WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Cilt Bakım Yatakları 

Gösterilen 1 - 81 ile 81 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 81 ile 81 arasındaki öğeler

Cilt Bakım Yatakları | Manuel ve Elektrikli Motorlu Cilt Bakım Yatağı Modelleri

Türkiye'nin en çok model ve en çok fiyat farkına sahip cilt bakım yatakları üretici ve imalatçı firması Probed birbirinden farklı özelliklere sahip katlanır ayaklı cilt bakım yatağı, havluluk aparatlı cilt bakım sedyesi, elektrikli cilt bakım masaları ve motorlu kumanda ile hareket eden yükseklik hareketli cilt bakım masası modelleri ile sizlerle.

Cilt Bakım Yatakları

İnsanlar vücutlarının farklı bölgelerinde oluşan cilt rahatsızları tedavileri için çeşitli sağlık birimlerinden hizmet alırlar. Cilt bakım hizmeti veren kuruluşlar, kişilerin hem yüz üstü, hem de sırt üstü yatarak tedavi görebilmeleri için farklı fonksiyonlara sahip cilt bakım yataklarına ihtiyaç duyarlar. Firmamız, bu yatakların üretimini yaparak, web sitemizde online olarak satmaktadır. Cilt bakım yatakları, katlanabilir, yüz koyma yerli, havluluk aparatlı ya da düz elit bakım masası şeklinde üretilmektedir. Cilt tedavilerinin uygulanacağı bölge ya da uygulama yöntemine göre farklı yatak çeşitleri tercih edilebilmektedir.

Yataklar

Cilt bakım yatak çeşitlerimizde, sünger üzerine farklı renklerde vinlex deri kaplama uygulaması yapıyoruz. Müşterilerimizin iş yeri yapısı, dekoruna uygun seçim yapılabilmesi için renk seçim fırsatı sunuyoruz. Yüz koyma yerli ve sırt kısmı hareketli cilt bakım yataklarımız, metal iskeletten oluşmaktadır. Katlanma özelliği olmayan, baş koyma kısmı bulunan cilt bakım yataklarımızın bazı modellerinde ise ahşap ayak sistemleri kullanıyoruz. Sırt kısmı hareketli olan ürünlerimizde, siyah, kırmızı, mor, turkuaz, beyaz gibi farklı renklerden oluşan deri kaplamaları kullanıyoruz. Cilt bakım yataklarımız aynı zamanda masaj yatağı olarak da kullanılabilmektedir.

Ürün Satış Hizmetlerimiz

Probed olarak kendi üretmiş olduğumuz tüm ürünlerimizi, müşterilerimiz ile aramıza bir aracı sokmadan, direk kendimiz satmak istiyoruz. Bunun için web sitemiz üzerinden online alışveriş imkanı tanıyor ve müşterilerimizin tüm ürünleri fabrika çıkış fiyatına satın alabilmesini sağlıyoruz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, sitemize üye olabilir, 2019 konsepti ürünlerimizi ve her dönem yeni çıkan ürün çeşitlerimizi görebilirler. Üyelik hesabı olan müşterilerimiz indirimli ürün kampanyalarından anında haberdar olabileceklerinden, daha ucuza ürün satın alabileceklerdir.

Satış Sözleşmesi

Online alışveriş hizmeti verdiğimiz için sitemiz üzerinden yapılan tüm alışverişlerin müşterilerimize güvenli ulaştırılmasını, mesafeli satış sözleşmesi sağlıyoruz. Ürünlerimizin hepsinde, işçilik ve imalat hatalarına karşı 2 yıl garanti bulunmaktadır. Satın alınan ürünler, satış sözleşmesi şartlarına göre kargo ile teslim yapılmaktadır. Yapılan alışverişlerde ödemelerini nakit yapmak isteyenler, kargo firması ürünleri teslim ederken, kapıda ödeme anlaşmasına göre tüm ürün tutarlarının ödemelerini kapıda yapabilirler.

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu