Filter by
0 Yorum
$490,00
ProBed-6201 veteriner röntgen masası, veteriner x-ray masası, veteriner röntgen masası imalatı, veteriner röntgen röntgen masası imalatı.
0 Yorum
$490,00
ProBed-6201 veteriner röntgen masası, veteriner x-ray masası, veteriner röntgen masası imalatı, veteriner röntgen röntgen masası imalatı.
0 Yorum
$840,00
ProBed-6203 veteriner röntgen masası, veteriner x-ray masası, veteriner röntgen masası imalatı, veteriner röntgen röntgen masası imalatı, elektrikli veteriner röntgen masası,...
0 Yorum
$840,00
ProBed-6204 veteriner röntgen masası, veteriner x-ray masası, veteriner röntgen masası imalatı, veteriner röntgen röntgen masası imalatı, elektrikli veteriner röntgen masası,...

Veteriner Röntgen (X-Ray) Masaları

 

Veteriner Röntgen Masası Nedir?

Veteriner Röntgen Masaları hayvanların röntgen çekimlerinin gerçekleştirilmesi için özel içerikte yapılan ve dizayn edilen bir masa türüdür. Veteriner Röntgen Masaları sadece hayvanlarda kullanılabilecek özel içerikte üretilmektedir. Bu masa çeşidi sayesinde hayvanların kemik ve dokuları rahat bir şekilde görüntülenebilmektedir. Özel içerikte üretilen Veteriner Röntgen Masaları hayvanlarda herhangi bir alerjik reaksiyon yaratmayacak yapıda ve kanserojen madde içermeyen malzemelerden yapılmaktadır. Veteriner Röntgen Masaları ve farklı modelleri çoğu veteriner muayenehanesinde aktif olarak kullanılmaktadır.

 

Veteriner Röntgen Masası Kullanımı Ne İçin Yapılmaktadır?

Veteriner Röntgen Masası ve modelleri temelde hayvanların kemik ve doku gibi yapılarının ayrıntılı görünebilmesi için röntgen çekimleri yapılmaktadır. Röntgen çekimleri işlemleri için de Veteriner Röntgen Masası kullanımı yapılmaktadır. Bu masa türü işlemlere uygun olacak bir şekilde dizayn edilmektedir. Veteriner Röntgen Masası kullanımı sayesinde hayvanların kemiklerinde veya dokularında bir zarar olup olmadığının görülmesine yardımcı olunmaktadır. Hayvanlarda gerekli röntgen işlemlerinin pratik ve kolay bir şekilde yapılabilmesi için kullanımları yapılmaktadır. ProBed firması olarak Veteriner Röntgen Masası ve modellerini web sitemiz üzerinden sizlere satışını yapmaktayız. Web sitemiz üzerinden farklı çeşitlere, özelliklere ve modellere sahip olan ürünlerimize tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 

Veteriner Röntgen Masalarının Yapısı Nasıldır?

Veteriner Röntgen Masaları 2 kısımdan oluşmaktadır. Veteriner Röntgen Masalarının üst kısımları röntgen çekimleri sırasında gelen ışıkların kesilmesini ve önlemek amacı ile bir katman ile örtülmüş şekilde yapılmıştır. Veteriner Röntgen Masalarının alt kısmı ise hayvanların rahatlığı ve konforu göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Veteriner Röntgen Masaları 130kg kadar hayvan ağırlığı taşıyabilecek yapıda üretilmiştir. Ayrıca Veteriner Röntgen Masaları özel yapıda olan toz boya materyali ile kaplanmıştır. Bu toz boyalar ise hem hayvan sağlığı için uygundur hem de kolay temizlenebilir yüzey yapını oluşturur. Veteriner Röntgen Masaları silikonlu ayak yapısına sahip olacak şekilde yapılmaktadır. Bu sayede ise üzerinde ağır bir yük olsa bile hem sağlam durmasını sağlar hem de devrilme gibi durumlar yaşanmaz. Veteriner Röntgen Masaları genel olarak paslanmaz olan malzemelerden oldukça sağlam şekilde yapılmaktadır. Veteriner Röntgen Masalarının sistemleri genel çalışabilmesi için kullanımı yapılan kablolar genel olarak masanın alt kısmında muhafaza edilmektedir. Bu sayede ise hem estetik açıdan daha iyi bir görüntü oluşturulur hem de kabloların ayak altında olmaması işlemelerin daha kolay yapılmasına olanak sağlar. Veteriner Röntgen Masalarının modellerinin yüksekliğine bakıldığı zaman ise 90cm civarlarında değişiklik göstermektedir. En olarak ise 65cm ölçülerinde değişikliğe sahiptir.

 

Veteriner Röntgen Masaları Hangi Alanda Kullanılmaktadır?

Veteriner Röntgen Masaları hayvan sağlı için veteriner muayenehanelerinde kullanımı yapılan bir masa türüdür. Bu masalar hayvan sağlığı için özel malzemelerden yapılmaktadır. Bundan dolayı da kullanımları sadece veteriner muayenehanesi ortamlarında yapılmaktadır. İnsan sağlığı için kullanımları uygun değildir. Veteriner Röntgen Masaları modellerine ulaşmak için probed.com.tr adresimiz üzerinden web sitemize erişebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden sizlere farklı model ve yapılara sahip olan Veteriner Röntgen Masalarını ve daha birçok çeşit ürünün satışını yapmaktayız.

 

Veteriner Röntgen Masalarının Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır?

Veteriner Röntgen Masaları modelleri arasında seçim yaparken hangi özellikte olan modelini seçeneğinize karar vermelisiniz. Çünkü bu masa türünün yapısal ve özellik olarak farklı modelleri bulunmaktadır. Veteriner Röntgen Masalarının bazı modellerinde işlemlerde kullanımı yapılacak olan el aleti ve malzemeler için kromajlı yapısı olan küvet bölümü bulunmaktadır. Bu bölüm sayesinde malzemeler kolay bir şekilde el altında tutulabilir. Bazı Veteriner Röntgen Masaları modelleri ise çekmeceli olan yapıya sahip şekilde üretilmektedir. Bu modellere ek olarak da masanın alt kısmında raf veya altlık olan yapı bulunmaktadır. Veteriner Röntgen Masalarında bulunan bu çekmece ve altlıklar sayesinde, hayvanların röntgen işlemlerinde veya diğer işlemlerinde kullanımı yapılacak olan malzemeler güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir. Veteriner Röntgen Masaları üst tabakaları ve masaların diğer kısımları elektrostatik toz boya ile kaplanmaktadır. Bu kaplama sayesinde masa yüzeyleri hem leke tutmaz hem de oldukça kolay bir şekilde temizlenmektedir. Kısacası Veteriner Röntgen Masaları sizlere farklı birçok özelliğin kullanımını sunmaktadır. Bundan dolayı da Veteriner Röntgen Masaları seçimi yapmadan önce hangi kullanım özelliğini ve modelini istediğinize karar verip, modeller arasından kullanımınıza en uygun olan modeli seçmelisiniz. ProBed firması olarak çeşitli ve farklı modellerde olan kaliteye sahip olan Veteriner Röntgen Masalarının satışını sizlere yapmaktayız. Web sitemize probed.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Veteriner Röntgen Masasının Modelleri Nelerdir?

Veteriner röntgen masaları sayesinde röntgen çekimleri yapılacak olan hayvanların rahat ve konforlu bir şekilde röntgen işlemlerinin yapılabilmesi için kullanılmaktadır. Veteriner Röntgen Masalarının kullanımı klinik ortamlarda aktif olarak kullanıldığından dolayı farklı modellere sahip olarak üretilmektedir. En çok ise çekmeceli olan ve raflı model olan Veteriner Röntgen Masaları kullanımı yapılmaktadır. Rafları ve çekmeceleri sayesinde işlemler kullanımı yapılacak olan ürünler bu alanlarda hem güvenle muhafaza edilir hem de el altında bulundurulmaktadır. Veteriner Röntgen Masalarının farklı modelleri olsa da temel olarak sabit ve sağlam olan 4 ayak yapısına sahiptir. Veteriner Röntgen Masalarını ayak kısımlarında güvenli sistemleri (fren sistemi veya silikon ayak gibi) bulunmaktadır. Bu sayede ise hayvalar işlemler sırasında hareket etse bile, masada devrilme veya düşme gibi durumlar yaşanmamaktadır.  Genel olarak Veteriner Röntgen Masaları modellerinin üst kısımları ışık geçirgen bir yapıya sahip şekilde üretilmektedir. Ayrıca üst tabakası yapısal olarak plexiglass olarak bilinmektedir. Veteriner Röntgen Masalarını bazı modellerinde ise H barı adı verilen bir bölüm bulunmaktadır. Masalarda mevcut olan bu H barı ise kullanılmadığı zamanlarda çıkarılabilecek yapıdadır. Veteriner Röntgen Masalarının modelleri özel içeriklerden ve malzemelerden üretilmektedir. Özel yapıları sayesinde Veteriner Röntgen Masalarının modelleri röntgen ışınlarına karşı dirençli yapıdadır. Ayrıca hayvanlara işlemler sırasında konfor ve rahatlığı sunmaktadır. Ayrıca Veteriner Röntgen Masalarını hayvanların masa yüzeyinden kaymasını engelleyecek özel bir yapıda üretilmektedir. Bu sayede işlemler kolay ve güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Firmamız tarafında web sitemiz üzerinde Veteriner Röntgen Masaları ve modellerinin satışını sizlere sunmaktayız. Web sitemiz üzerinden satışını yaptığımız ürünlerimiz hem kalite standartlarına uygundur hem de sizler için en uygun fiyatlar belirlenmektedir. Veteriner Röntgen Masalarına ve modellerine ulaşmak için probed.com.tr adresimiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

 

Veteriner Röntgen Masalarının Fiyatları Nasıldır?

Veteriner Röntgen Masaları temelde hayvanların röntgen işlemleri sırasında kullanımı yapılan bir masa modelidir. Veteriner Röntgen Masaları modelleri özellik bakımından benzerlik gösterse de bazı modelleri arasında özellik farklılıkları bulunmaktadır. Bundan dolayı da farklı fiyatlandırmaları yapılmaktadır. Veteriner Röntgen Masaları ve modelleri belli özelliklere ve fonksiyonel farklılıklara sahiptir. Veteriner Röntgen Masalarının fiyatları ise modelleri arasında değişiklik göstermektedir. Modeller arasındaki fiyatlarda birbirlerinde çok farklı değildir. Veteriner Röntgen Masası veya bir modelini alacağınız zaman internet üzerinden araştırma yapmanız sizlere olumlu olarak geri dönecektir. ProBed firması olarak web sitemiz üzerinden hem kaliteye sahip olan hem de farklı modelleri olan Veteriner Röntgen Masalarını sunmaktayız. Web sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir soruda ise iletişim bilgilerimiz ile bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Veteriner Röntgen Masalarının Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Veteriner Röntgen Masalarının fiyatları belirli unsurlara göre ve Veteriner Röntgen Masalarının modellerine göre belirlenmektedir. Veteriner Röntgen Masası alımı yapmadan önce üretimlerin kaliteli malzemelerin kullanıldığından ve sağlam bir yapıda üretildiğinden emin olmalısınız. Veteriner Röntgen Masaları fiyatları özelliklerine göre, fonksiyonlara göre, modeline bağlı olarak, tekerlek yapısına göre, üretiminde kullanılan malzemelere göre ve satıcı firmaya bağlı olarak fiyatları belirlenmektedir. Veteriner Röntgen Masalarını fiyatları temel olarak fonksiyonlarına ve üretim kalite yapısına bağlı olarak fiyatlar arasında değişiklik belirlenmektedir. Veteriner Röntgen Masalarının modelleri arasında tekerlekli yapıya ve açılıp kapanabilen yapısı olan modeli ise, diğer modellerine göre biraz daha pahalıya satılmaktadır. Web sitemizde satışını yaptığımız Veteriner Röntgen Masalarına ve modellerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemize üye olarak çeşitli ürünlerimize yaptığımız kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Diğer Veteriner Malzemelerimiz

Veteriner Pet Bakım Masaları

Veteriner Operasyon Masaları

Veteriner Muayene Ekipmanları

Veteriner Röntgen (X-Ray) Masası Alınırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?
   

Veteriner röntgen masası alımlarında dikkat edilecek ilke şeylerden biri, masanın sağlam ve kaliteli malzemelerden yapılmış olmasıdır. İkincisi ise ürünün garantisinin olup olmadığıdır. Garantisi olan veteriner röntgen masalarında herhangi bir sorun olduğu zaman, satıcı firma ile sorun halledilir. Veteriner röntgen masası alımlarında hangi modeli alacağınıza karar vermiş olmanız da önemli bir detaydır.

Veteriner Röntgen (X-Ray) Masası Kullanımı Önemli Midir?
   

Hayvan sağlığında kullanılan bir ürün olduğundan dolayı, veteriner röntgen masası kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü hayvanların çekilecek olan röntgen filmleri bu masa üzerinde yapılmaktadır. Bundan dolayı da birçok veteriner muayenehanesinde bulunmaktadır.

Veteriner Röntgen (X-Ray) Masası Kimler Tarafından Kullanılmaktadır?
   

Veteriner röntgen masası hayvanlar için olduğundan dolayı, hastane ortamlarında kullanılmaz. Veteriner röntgen masası veteriner hekimler ya da teknikerler tarafından kullanılmaktadır.

Veteriner Röntgen (X-Ray) Masalarının Elektrikli Modeli Var Mıdır?
   

Veteriner röntgen masalarının elektrikli motor sistemine sahip olan modelleri bulunmaktadır. Elektrikli motor sistemine sahip olması sayesinde, masanın yüksekliği hem kolay hem de hayvanı rahatsız etmeyecek şekilde yapılmaktadır.

En İyi Veteriner Röntgen (X-Ray) Masaları Nereden Alınır?
   

Probed firması olarak siz değerli müşterilerimize En İyi Veteriner Röntgen (X-Ray) Masaları web sitemiz üzerinden sunmaktayız. Veteriner röntgen (X-Ray) masaları dışında web sitemiz üzerinden birbirinden farklı birçok ürüne ulaşabilirsiniz. 

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı