WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Spa Yatakları 

Gösterilen 1 - 81 ile 81 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 81 ile 81 arasındaki öğeler

Spa Yatakları - Spa Yatağı

Sitemizde çok sayıda masaj yatağı yer alıyor. Bunlar içerisinde sayısız tasarım yer aldığı gibi aynı zamanda pek çok renk seçeneği de bulunuyor. Bu sayede masaj salonunuzdaki konsepte uygun bir spa yatağı burada her zaman için bulunabiliyor.

Yüz Koyma Yeri Sayesinde Seçeneklerinizi Artırın

Spa yataklarımızın bir kısmında yüz koyma yeri de bulunur. Bu sayede sırt üstü yatan misafirlerinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yüz koyma yeri sayesinde pek çok masaj seçeneğini uygulamanıza da imkan sağlar. Üstelik bu sayede uygulayabileceğiniz masaj türleri sadece spa masajından ibaret olmayacak; bunun yanı sıra daha pek çok masaj türünü de bu yatak sayesinde uygulama olanağı bulacaksınız.

Kullanışlı Tasarımlar ile Hizmetinizi Daha Rahat Hale Getirin

Firmamızın sizlere sunduğu spa yatakları içerisinde pek çok çeşit yer almakla birlikte bunların her biri son derece kullanışlı tasarımlara sahiptir. Bunun yanı sıra bu yatakların en kullanışlı özelliğinin de katlanabilir olması gösterilebilir. Sitemizden temin edeceğiniz spa yataklarının büyük bir kısmının sırt kısmı ayarlanabilir olduğundan dolayı rahatlıkla hareket ettirilebilir ve müşterilerinizin masaja uygun bir pozisyonda yatmasına olanak tanımanızı sağlar. Aynı zamanda sizlere sunduğumuz spa yatakları havluluk aparatlarına da sahiptir. Bu sayede masaj sırasında havluları koyacak yer aramanıza da gerek kalmayacaktır.

Makul Fiyata Yüksek Kalitede Ürünler İçin Doğru Adres

Piyasada pek çok firma tarafından satılan spa yatakları yer alıyor. Ancak bu spa yatağı çok farklı fiyat ölçekleri de olabiliyor. Öyle ki zaman zaman bu fiyatların adeta dudak uçuklattığı, ürünün hak ettiğinden çok daha fazlasına denk düşen bir fiyata sahip olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Bu gibi durumlara karşı bizim sitemizden satın alacağınız ürünler hiçbir şekilde fahiş fiyatlara konu olmuyor. Ürünün birebir hak ettiği fiyat olmasının yanı sıra beklentilerinizi aşacak bir ürüne sahip olmanız da fiyat ve fayda dengesini çok iyi bir şekilde meydana getirdiğimizi ifade ediyor. Firmamız hiçbir zaman için makul fiyat politikasından ödün vermemiştir. Buna karşılık hiçbir zaman makul fiyatlarını bahane ederek de ürün ve hizmet kalitesini düşürmeyi kendisine uygun görmemiştir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu