Filter by

Probed Tüm Mekanlar için Özel Setler ile %65'e Varan Kampanyalar 

Tüm mekanlara Probed Yeter. 

Probed Set kategorisi dahilinde yer alan ürünlerimiz özel kampanyalı ürünler olup ayrı ayrı alımlarınızdan daha uyguna satın alma imkanlarınız yer almaktadır. Set dahilindeki bazı ürünlerimiz şu şekildedir. Cilt Bakım Koltukları, Kuaför Malzemeleri, Sedye Modelleri, Dövmeci Malzemesi ve Dövmeci Stüdyo ekipmanlarının tümü gibi hem medikal ortamlarda kullanılan yatak ve sedye modellerine hem de dövmeci koltuğu malzemelerinin tümüne en uygun fiyat avantajı ile sadece Probed.com.tr adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Probed size sadece ürünlerin uygun fiyata satın almayı taahhüt etmez. Probed sizlere Cilt Bakım Koltukları, Sedye Modelleri, Dövmeci Koltuğu malzemelerinde Kalite ve Garanti Taahhüt etmektedir. Probed Türkiye geneli en büyük tecrübeye sahip Yurtiçi ve Yurtdışı ürünlerini kabul ettirmiş, aranan bir marka halini almıştır.

Kampanyalı setlerimiz dışında tüm bu tarz ürün ve modelleri www.probed.com.tr adresinden kolaylıkla tedarik edebilir hızlı şekilde üretim ve teslimat fırsatlarından sizlerde faydalanabilirsiniz.

Probed Setlerde Özel indirim ve Ödeme Koşulları

Probed olarak sizlere güven ve kalite verdiğimiz kadar ödeme sistemlerinde de güvenliğe ve kişisel verilerin korunmasına özen gösteriyoruz. Tüm Kategorilerimizde ve Özel Setlerimizin olmuş olduğu Kategorilerimizde Peşin fiyatına Kredi Kartına Taksit imkanları, Havale ve EFT ödemelerinde indirim fırsatları www.probed.com.tr adresinden sizleri beklemektedir. 256 bit SSL Güvenli ödeme sertifikası ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmanın amacı ve gayesi içindeyiz. Ayrıca kredi kartı kullanmayan müşterilerimize özel Kapıda Ödeme sistemimiz yer almaktadır. Kolaylıkla siparişinizi verin ve siparişinizi ürün size teslimatında ödemesini yapın. Probed olarak tüm müşterilerimize en iyi hizmet ve zengin ödeme seçenekleri ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

 

 Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı