Filter by

Koltuk İle Oluşturulan Hazır Setler

Koltuk İle Oluşturulan Hazır Setler Nelerdir?

Koltuk ile oluşturulan hazır setler ProBed tarafından özenle hazırlanan ürünlerdir. Koltuk ile oluşturulan hazır setler nelerdir diye merak edebilirsiniz. Koltuk ile oluşturulan hazır setlerde 35 farklı ürün seçeneği vardır. 3’lü hazır setler ve 5’li hazır setler olarak ayrılır. Farklı tasarım ve modellerde ürünlerdir.

Koltuk ile oluşturulan 3’lü hazır setler içerisinde;

 • Dövmeci taburesi
 • Setup masası
 • Motorlu hareketli koltuk vardır.

Koltuk ile oluşturulan 5’li hazır set seçeneğinde ise;

 • Saç ekim koltuğu
 • Dövmeci taburesi
 • Kol dayama sehpası
 • Dövmeci lambası
 • Setup cihaz taşıma masası vardır.

ürünlerin her biri farklı özelliklerde olup fiyat aralıkları da değişir. En ucuz hazır set modellerinden başlayarak almak istediğiniz ürünleri sırasıyla inceleyin.

Koltuk İle Oluşturulan Hazır Setler Nereden Alınır?

Koltuk ile oluşturulan hazır setler ProBed farkı ile bir araya getirilir. ProBed farklı amaçlarla kullanılabilecek çok sayıda ürünü bir araya getirir. Fonksiyonel ürün grubu fazla olduğundan dilediğiniz alanda kullanırsınız. Koltuk ile oluşturulan hazır setler nereden alınır diye merak edebilirsiniz. ProBed en iyi hazır set alabileceğiniz yerlerdendir. Hazır setler 3’lü ve hazır setler 5’li seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. 35 farklı ürün seçeneğinden hazır set ürün seçeneğinden istediğinizi alabilirsiniz.

Koltuk İle Oluşturulan Hazır Setler Ne İşe Yarar?

Koltuk ile oluşturulan hazır setler, fonksiyonel ürün gruplarının bir araya getirilmesiyle oluşturulur. Koltuk ile oluşturulan hazır setler ne işe yarar diye merak edebilirsiniz. Manuel ya da motorlu koltuk almak isteyenler işletmelerinde setleri kullanabilir. Daha fazla ürünü uygun fiyata satın almanıza yardımcı olur. Özellikle yeni işletme açacak olanlar daha uygun fiyata ürün bulabilir.

İsterseniz hazır set modellerine ekleme de yapabilirsiniz. Koltuk ile oluşturulan hazır setlerin  ergonomik yapısı ve her ortama uyan tasarımı avantaj sağlar. İşletmelerin ihtiyacı olan ürün gruplarının bir arada sunulduğu bu setlerdir.

İşletmelerin en çok zorlandığı konulardan biri de uygun fiyatlı ürün bulmaktır. ProBed yerli üretim markası olup büyük üretim hacmine sahiptir. Yerli üretim olup kalite standartları oldukça yüksektir.

Koltuk İle Oluşturan Hazır Setler Nerelerde Kullanılır?

Koltuk ile oluşturulan hazır setler; manuel koltuk ve elektrikli koltuk ihtiyacı olan her yerde kullanılır. Koltuk ile oluşturulan hazır setler kullanım alanlarının çeşitliliği fazladır. Koltuk ile oluşturulan hazır setler;

 • Lazer ve epilasyon salonlarında
 • SPA merkezlerinde
 • Otellerde ve terapi merkezlerinde
 • Fizyoterapi merkezinde
 • Ağız ve diş sağlığı merkezlerinde
 • Hastanelerde
 • Sağlık merkezlerinde
 • Dövme stüdyolarında
 • Güzellik ve cilt bakım salonlarında
 • Berberlerde ve kuaförlerde
 • Aklınıza gelecek her yerde

kullanıma imkan sağlar. Ürünleri farklı alanlarda kullanabileceğiniz gibi hazır set olarak da satın alırsınız. Hazır set satın aldığınızda hazır set fiyatları daha makuldür. Kampanya dönemlerine denk getirdiğiniz zaman hazır set indirimli olarak alırsınız. Hazır set fiyatları tek başına dövmeci koltuğu fiyatı, dövmeci tabure fiyatı, dövmeci lambası fiyatı, kalıcı makyaj koltuğu fiyatı gibi ürünlerden düşüktür.

3’lü hazır set fiyatları ve 5’li hazır set fiyatları farklıdır. İstediğiniz ürün gruplarını seçerek üçlü hazır set fiyatı uygun olandan satın alabilirsiniz. Dilerseniz de 5’li hazır set fiyatı makul gelen ürünleri tercih edebilirsiniz.

Hazır Set Fiyatları Ne Kadar?

Hazır set firmamız tarafından uygun ödeme seçeneklerine ek olarak sunulan avantajlardır. Hazır set fiyatları ne kadar diye merak edebilirsiniz. Koltuk ile oluşturulan hazır set ve dövme seti ile oluşturulan hazır set fiyatları farklıdır. Hazır set fiyatları ürünün kalitesi, işlevselliği ve kullanım alanına göre farklıdır.  Uygun fiyatlı hazır set almak isteyenler 35 farklı hazır set modellerini inceleyebilir. Koltuk ile oluşturulan hazır set fiyatı ürünlerin özellikleri arttıkça yükselir. Almak istediğiniz ürünlerin tasarımını, modelini, rengini ve hazır set modellerini bulursunuz. Hazır set fiyatları sahibinden hazır set seçeneklerine göre daha uygundur. Ayrıca garanti sunulması da avantajdır.

Hazır Set Yorumları Nasıl?

Firmamız hazır set yorumları ve kullanıcı yorumları en iyi olan markalardan biridir. Koltuk ile oluşturulan hazır set yorumları nasıl diye merak edersiniz. Hazır set yorumları içerisinden ürünlerin işlevselliğini de öğrenebilirsiniz. Farklı hazır set yorumları incelerken ürünlerin kullanımı hakkında da bilgi edinirsiniz. 3’lü hazır set yorumları ve 5’li hazır set yorumları için sitemizi ziyaret edin.

Piyasada çok fazla ürün çeşidi olan ve satış rakamları yüksek olan markalardan biriyiz. Dolayısı ile de kaliteyi uygun fiyata sunarız. Güvenebileceğiniz kaliteli ürünleri satın aldıktan sonra işletmenizde güvenle kullanırsınız. Hazır set fiyatları kazancınız ile karşılaştırıldığında oldukça makuldür. Çünkü hazır setler sayesinde işlem yaptığınızda işlem süresi kısalır. Süre kısaldıkça randevu sıklığınız da artar. İlkel ve özellikleri olmayan ürünler kullanmak yerine koltuk ile oluşturulan hazır set modellerinden alabilirsiniz.

Dövme Koltuğu Seti Sahibinden Alınır Mı?

Sahibinden ürün satın almak popüler olsa da işletmeler açısından bazı riskler vardır. Dövme koltuğu sahibinden alınır mı diye merak edebilirsiniz. Koltuk ile oluşturulan hazır setler, dövme koltuğu seti olarak bilinir. Koltuk ile oluşturulan hazır setler sahibinden aldığınızda ürünün garantisi olmaz. Herhangi sıkıntıyla karşılaştığınızda başvuracağınız merci de bulamazsınız. Koltuk ile oluşturulan hazır set 2. el almak yerine uygun fiyatlı ürün seçeneklerini değerlendirin. Kaliteyi uygun fiyata alacağınız fiyat performans ürünleri vardır. Ürünü sipariş vermeniz ve uygun ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Koltuk ile oluşturulan hazır set ikinci el almak yerine aradaki farkı da ödeyerek garantili ürün alın. Koltuk ile oluşturulan hazır setlerin her biri garantili ve kalitelidir. Uzun yıllar problem olmadan kullanabileceğiniz ürünlerimiz de vardır. İşlem sırasında müşterilerinizin hiçbir şekilde yaralanmaması için kullanılacak ürünlerdir. Problemle karşılaşmamak için koltuk ile oluşturulan hazır setler sahibinden almayın. İşletmenizin itibari sarsılacağı gibi yaralanma sebebiyle de cezai ve hukuki sorumluluğunuz doğmaz. Bu durumu göze almak yerine uygun fiyatlı koltuk ile oluşturulan hazır set satın alın.

Koltuk İle Oluşturulan Hazır Set Özellikleri Nelerdir?

Koltuk ile oluşturulan hazır setler farklı özelliklerdedir. Ürün setleri firmamızın seçeneklerinin farklı kombinasyonlarından oluşur. Üçlü hazır set ve beşli hazır set seçeneklerinin renk seçenekleri de vardır. Koltuk ile oluşturulan hazır set özellikleri firmamızın ürünlerinin özellikleridir. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürün satın almak için firmamıza başvurabilirsiniz.

Koltuk ile oluşturulan hazır setler genel özellikleri;

 • Koltuk ile oluşturulan hazır setlerin tekerlekleri sağlamdır.
 • Koltuk tekerleği 360° dönebilme kabiliyetine sahiptir. İki tekerleğinde frenleme özelliği vardır. Hızlı olarak hareket edildiğinde tekerlekler ani fren yaparak kişinin ve nesnelerin düşmesini engeller. Nesnelerin güvenliğini sağlarsınız.
 • Vinleks deri kaplama kumaş kullanılır. Bu kaplama sayesinde ürünlerin bakımı ve hijyeni oldukça kolaydır. Kullanım alanları bakımının kolay olmasından dolayı geniştir. Kullanıldığı yerde hazır setler dezenfekte edilmelidir. Farklı işletmelerde ortam koşullarına göre ürün doğru şekilde dezenfekte edilmelidir. İşlem sırasında bir problemle karşılaşmamak için bu özellik avantaj sağlar.
 • Koltuk ile oluşturulan hazır setler süngeri yoğunluğu yüksek olup üst düzey konfor sağlar. Konfor ve rahatlık isteyenler koltuk ile oluşturan hazır set modellerinden dilediğini satın alır.
 • Koltuk ile oluşturulan hazır setler farklı tasarım ve renk seçeneklerine sahiptir. İstediğiniz her alanda ve ortamda kullanabilirsiniz. Dekorasyonunuzun tamamlayıcı parçası olacak çok sayıda ürün seçeneği vardır.
 • Uygun fiyatlı koltuk ile oluşturan hazır setler firmamız modellerinde vardır. Yerli üretim olduğundan kaliteli ürünü daha uygun fiyata satın alırsınız.
 • İhracat ürünlerinde ekstradan lojistik ve diğer masrafları da yüklenmek zorunda kalırsınız. Ancak ProBed hazır set modellerinde böyle durumla karşılaşmasınız.
 • Yerli üretim markası olup modellerin her biri dayanıklıdır.
 • Koltuk ile oluşturulan hazır setler koltuk modellerinde manuel ve motorlu seçenekleri vardır. Dilerseniz manuel seçenek ile daha uygun fiyatlı ürün alırken motorlu ürün seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.
 • Motorlu hazır setler farklı kademelerde yükseklik ve derece ayarların yapılabildiği ürünlerdir.
 • Koltuk ile oluşturulan hazır setler amortismanları kaliteli olup uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ergonomik yapıda koltuk ile oluşturulan hazır setler almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Koltuk ile oluşturulan hazır set modelleri her biri fonksiyonel olup kullanım alanları geniştir. ProBed müşteri memnuniyeti odaklı üretim yaptığından alacağınız ürünlerle sorun yaşamazsınız. ProBed makul fiyatlı hazır set seçenekleri için sitemizdeki ürünleri inceleyin.


Koltuk İle Oluşturulan Dövme Setleri Ne İşe Yaramaktadır?
   

Setin içerisinde 1’den fazla ürün ve malzeme olması sayesinde, kullanımı yapılacak alanda birçok fayda sağlamaktadır. Alacağınız setin içeriğine göre dövme işlemlerine yardımcı olacak malzemelere sahip olursunuz.

Koltuk İle Oluşturulan Dövme Setleri İçerisinde Hangi Ürünler Bulunur?
   

Koltuk ile oluşturulan dövme seti içerisinde farklı ürünler vardır. Bu ürünler ise yapılan setlere göre çeşitliliğe sahiptir. Bazı setlerde cihaz sehpası, bazı setlerde kol dayama sehpası, bazı setlerde ise ayaklı ışık kaynakları bulunmaktadır.

Koltuk İle Oluşturulan Dövme Setleri İçerisinde En Fazla Kaç Ürün Vardır?
   

Koltuk ile oluşturulan dövme setleri içerisinde en fazla 5 adet farklı ürün yer almaktadır. Setlerin içeriğine göre 3 adet ve  5 adet arasında değişen farklı ürünler bulunmaktadır.

Koltuk İle Oluşturulan Dövme Setleri İçerisinde En Kullanışlı Hangisidir?
   

En kullanışlı set, sizin ihtiyaçlarınızı ve beklentileriniz karşılayacak olan settir. Ayrıca setin içerisinde fazla ürün olması da işlerin daha kolay yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Koltuk İle Oluşturulan Dövme Setlerin Fiyatları Nasıldır?
   

Koltuk ile oluşturulan dövme setlerinin fiyatları içerisinde bulunan malzemeye ve malzeme sayısına göre değişiklik gösterir. Genel olarak 4000 TL fiyatlarından setlerin satışı başlamaktadır. Probed web sitemiz üzerinden koltuk ile oluşturulan dövme setleri ve daha birçok ürünün satışını yapmaktayız.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı