WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Veteriner Malzemeleri 

Gösterilen 1 - 36 ile 36 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 36 ile 36 arasındaki öğeler

Veteriner Masası | Veteriner Ameliyat Muayene ve Operasyon Masaları | %32'e Varan İndirimli Fiyatlar

Paslanmaz veteriner muayene masası, paslanmaz veteriner ameliyat ve cerrahi operasyon masası, elektrikli motorlu veteriner masaları ve veteriner kedi köpek tıraş ve tımar masası modelleri ProBed.com.tr güvencesi ile sizlerle.

Veteriner Malzemeleri

Veterinerler açısından yararlı olan pek çok ürün bu sitede yer almaktadır. Hayvanların tedavisinde kullanmaya ve steril tutulmaya müsait olan bu ürünleri sitemizden rahatlıkla satın alabilir ve en kısa süre içerisinde elinize ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan ürünlerin her birinde olduğu gibi veteriner malzemelerinde de asıl önemli olan husus makul fiyata yüksek kalitede ürünleri satışa sunabiliyor olmaktır. Bu bağlamda benzersiz bir müessese olduğumuzdan da emin olabilirsiniz. Zira bu denli kaliteli veteriner malzemelerini bu denli makul fiyatlar üzerinden ancak bizde bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan veteriner malzemeleri sizlere sadece satın alırken değil, uzun kullanım ömrü sayesinde daha sonraki dönemlerde de tasarruf olanağı tanıyacaktır.

Operasyonlar Artık Çok Daha Kolay

Veteriner malzemelerinde bulunması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de çelik kısımların paslanmaz olmasıdır. İşte bizim sitemizden temin edeceğiniz her türlü veteriner malzemesi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu özellik en çok ameliyat masasında önem kazanacaktır. Ameliyat masalarının çelik tablasının paslanmaz olması veteriner hekimlere çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda operasyon ameliyat masalarında yer alan en büyük ayrıcalıklardan bir tanesi de konsol motorunun bulunmasıdır. Bu sayede operasyonlar da hiç olmadığı kadar kolaylaşacaktır.

Teknolojik Aletler İçin de En Doğru Adres

Veterinerlerin kullandığı teknolojik aletleri de bu sitede bulmak son derece kolay olacaktır. Bunlar içerisinde en çok dikkat çekenlerden bir tanesi de X-ray masalarıdır. Hem şık hem de kullanışlı bir tasarıma sahip olan bu masalar, ayarlanabilir yüksekliği ile de tıbbi görüntüleme işlemlerini bariz şekilde kolaylaştıracaktır. 10 mm beyaz plexiglass malzemeden imal edilmiş olması da bu ürünü çok daha cazip ve kullanışlı bir hale getirecektir.

Bakım ve Muayene Masaları da Burada

Sitemizde veterinerlere özel bakım ve muayene masaları da yer almaktadır. Bu masalar da diğer veteriner malzemelerinde olduğu gibi paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Aynı zamanda elektrikli olması da çok daha kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Özetle her ürünümüz veterinerlerin beklentileri göz önüne alınarak onlara uygun bir şekilde tasarlanmış, bu şekliyle satışa sunulmuştur.

Üretmiş Olduğumuz Veteriner Malzemeleri Aşağıdaki Bazı alanlarda kullanılmaktadır;

- Veteriner Malzemeleri

- Veteriner Malzemesi

- Veteriner Masası

- Veteriner Bakım Masası

- Veteriner Ameliyat Masası

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu