Filter by

Sedye İle Oluşturulan Hazır Setler

Sedye İle Oluşturulan Hazır Setler Nedir?

ProBed ürünleri çeşitli alanlarda kullanılan işlevsel ürünlerdir. Sağlık kurumlarında, kişisel bakım merkezlerinde ve daha birçok alanda kullanılır. Sedye ile oluşturulan hazır setler uygun fiyatlı ve kaliteli ürün arayanlar için hazırlanmıştır. Sedye ile oluşturulan hazır setler, dilediğiniz alanda kullanılacak şekilde oluşturulmuştur.

Sedye ile oluşturulan hazır setlerde asıl amaç daha çok sayıda ürünü uygun fiyata satın almaktır. ProBed yerli üretim zinciri olan kaliteli sedye, masa ve koltuk üreten firmadır. Bu ürünler ve daha fazlasına kısa sürede erişirsiniz. Kişisel bakım, SPA ve masaj merkezlerinde kullanılması işlevselliğinden kaynaklanır. Tasarımları ve ergonomik olması kullanım alanını daha da genişletmiştir.

Hazır setler sayesinde daha fazla ürünü uygun fiyata ve istediğiniz şekilde kombine edilmiş olarak satın alırsınız. Sedye ile oluşturulan hazır setler içerisinde sedye, demirbaş olarak vardır. ProBed sedye modelleri diğer ürünlerle kombine edilebilir. Sedye ile oluşturulan hazır setlerde sedye, masa ve tabure kullanılır farklı amaçla kullanılır. Bütçenize uygun olan 24 farklı sedye ile oluşturulan hazır setler içerisinden dilediğinizi almanız mümkündür. Sedye ile oluşturulan hazır setler yerine tek tek ürün satın almayı düşünüyor olabilirsiniz. Ahşap sedye, katlanabilir sedye ve metal sedye modellerinden dilediğinizi alabilirsiniz.

Sedye İle Oluşturulan Hazır Setler Ne İşe Yarar?

Firmamız tarafından üretilen ürünler tekli olarak satılsa da uygun fiyatlı olması için set halinde de alabilirsiniz. Sedye ile oluşturulan hazır setler ne işe yarar diye merak etmeyin. Eğer ürün içerisinde dilediğiniz modeller varsa o setlerden alırsınız. Sedye ile oluşturulan hazır setler ihtiyaç duyulan her alanda kolaylıkla sağlar. Sedye ile oluşturan hazır setler, daha çok işi kısa sürede yapmanızı sağlar. Ürünlerin işlem süresini kısaltması ayrıca avantaj sağlarken güvenli uygulama da yaparsınız.

Sedye ile oluşturulan setlerin kullanım alanı fazla olup kalite ve güven çerçevesinde iş görür. Sedye ile oluşturulan hazır setler fonksiyonel ürün grubunda olan modellerdir. Her alanda kullanılacak tasarım ve özelliklere sahiptir. Ergonomik yapısı ve işlem süresini kısaltan özelliği sayesinde çok fazla tercih edilir. Sedye ile oluşturulan hazır set modelleri ve daha fazlası ProBed farkı ile satışa sunulur.

Sedye İle Oluşturan Hazır Set Fiyatları Ne Kadar?

Sedye ile oluşturulan hazır setler fonksiyonelliği ile öne çıkar. Dolayısı ile de sedye ile oluşturulan hazır set fiyatları da merak edilir. Sedye ile oluşturulan hazır setler fiyatları ne kadar bilirseniz ürünleri ona göre satın alabilirsiniz.

Sedye ile oluşturulan hazır set modellerinin her biri fiyatı farklı aralıktadır. Dolayısıyla da alacağınız ürünler işlevine göre farklılık gösterir. Bulunduğunuz sektörde daha rahat hareket edebilmek için hazır set modellerine ihtiyaç vardır. Sedye ile oluşturulan hazır setlerde kalıcı makyaj koltuğu, saç ekim koltuğu gibi ürünler yerine sedye vardır. Uygulamalar ve işlemlerin yatış pozisyonunda yapıldığı alanlarda kullanılır. Sedye ile oluşturulan hazır setler içerisinde dövmeci taburesi ve setup masası gibi ürünler de vardır. Ürünler farklı alanlarda kullanılabilecek özelliktedir. Tasarımlarının farklı olması ve daha işlevsel kullanılması için sedye ile oluşturulan hazır setler önem taşır.

Sedye İle Oluşturulan Hazır Set Özellikleri Nelerdir?

Sedye ile oluşturulan hazır setler 24 farklı hazır ürünün bir araya gelmesinden oluşur. ProBed sedye çeşitleri farklı modellerden oluşur. Hazır setlerde kullanılan sedye çeşitleri sadece ProBed modellerinin birkaçıdır. Ürünlerin fonksiyonel ve uygun fiyatlı olması hazır set olarak daha çok tercih edilmesini sağlar.

Sedye ile oluşturulan hazır set özellikleri nelerdir diye merak ediyor olabilirsiniz. Hazır seti tek tek incelemeniz gerekir. Sedye ile oluşturulan hazır set özelliklerine bakıldığında;

 • Kaliteli ve ortopedik ürünlerdir.
 • Ürünlerin metal kısımları elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Dolayısıyla da oksitlenme ve çürümeye karşı koruma sağlanmıştır.
 • Sedye modellerinin bir kısmı yüz delikli iken bir kısmı da havluluk aparatlıdır. Bazı modellerde ise hem havluluk aparatı hem de yüz delikli özelliği vardır.
 • Alt bölmeli sedye çeşitleri ile depolama alanı olmayan ürünler de vardır. Ahşap sedye modellerin bir kısmında ızgara şeklinde depolama bölümü vardır.
 • Ürünlerin tekerlek yapısı frenlidir. O yüzden de kullanırken düşme ve yaralanmalara karşı önlem almanıza gerek olmaz.
 • Tekerlekleri 360° dönebilir. Bu sayede dilediğiniz yere hareket ettirilir.

Setup masası, sedye ve diğer ürünler herkesin kullanacağı modellerden oluşturulmuştur. Hazır setler her ortamda kullanılabilecek işlevsel ürünler olduğundan dilediğiniz paketi alabilirsiniz.

Sedye İle Oluşturulan Hazır Set Ölçüleri Ne?

Sedye ile oluşturulan hazır setlerde ürünler belli bir yükseklikte değildir. Ürün en, boy ve genişliği farklıdır. Fonksiyonellik ön planda olduğu için her alanda kullanılacak şekilde düşünülerek hazırlanmıştır. Sedye ile oluşturulan hazır set ölçüleri ne diye merak etmeyin. İlk olarak beğendiğiniz ürünleri inceleyin. Çünkü ürün özellikleri beğendiğiniz modellere göre değişir.

Bazı setler baş kısmı hareket edebilir sedyelerden oluşur. Ahşap sedye modellerinin bir kısmı da sabittir. Ahşap sedye ve metal sedye çeşitlerinden dilediğinizi alabilirsiniz. Ürün profil ölçüleri her üründe farklı olup komple ağırlıkları da modellere göre değişir. Dolayısıyla da ürün ağırlığı hakkında kesin bir şey söylemek doğru değildir. Sünger kalitesi oldukça iyi olup ürünlere göre yüksek yoğunluklu olarak da kullanılmıştır. Bu da uzun süre kullanımlarda bile sedye ve dövmeci koltuğu gibi ürünlerin kullanışlı olmasını sağlar. Setup masası ya da cihaz taşıma masası olarak kullanılan ürünü, sağlık kurumlarında ve iş yerlerinde kullanabilirsiniz.

Sedye İle Oluşturulan Hazır Setler Nerelerde Kullanılır?

Sedye ile oluşturulan hazır setler uygun fiyatlı ve kaliteli ürün almak isteyenler için hazırlanmıştır. Sedye, dövmeci koltuğu, setup masası gibi ürünler tek başına satılsa da tek almak bütçenizi yorabilir. ProBed sizin için sedye ile oluşturulan hazır setler hazırlayarak uygun fiyatlı ürün almanıza yardım eder. Birden çok ürünü daha uygun fiyata hazır set olarak alabilirsiniz. Sedye ile oluşturulan hazır setler;

 • Sağlık merkezlerinde
 • Hastanelerde
 • Laboratuarlarda
 • Kan merkezlerinde
 • Cilt bakım merkezlerinde
 • Güzellik salonlarında
 • Kişisel bakım merkezlerinde
 • Sir ağda ve masaj salonlarında
 • SPA merkezlerinde
 • Özel muayenehanelerde
 • Kuaförlerde ve berberlerde
 • Dövme stüdyolarında

rahatlıkla kullanılabilir. İstediğiniz her alanda da kolayca kullanırsınız.

Sedye İle Oluşturulan Hazır Setler Yorumları Nasıl?

Tek tek ürün almak zahmetli ve içinden çıkılması zor bir durumdur. O yüzden hazır setler ProBed tarafından bir araya getirilmiştir. Sedye ile oluşturulan hazır set yorumları ürünlerin bir arada satılmasının avantajlı olduğunu gösterir.

Sedye ile oluşturulan hazır set yorumu ProBed oldukça iyidir. Piyasada tek bir ürünü alacağınız fiyata markamız sayesinde daha fazla alırsınız. Uygun fiyatlı olması, kalite özelliklerinden taviz verdiğini göstermez. Kaliteli ve yüksek yoğunluklu sünger kullanılarak üretilmiştir. Dolayısıyla her bir ürünün konfor özelliği farklı değildir. Hazır setler üçlü olarak satılır ve yorumları toplu okursunuz. Dövme koltuğu yorumu, setup masası yorumu ve sedye yorumuna ayrı zaman harcamazsınız. Sedye ile oluşturulan hazır setl yorumları ürünlerin işlevselliği ve fiyatını karşılaştırır.

Sedye İle Oluşturulan Hazır Setler Sahibinden Alınır Mı?

Sedye ile oluşturulan hazır setler uygun fiyatlıdır. O yüzden de sedye ile oluşturulan hazır set sahibinden alınır mı diye araştırmayın. Hijyenik ve temiz olması zorunlu ürünler olduğundan sıfır alınmalıdır. İnsan sağlığının önemli olduğu alanlarda kullanılacağından sıfır ürün almalısınız. Hazır setler sahibinden yorumları fiyat avantajı sağlar. Sedye ile oluşturulan hazır setleri 2. el almak yerine firmamızdan uygun fiyata alırsınız.

Sedye İle Oluşturulan Hazır Setler Modelleri Nelerdir?

Sedye ile oluşturan hazır set modelleri 24 farklı seçenekle sunulur. Sedye çeşitleri ahşap sedye ve metal sedye olarak ayrılır. Ahşap sedye ile oluşturulan hazır setler ve metal sedye ile oluşturulan hazır setler çeşitli fiyat aralığındadır. Bütçenize ve işletmenize uygun olacak ürünleri incelersiniz. Sedye ile oluşturulan hazır set modelleri şunlardır;

 • Hazır Setler Basic B01
 • Hazır Setler Basic B02
 • Hazır Setler Basic B11
 • Hazır Setler Basic B12
 • Hazır Setler Oval B01
 • Hazır Setler Oval B02
 • Hazır Setler Oval S01
 • Hazır Setler Oval S02
 • Hazır Setler Oval B11
 • Hazır Setler Oval B12
 • Hazır Setler Oval S11
 • Hazır Setler Oval S12
 • Hazır Setler Elit B02
 • Hazır Setler Elit S02
 • Hazır Setler Elit B12
 • Hazır Setler Elit S12

 

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı