yorumları şeklinde aratabilirsiniz. Elektrikli motorlu masaj yatağı kullanıcı yorumları ProBed iyidir. Ürün kalitesi ve uygun fiyatı yorumların iyi olmasında etkilidir. Elektrikli masaj yatağı kullanıcı yorumları kaliteli ürün almanıza imkan sağlar. Daha önce deneyenler ve markamızı tecrübe edenler ürün yorumlarına yazar. Bu bilgilerden yola çıkarak elektrikli motorlu masaj yatağı kullanıcı yorumları ile ortopedik ürün satın alırsınız.

İkinci El Masaj Yatakları Alınır Mı?

İkinci el masaj yatakları her ne kadar avantajlı gibi görünse de aslında değildir. İkinci el masaj yatakları alınır mı diye merak edebilirsiniz. 2.el masaj yatakları motorlu ise alınmamalıdır. Kullanım süresine dair ikinci el motorlu masaj yatağı kullanım şartlarını bilmezsiniz. Dolayısıyla da ürünü satın aldığınızda müşterilerinizin size olan güveninizi zedeleyebilirsiniz. Çünkü ürün 2.el masaj yatağı olduğundan kırılma ya da çatlama söz konusu olabilir. 2. el masaj yatağı ile sıfır masaj yatağı görünüş ve konfor olarak kendini belli eder. İkinci el masaj yatakları alınır mı diye merak edenler ortopedik ürün için sitemizi inceleyebilir.

Diğer Masaj Yataklarımız

Profil Ayaklı Masaj Yatakları

Ahşap Masaj Yatakları

İthal Katlanabilir Masaj Yatakları

Elektrikli Motorlu Masaj Yataklarının Kullanımı Daha Mı Kolaydır?
   

Elektrikli motorlu sisteme sahip olan masaj yataklarının kullanımı, diğer modellere göre oldukça kolaydır. Kolay ve pratik kullanımlara sahip olmaları sayesinde, birçok işletme tarafından elektrikli motorlu sisteme sahip olan masaj yatakları tercih edilmektedir.

Elektrikli Motorlu Masaj Yatak Kullanımlarının Avantajları Nedir?
   

Elektrikli motorlu masaj yatakları kullanım sırasında diğer modellerin sunamadıkları, sizlere sunan yatak türüdür. Elektrikli motorlu masaj yataklarının kumanda sistemleri sayesinde, herhangi bir güç kullanmadan yatağın yüksekliği ve duruşu ayarlanmaktadır. Bu sayede hem işi yapan kişiler daha rahat çalışır hem de işlem yaptıran kişiler rahatsız olmadan yatak ayarlanır.

En İyi Elektrikli Motorlu Masaj Yatağı Hangisidir?
   

En iyi elektrikli motorlu masaj yatağı sizin kullanımınıza ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Birçok kullanıcı tarafından motor sayısı daha fazla ya da güçlü olan elektrikli motorlu masaj yatağı tercih edilmektedir.

2. El Elektrikli Motorlu Masaj Yatağı Alınır Mı?
   

Birçok üründe olduğu gibi elektrikli motorlu masaj yataklarının da ikinci eli satılmaktadır. 2. el elektrikli motorlu masaj yatağı alımlarında yatağın hala kullanılabilir olduğundan ve motor sisteminin çalışır olduğundan emin olun. Herhangi bir sorunla uğraşmak istemiyor iseniz, direk olarak sıfır modelini almalısınız.

En İyi Model Elektrikli Motorlu Masaj Yatağı Nereden Alınır?
   

Probed firması olarak kullanıcılarımıza en iyi ve güvenilir olan elektrikli motorlu masaj yataklarının modellerini sunmaktayız. Probed web sitemiz üzerinden elektrikli motorlu masaj yataklarının modellerin erişebilir ve dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı