WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Epilasyon Koltukları 

Gösterilen 1 - 64 ile 64 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 64 ile 64 arasındaki öğeler

Epilasyon Koltukları Modelleri Burada

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yaptırılan epilasyon işlemi rahat bir koltukta epilasyon yapılacak olan bölgeye en verimli şekilde işlem uygulayabilmek açısından oldukça önemlidir. Epilasyon koltuklarının satışı yaptığımız firmamız Probed, alanında uzman bir kadro ile beraber müşterilerimize hizmet vermektedir. Hareketli koltuk ve yatak sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız, satış sitemiz üzerinden aktif bir şekilde sizlerin ihtiyaçlarını karşılamakta ve aradığınız ürüne hem uygun fiyat ile hem de kaliteli bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Epilasyon Koltuklarının Özellikleri

Firmamız bünyesinde satışını gerçekleştirdiğimiz epilasyon koltukları işlemi yapacak olan kişi için verimli bir şekilde kullanım sağlar. Manuel olarak el ile ayarlanabilen sırt kısmına sahip olan epilasyon koltuklarında, sırt platformunun istenilen dereceye kadar yatırılması veya dik pozisyonda kullanılması söz konusu olur. Aynı zamanda manuel olarak ayarlanabilen ayak kısmına da sahiptir. Oturacak olan kişinin ayaklarını kaldırarak düz pozisyona getirilebilmesi mümkün olur.

Epilasyon Koltuklarının Avantajları

Firmamız içerisinde satışını yaptığımız epilasyon koltukları sizlere uzun ömürlü kullanım sağlar. Çökme yapmayan kaliteli sünger kullanımı ile beraber temizlenebilir bir yüzeye sahiptir. Anti bakteriyel özelliği olan vinlex deri döşemesi epilasyon koltuklarımızın hemen hepsinde kullanılır. Her iki kısımda da bulunan kol dayama aparatı, kişinin hem sağ hem de sol kolunda işlem yapmaya müsait bir durum sağlar. Kol dayama aparatının manuel olarak ayarlanabilmesi mümkündür. 1.80 cm boyundaki epilasyon koltuğu, 180 dereceye kadar ayarlanabilir bir yapıya sahiptir.

Epilasyon Koltuklarının Teknik Özellikleri

Tüm yüzeysel bölgelerde özel deri kumaş uygulanır. Epilasyon koltuklarımızın toplam ağırlığı, sedye pozisyonundaki uzunluğu, sırt oturma ve ayak kısımlarındaki en boyu, kol dayama aparatının ölçüleri, yerden itibaren oturma alanına kadarki yüksekliği ve tüm ölçüleri satış sitemizde ayrıntılı bir şekilde sizlerin bilgisine sunulmuştur. Epilasyon koltuğu arıyorsanız siz de https://www.probed.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimiz yüksek kalite standardı üzerinden sizlere ulaştırılmakla beraber, web sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz özenli bir şekilde paketlenerek sizlere ulaştırılır. Epilasyon koltuklarının yanı sıra web sitemizde hareketli yatak ve koltuk sistemlerine ilişkin pek çok farklı ürün bulabilirsiniz.

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu