WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Dövme Stüdyo Ekipmanları 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 100 ile 115 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 100 ile 115 arasındaki öğeler

Dövme Stüdyo Ekipmanları | Dövme Malzemeleri |Dövme Malzemesi

%23 İndirim

Dövme stüdyo ekipmanları üretici ve imalatçı firması olarak faaliyet gösterdiğimiz Probed markamızın alt kuruluşu olarak Dizayn Tattoo ihtiyacınız olan dövme malzemesi olarak bilinen dövme koltuğu, setup masası, kol dayama sehpası, lambader, dövmeci sandalyesi gibi kısacası tüm dövme malzemeleri için ulaşabileceğiniz tek adres.

Dövme Stüdyo Ekipmanları

Dünyanın farklı ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de dövme işlemlerine olan ilgi gittikçe artmaktadır. Firmamız dövme stüdyo ekipmanları olarak ihtiyaç duyulan, tüm ürünlerin üretim ve satışlarını yapmaktadır. Satış işlemlerimizi web sitemizde online olarak sağlıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, 2019 konsept ürünlerimizi görebilirsiniz. Dövme stüdyoları ekipmanları olarak sitemizde, dövme koltukları, sedyeler, dövme lambaları, paravanlar, sandalyeler, dövme setup masası, kol sehpaları, malzeme setleri satışını yaptığımız ürün çeşitlerindendir.

Dövme Kategorisi

Online sitemizdeki ürün kategorilerimizden birisi dövme stüdyo ekipmanları başlığıdır. Bir dövme işlemlerinin yapıldığı iş yerinde ihtiyaç olabilecek tüm ekipmanlar bu bölümde yer alır. Yani firmamızın online satış sitesinden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip çeşitli dövme stüdyo ekipmanları modellerini uygun fiyatlara bularak satın alabiliyorsunuz. Giderek yaygınlaşan dövme sektöründe, dövme yaptıran kişilerin dakikalarca hatta saatlerce hareketsiz bir şekilde durması ve dövme işleminin yapılması gerekir. Bunu yaparken kişilerin oturdukları ya da yattıkları yerde rahat etmeleri önemlidir. Bu rahatlığı ürünlerimiz ile sağlayabilirsiniz.

Dövme Ekipmanları

Dövme stüdyolarında kullanılan ekipmanlar arasında, dövme koltuğu, cihaz sehpası, ayaklı aydınlatma, tabure çeşitleri, kol sehpaları gibi çeşitli ekipmanlar yer alıyor. Sitemizde tüm ekipmanlarla ilgili özellikler ayrı ayrı bölümlerde maddeler halinde sizlere gösterilmektedir. Yeni bir stüdyo açmayı düşünüyorsanız, sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan tüm dövme stüdyo ekipmanlarının tamamını bulabilir ve online satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz dayanıklı malzemelerden yapılmış ve garantili olarak sizlere ulaştırılacaktır. Ürün seçimlerinde renk seçimi yapabiliyor ve kendi istediğiniz renklere göre ürün tasarımlarını oluşturmamızı isteyebilirsiniz.

Ürün Kurulumu

Web sitemizin kategori bölümlerinden seçtiğiniz dövme stüdyo ekipmanları ürünlerinizin tamamı, kendi kutusu içesinde kurulum yapılmamış olarak gönderilmektedir. Ürünlerimizin kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerinizi orijinal ambalajı içerisinde kargo ile size teslim ettiğimizde, kendiniz tüm ürünleri hemen kurabilirsiniz. Her ürünün paketi içerisinde kurulum işlemlerini gösteren işlem adım şemaları bulunmaktadır. Bir tornavida ile kutu içerisinde bulunan ekipmanları birleştirerek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünler, üretim ya da işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantili olarak sizlere teslim edilmektedir.

 

 

 

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu