WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Kalıcı Makyaj Koltukları 

Gösterilen 1 - 64 ile 64 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 64 ile 64 arasındaki öğeler

Kalıcı Makyaj Koltukları Burada

Kalıcı makyaj koltukları güzellik salonları ve kuaförlerde kullanılan demirbaş malzemelerden biridir. Makyaj koltuğu çalışan ve makyaj yaptıran kişi için rahat olmalı ve konforlu çalışma sunmalıdır. Firmamız güzellik salonları ve kuaförler için makyaj koltukları satışı yapar. Güzellik salonlarında kullanacağınız tüm ekipmanları uygun fiyata firmamızdan temin edebilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Koltuğu Özellikleri

Firmamız kalıcı makyaj koltuğu satışı yaparken rahat ve esnek çalışmayı baz alır. Koltuğun baş ve ayak kısmı ayarlanabilir. Baş kısmında bulunan yumuşak başlık kişinin rahat etmesini sağlar. Gerektiği zaman baş kısmı yatırılır ve yüksekliği ayarlanır. Koltuğun yanlarında kolu dayamak için aparat bulunur. Bu aparatlar istenirse çıkarılabilir. İstenildiği zaman 180 derece oturma imkanı sunar. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Koltuğun ayak kısmı metalden yapılmıştır. Metal üzerine farklı boya seçenekleri ile estetik bir dokunuş yakalanmıştır. Paslanmaz ve sağlamdır. Firmamız tüm kredi kartlarına taksit imkanı sunan bir firmadır. Çok daha uygun fiyata kaliteli ürün almak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Koltuğu Döşemesi

Makyaj koltuğu alırken dikkat edeceğiniz özelliklerden biride döşemesidir. Aldığınız ürünün uzun vadede kullanılması ve konforlu çalışma imkanı sunması için döşemesinin kaliteli malzemeden yapılmış olması gerekir. Firmamız satışını yaptığı makyaj koltuklarının döşemesi için garanti verir. Döşeme süngeri kaliteli sünger olup kesinlikle çökme yapmaz. Anti bakteriye özelliğe sahip olduğu için mikrop tutmaz. Kolay silinir ve kolay temizlenebilir. Nemli bir bez ile rahatça silebilirsiniz. Makyaj koltuklarını temizlemek için kimyasal madde kullanılsa bile aşınma ve yıpranma yapmaz.

Makyaj Koltuğu Fiyatı

Alacağınız makyaj koltuğu özellikleri fiyatı direk olarak belirler. Baş ve ayak kısmı manuel olarak ayarlanabilen koltuklar daha ekonomik koltuklardır. Uzaktan kumandalı elektronik koltuklar manuel koltuklarla aynı fiyat değildir. Kullanımı rahat olsun ve çalışan personeli yormasın diyorsanız, uzaktan kumandalı elektronik oldukları tercih edebilirsiniz. Fiyat bilgisi seçeceğiniz koltuk ve özellikleri ile değişkenlik gösterebilir. Sitemizi ziyaret ederek makyaj koltuklarını inceleyebilir ve fiyat araştırması yapabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz takdirde kurulum için firmamızdan destek alabilirsiniz. Tüm ürünler garantili ürünler olup firmamız güvencesi ile sizlere sunulmuştur.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu