WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Bakım Yatakları 

Gösterilen 1 - 81 ile 81 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 81 ile 81 arasındaki öğeler

Bakım Yatakları ve Modelleri Burada

Probed, Profesyonel Yatak Koltuk Sistemleri şirketimiz ülkemiz geneline ve yurtdışında birçok ülkeye her türlü bakım yatakları satışı yapmaktadır. Web sitemiz üzerinden tüm müşterilerimize online satış yapıyoruz. Hasta bakım yatakları, masaj yatakları, spa yatakları, cilt bakım yatakları vb. tüm yatak çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Bakım yatakları için sitemiz ürün kategorileri bölümlerinden, kozmetik demirbaş ürünleri başlığı altındaki alt başlıkları inceleyebilirsiniz. Firmamız tüm ürünleri satış garantili olarak sizlere ulaştırıyor. Kullanmak istediğiniz her amaç için özel yapılmış bakım yatakları çeşitlerimiz mevcuttur.

Online Satış

Günümüzde insanların birçok ihtiyaçlarını online alışveriş siteleri üzerinden karşılamaya başladığı bir dönemde, bizlerde tüm özel ve kamu kuruluşlarına her türlü bakım yatakları ve diğer ürünleri online olarak satıyoruz. Probed olarak, bakım koltukları, bakım yatakları, sehpalar, cihaz masaları, bakım koltukları, dövme masa, koltuk ve tüm ekipmanları gibi ürün çeşitlerini sitemizde gösteriyor ve sizlerin online satın almasını sağlıyoruz. Türkiye içerisindeki tüm müşterilerimize almış oldukları ürünlerini anlaşmalı kargo ile gönderiyoruz.

Yurtdışı Satışları

Probed online satış yaptığımız web sitemizde, satış hizmetlerimizi yurtdışına da veriyoruz. Sitemizde kullandığımız çoklu dil seçeneği ile farklı ülkelerdeki birçok müşterimiz sitemizi rahatlıkla ziyaret edebiliyor ve siparişlerini verebiliyorlar. Vermiş oldukları siparişler ile ilgili ödeme işlemlerini gerçekleştirdiklerinde, ürünlerini kendilerine, özel ambalajlı olarak kargo ile gönderiyoruz. Bakım yatak çeşitleri, sabit ayaklı, katlanır ayaklı, sırt kısmı hareketli, masaj için yüz koyma yeri, havluluk aparatlı olarak birçok çeşitten oluşmaktadır.

Kargo Hizmetleri

Probed web sitemizde satışını yaptığımız tüm ürünlerin Türkiye içerisindeki tüm noktalara, kargo ile teslimi için aynı fiyat belirlenmiştir. En yakın yer ile en uzak yer arasında kargo ücreti farkı yoktur. Ödeme onayları elimize geçtiğinde, hemen sipariş verilen ürünleri özel olarak paketliyor ve kargoya veriyoruz. Ürünlerin kargo ile size teslim süresi uzaklık mesafesine göre 1 ile 3 gün arasında değişebilecektir. Sitemizde oluşturacağınız üyelik hesabınız üzerinden, kargolarınızı takip edebilirsiniz. Bakım yatakları siparişlerinizi verdiğinizde ve bizler ürünü kargoya teslim ettiğimizde, sizlere ürününüzün kargoya teslim edildiğiniz bildirir mesaj gönderiyoruz.

 Bakım Yataklarının Bazı kullanıldığı alanlar şu şekildedir;

*Masaj Sedyesi

*Muayene Sedyesi

*Hacamat Sedyesi

*Dövme Sedyesi

*Sir Ağda Sedyesi

*Cilt Bakım Sedyesi

*Hasta Sedyesi

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu