WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Masa, Koltuk ve Yataklar 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 100 ile 151 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 100 ile 151 arasındaki öğeler

Masa, Koltuk ve Yataklar

Sağlık hizmeti veren kuruluşlar, iç birimlerinde çeşitli masa, koltuk ve yatak çeşitlerine ihtiyaç duyarlar. Bunlar, masaj yatakları, cilt bakım koltukları, cilt bakım yatakları, saç ekim koltuğu, epilasyon koltukları, lazer koltukları, podoloji koltuğu, kan alma koltuğu gibi çeşitlerinden oluşmaktadır. Bu ürünler kendi ürünlerimizdir ve yerli üretim olarak Türkiye’de müşterilerimize sunuyoruz. Medikal ürün çeşitleri grubunda yer alan ürünlerimizin tamamı, sağlık şartları standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Web sitemizde, ürün özellikleri, ürün fiyatları ve ürün görsellikleri ile yaptığımız yayınlamalardan faydalanarak, online alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet Hizmetlerimiz

Probed olarak, tüm ürün çeşitlerimizde yaptığımız üretimleri, anında sitemizde yayınlayarak, hem müşterilerimizin bilgilenmesini hem de ihtiyaçları olan ürünleri tespit ederek satın almalarını sağlıyoruz. İnternet sitemizde vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile yurtiçi ve yurtdışı online satış hizmetleri sunuyoruz. Tüm ürünlerimizi sitemiz üzerinden sipariş verebiliyorsunuz. Masa, koltuk ve yataklar, kullanım yerlerine ve amaçlarına göre farklı modellerde üretilmektedir. Ürünlerimizin tamamı uluslararası standartlara göre dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

Bakım Koltukları

Sitemiz ürün kategorileri arasında yer alan bakım koltukları, çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Koltuk ürünlerimizin bazı modellerinde, sırt ve ayak kısımları hareketlidir. Koltukların sırt bölümleri ayarlanabilmekte ve istenildiğinde, sırt ve ayak kısmı yatay duruma getirilerek sedye gibi kullanılabilmektedir. Sağlık şartlarına uygun olması için sünger bölümleri, silinebilir anti bakteriyel deri çeşitlerinden yapılmıştır. Koltuklarda yan kol dayama bölümleri bulunmaktadır. Bu aparatlar sayesinde kişinin hem sağ hem de sol kol üzerinde daha rahat işlem yapma imkanı vermektedir. Yatak ve koltukların metal kısımlarının kullanışlı olabilmesi için elektrostatik toz boya ile istenilen renklere boyanabilmektedir.

Sosyal Medya Hesabımız

Firmamız tüm hizmetlerini, web sitesi üzerinden yayınlamakta ve müşterilerimize anlık bilgilendirmeler yapmaktayız. Firmamız en çok kullanılan sosyal medya hesaplarını kullanmaya başlamıştır. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor ve müşterilerimizin, tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında bizlere isteklerini, önerilerini iletmelerini sağlıyoruz. Bu hesaplar üzerinden yapılan tüm yorumlara önem veriyor, bizleri tercih edenlere daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Ürün çeşitlerimizi web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu