Filter by
0 Yorum
$65,00
Çamaşır arabası, kirli çamaşır arabası, temiz çamaşır arabası, katlanır çamaşır arabası, tekerlekli çamaşır arabası, çamaşır toplama selesi, çamaşır toplama arabası, ucuz...
0 Yorum
$99,00
Çamaşır arabası, kirli çamaşır arabası, temiz çamaşır arabası, katlanır çamaşır arabası, tekerlekli çamaşır arabası, çamaşır toplama selesi, çamaşır toplama arabası, ucuz...
0 Yorum
$99,00
Çamaşır arabası, kirli çamaşır arabası, temiz çamaşır arabası, katlanır çamaşır arabası, tekerlekli çamaşır arabası, çamaşır toplama selesi, çamaşır toplama arabası, ucuz...
0 Yorum
$147,00
Çamaşır arabası, kirli çamaşır arabası, temiz çamaşır arabası, katlanır çamaşır arabası, tekerlekli çamaşır arabası, çamaşır toplama selesi, çamaşır toplama arabası, ucuz...

Kirli Ve Temiz Çamaşır Arabası

Kirli Ve Temiz Çamaşır Arabası Nedir?

Kirli ve temiz çamaşır arabası, işletmelerde kullanılan ürünlerdendir. Kirli ve temiz çamaşır arabası sağlık merkezlerinde ve otellerde kullanılır. Kirli ve temiz çamaşırları toplamak için işlevseldir. Katlanır çamaşır arabası, kirli çamaşır toplama arabası gibi modeller vardır. Kirli ve temiz çamaşır arabası bir bölmesine kirli çamaşırlar konulur. Diğer bölüme ise temiz çamaşırları koymak için raf vardır. Bu sayede otellerde çalışanlar sürekli kirli ve temiz çamaşırlar için mekan değiştirmez. Tekerlekli yapısı sayesinde rahatça hareket ettirilebilir.

Kirli ve temiz çamaşır arabası nedir diye merak ediyorsanız firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Farklı özelliklerde katlanır çamaşır arabası, kirli ve temiz çamaşır arabası modelleri vardır. İçlerinden işletmeniz için en uygununu seçebilirsiniz.

Kirli Ve Temiz Çamaşır Arabası Ne İşe Yarar?

Kirli ve temiz çamaşır arabası almak isteyenler oteller ve sağlık kurumları için ürün seçer. Kirli ve temiz çamaşır arabası da bunlardan biridir. Kirli eşyaların temizler ile karışmasını önler. Kirli ve temiz çamaşır arabası, kirli çamaşır toplama arabasından farklıdır. Kirli çamaşır toplama arabası farklı renk seçeneklerindedir. Bu ürün tek bölmeli olup sadece kirli çamaşırları toplamak için kullanılır. Kirli ve temiz çamaşır arabası ise kirli ve temiz çamaşırların toplanarak taşınmasını sağlar. Dolayısıyla da hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf etmiş olursunuz.

Kirli temiz çamaşır arabası işletmelerin dağınıklığını toparlar. Özellikle otellerde rutin çarşaf değiştirme işlemleri sırasında çalışanları yormaz. Sürekli olarak çarşaf ve nevresim gibi ürünleri toplamak için zaman harcamazsınız. Kısa sürede çamaşır toplama işlerini yaparsınız. Kirli temiz çamaşır arabası katlanır özelliklerde olanlar evlerde ve yurtlarda da kullanılabilir. Özel yurtlarda, pansiyonlarda ve konaklama merkezlerinde çok fazla işe yarar. Bu yüzden de firmamız ürünün işlevselliğini daha da artırmak için raflı model de tasarlamıştır. Raflı kısma temiz çarşaf ve çamaşırları koyarken brandalı kısma kirli ürünleri atarsınız. Böylece kirli çamaşırlardan temize kir ve bakteri de bulaşmaz. Kirli sepeti kısmında bulunan branda polyester olup çıkarılıp yıkanır. Ürünlerimiz her alanda kullanıma uygun olarak tasarlanır. Çamaşır toplama arabası modelleri için de ürünlerimizi inceleyebilirisiniz.

Kirli Ve Temiz Çamaşır Arabası Nerelerde Kullanılır?

Kirli ve temiz çamaşır arabası fonksiyonel ürün olup kullanım alanları oldukça geniştir. Burada kirli ve temiz çamaşır arabası modelleri kullanışlılığa göre üretilmiştir. Firmamızın diğer ürünlerinde olduğu gibi kirli ve temiz çamaşır arabası da kalitelidir. Ürünün tekerlek yapısı ve fren özelliği sayesinde sürüklerken istem dışı hızlanması önlenir. 360° dönebilen tekerlek yapısı sayesinde daha rahat hareket ettirilir. Kirli ve temiz çamaşır arabası nerelerde kullanılır diye merak edebilirsiniz.

 • Otellerde
 • Bakım merkezlerinde
 • Cilt bakım salonlarında
 • SPA ve masaj merkezlerinde
 • Tatil mekanlarında
 • Konaklama yerlerinde
 • Havuzlarda
 • Saç ekim merkezlerinde
 • Lazer ve epilasyon salonlarında
 • Sir ağda salonlarında
 • Dövme stüdyolarında
 • Hastanelerde
 • Sağlık merkezlerinde
 • Yurtlarda
 • Özel sektörde
 • Okullarda
 • Konaklama merkezlerinde
 • İhtiyaç duyulan her alanda

kullanılır. Fonksiyonel ürün olduğundan kullanacağınız yer sayısı da bir hayli fazladır.

Kirli Temiz Çamaşır Arabası Fiyatları Ne Kadar?

Kirli ve temiz çamaşır arabaları neredeyse her işletmenin ihtiyacı olan ürünlerdir. Kirli temiz çamaşır arabası fiyatı fonksiyonelliğine göre uygundur. Farklı model ve markaların kirli temiz çamaşır arabası modelleri vardır. Kirli ve temiz çamaşır arabası fiyatı ve çamaşır toplama arabası fiyatı firmamızda uygundur. İndirimli kirli temiz çamaşır arabası almayı düşünüyorsanız ürünlerimizden alabilirsiniz. Özellikle otellerde ve tatil yerlerinde çok kullanışlıdır. Hastanelerde ve sağlık merkezlerinde kullanılacak ürünlerimiz vardır. Her biri kaliteyi uygun fiyata almanız için üretilmiştir.

Kirli temiz çamaşır arabası fiyatları kullanılan malzemelere göre değişir. Uygun fiyatlı ürün almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Kirli temiz çamaşır arabası toptan aldığınızda fiyat kolaylığı da sağlarız. Uygun ödeme seçenekleri ile de ödeme kolaylığınız olur. Çamaşır toplama arabası fiyatı etkileyen durumlardan biri de tekerleklerin özelliğidir. Ürünlerimizin 360 derece dönebilen ve frenleme özelliği bulunan tekerlekleri fiyatını etkiler. Ancak yine de diğer markalar ile kalite ve fiyat açısından karşılaştırıldığında işlevseldir. 

 

Kirli Ve Temiz Çamaşır Arabası Özellikleri Nelerdir?

Kirli ve temiz çamaşır arabası özellikleri nelerdir bilirseniz uygun ürün satın alabilirsiniz. Firmamızın ürettiği çeşitli kirli çamaşır arabaları vardır.

Kirli ve temiz çamaşır arabası

Kirli çamaşır toplama arabası

Katlanır çamaşır arabası

gibi modelleri vardır. Kirli ve temiz çamaşır arabası özellikleri;

Ürünün gövdesi metal malzemeden üretilmiş olup tüm metal aksamı elektrostatik toz boya boyanmıştır.

Tekerlekleri 360° dönebilir ve dört adet tekerleğinden ikisi frenli mekanizmaya sahiptir.

Temiz çamaşırlar ve kirli çamaşırlar için ayrı bölmeleri vardır.

3 adet temiz çamaşır rafı olup çıkarılabilir.

Polyester çamaşır torbasına kirli çamaşırları koyabilirsiniz.

Birden çok işlemi kolayca yapmanıza imkan sağlar ürün ölçüleri vardır.

Kirli ve temiz çamaşır arabası ölçüleri; derinliği 1070 mm, genişliği 680 mm ve yüksekliği 1100 mm’dir. İdeal ebatlarda olup istediğiniz yerde kullanabileceğiniz üründür.

Çıkarılabilir polyester torbası kolayca yıkanabilir.

İtmeli kolu ve tekerlekleri daha rahat hareket etmesini sağlar.

Kirli çamaşır toplama arabası özellikleri ise; ürün derinliği 880 mm, genişliği 500 mm ve yüksekliği 1000 mm’dir.

Uygun u ebatlarda brandalı kirli çamaşır toplama arabası satın alabilirsiniz. Diğer kirli çamaşır toplama arabası ve katlanabilir çamaşır arabası özellikleri için ürünleri tek tek inceleyebilirsiniz. Ürün özelliklerine göre uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirin. İndirimli kirli çamaşır toplama arabası almak için firmamızla iletişime geçin.

Kirli Ve Temiz Çamaşır Arabası Yorumları Nasıl?

Kirli ve temiz çamaşır arabası, kirli çamaşırlarının daha kolay ve seri bir şekilde toplanmasına yardım eder. Kirli ve temiz çamaşır arabası yorumları nasıl bilirseniz ona göre ürün satın alabilirsiniz. Temiz çamaşırları koyacak yerin olduğu raflar fonksiyoneldir.

Kirli ve temiz çamaşır arabası yorumları inceleyerek ürün satın almanız daha uygundur. Kirli ve temiz çamaşır arabası yorumları firmamızın kalitesine dair ipucu verir. Uygun fiyatlı kirli ve temiz çamaşır arabası satın almak istiyorsanız ürünlerimize göz atın. Kirli ve temiz çamaşır arabası yorumları ve daha fazlasını sitemizde bulursunuz. Çamaşır arabası yorumları ve modellerini inceleyin. İşletmelerinizde, oteller ve her türlü alanda kullanılacak kirli ve temiz çamaşır arabası da seçmiş olursunuz.

Kirli Ve Temiz Çamaşır Arabası İkinci El Alınır Mı?

Kirli ve temiz çamaşır arabası almak için farklı alternatifleriniz vardır. Kirli ve temiz çamaşır arabası modelleri farklı markalar tarafından da üretilir. Markalara göre kirli temiz çamaşır arabası modelleri de değişir. İşlevsel ürün olması ve çok sayıda kullanım alanına hitap etmesi açısından önemlidir.

Kirli ve temiz çamaşır arabası fiyatı pahalı olmasa da ikinci el almak isteyenler olabilir. Kirli ve temiz çamaşır arabası ikinci el alınır mı diye merak edebilirsiniz. Bu ürünler her ne kadar işletmelerde görünmese de fonksiyonellik açısından sıfır alınmalıdır. Kirli ve temiz çamaşır arabası 2.el almak yerine ProBed tercih edebilirsiniz.  İndirimli kirli temiz çamaşır arabası, kampanyalı kirli temiz çamaşır arabası modellerimiz vardır. 2.el kirli temiz çamaşır arabası almak yerine kirli temiz çamaşır arabası yorumları inceleyerek ürünlerimizi alın.

Kirli Ve Temiz Çamaşır Arabası Modelleri Hangileridir?

Firmamız tarafından üretilen farklı kirli ve temiz çamaşır arabası modelleri vardır. Bu modeller;

Kirli çamaşır toplama arabası yeşil brandalı ve metal gövdeli ürün seçeneği vardır. Bu ürün derinliği 880 mm, genişliği 500 mm ve yüksekliği 1000 mm’dir. 4 tekerli olup ikisi frenli olan bu model tek bölmelidir.

Kirli ve temiz çamaşır arabası modeli ise temiz çamaşırlar için iki adet raflıdır. Kirli çamaşırlar içinse brandalı bölmesi vardır. Kirli temiz çamaşır arabası brandalı bölmesine kirli çamaşırları koyarsınız. Tek renk seçeneği olan bir üründür.

Kirli çamaşır toplama arabası iki taraftan tutma özelliği bulunan ürün modeli de alabilirsiniz.

Katlanır çamaşır arabası daha az yer kaplar ve küçük boyutludur. Katlanır özelliği sayesinde evlerde de kolayca kullanılır. Derinliği 500 mm olup genişliği 550 mm ve yüksekliği ise 1000 mm’dir. Çıkarılabilir polyester çamaşır torbası olduğundan kullanımı ve temizliği rahattır.

Yurtlarda, otellerde ve çamaşır toplanması gereken yerlerde kirli temiz çamaşır arabası kullanılır.  

Kirli-Temiz Çamaşır Arabası Plastikten Midir?
   

Kirli-temiz çamaşır arabasının plastikten yapılmış olan modelleri vardır. Ama her modeli plastik içeriğe sahip değildir. Kirli-temiz çamaşır arabasının gövde kısımları metal ve içerisinde polyester torbaya sahip olan modelleri de vardır. 

Kirli-Temiz Çamaşır Arabası Nasıl Temizlenir?
   

Kirli-temiz çamaşır arabasının temizliğine dikkat edilmelidir. Çünkü genellikle sağlık alanlarında ve çevresinde kullanılan bir üründür. Kirli-temiz çamaşır arabası içerisinde kullanılan polyester torbalar yıkanıp tekrar kullanılabilmektedir.

Kirli-Temiz Çamaşır Arabası Ne İçin Kullanılmaktadır?
   

Kirli-temiz çamaşır arabası kullanıldığı alanlarda ürünlerin temiz ve kirli olarak ayrılması için kullanılmaktadır. Kirli-temiz çamaşır arabası kullanımı sayesinde temiz ve kirli olan ürün veya kıyafetler birbirlerinden kolayca ayrılır.

Kirli-Temiz Çamaşır Arabası Yapısal Olarak Nasıldır?
   

Kirli-temiz çamaşır arabası yapısal olarak tekerlekli olmaktadır. Tekerlekli olarak üretilmesinin sebebi ise, kullanılan alanlarda kolayca hareket ettirilebilmesi içindir. Kirli-temiz çamaşır arabasının tekerlekli yapısı sayesinde istenilen yere kolayca götürülür. Ayrıca kirli-temiz çamaşır arabaları sağlam yapıda olduğundan dolayı, uzun yıllar yenisinim alınmasına gerek kalmaz.

Kirli-Temiz Çamaşır Arabasının En İyi Modeli Nereden Alınır?
   

En iyi kirli-temiz çamaşır arabası modelleri ve uygun fiyat seçeneklerini Probed web sitemizde bulabilirsiniz. Probed olarak siz kullanıcılarımıza ve birçok işletmeye, en iyi model kirli-temiz çamaşır arabası modellerini ve daha birçok farklı ürünü sunmaktayız. Web sitemize göz atarak istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı