WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Kan Alma Koltuğu 

Gösterilen 1 - 66 ile 66 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 66 ile 66 arasındaki öğeler

Kan Alma Koltuğu Modelleri ve Fiyatları

Her insan muhakkak hayatının bir döneminde hastane ya da diğer sağlık kurumlarından yararlanır. Çünkü artık insanlar bilinçli ve sağlık hizmetlerinin sadece hastalanıldığı zaman alınmayacağının farkındalar. Kan alınması günümüzde sadece hasta olunduğunda değil zaman zaman rutin kontrol amacıyla da yapılması gereken bir işlemdir. Kan alma işlemi sırasında damara giren iğneden dolayı hastanın canı zaten yanar. Üstüne birde uygun standartlarda olmayan kan alma koltuğu ile işler daha da zor bir hal alabilir. Bunun önüne geçmek için sağlık kurumlarının daha modern ve hasta konforuna öncelik veren ürünler tercih etmesi gerekir. Sitemizde son teknoloji ile donatılmış özel deri kaplama kan alma koltuklarının satışı yapılmaktadır.

Kan Alma Koltuğu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kan alma koltuğu hastanelerin demirbaş eşyaları arasında yer alır. Özellikle kan ünitelerinde, Kızılay gibi kan bağışı alan kurumlarda kan alma koltuğu sıklıkla kullanılır. Hasta sirkülasyonunun sık olduğu bu kurumlarda kullanılacak kan alma koltukları kaliteli markalardan seçilmelidir. Hastanın geriye yaslanabileceği yapıda olmalıdır. Hatta hastanın bayılması gibi durumlarda sedye pozisyonu alacak modeller tercih edilmelidir. Sitemizde hastanın kollarını koyabileceği ve başını yaslayabileceği tasarımda kan alma koltukları satılır. Kan alma koltuklarımızın üretiminde deri malzeme kullanılır ve temizlenmesi kolay olan ürünler tercih edilir.

Kan Alma Koltuklarının Özellikleri

Kan alma koltuğu siparişi vermeden önce bir takım özellikler yönünden değerlendirilmelidir. Bunların başında ise koltukların hastaya pozisyon verebilecek tasarımda olması gelir. Bunun yanında kaliteli ürünler tercih edilirse uzun vadede kullanım sağlar. Kan alma koltuklarında fren sistemi mutlaka olmalıdır ki hasta güvenliği sağlanabilsin. Sitemizde metal iskelet üzerinde farklı renklerde ve ortopedik tasarımda kan alma koltukları satılır. Sipariş kolaydır. Havale, kredi kartı ve mail order ödeme kolaylığı mevcuttur. Sitemize üye olarak sipariş ettiğiniz ürünlerin takibini yapabilirsiniz.

Kan Alma Koltuğu Fiyatları

Piyasada kan alma koltuğu fiyatları çok değişkendir. Ancak sitemizde kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile bulmanız mümkündür. Sitemiz müşterilerine garantili ürün satışı yapar. Sitemizdeki ürünleri incelemek ve sipariş vermek için https://probed.com.tr adresini ziyaret ediniz.

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu