Filter by
1 Yorum
$50,00
yemek masası, hasta yemek masası, yemek servis arabası, hasta yemek servis arabası, yemek masası fiyatları, ucuz hasta yemek masası, etajer, hasta etajer,hasta başı komidini,...
0 Yorum
$50,00
yemek masası, hasta yemek masası, yemek servis arabası, hasta yemek servis arabası, yemek masası fiyatları, ucuz hasta yemek masası, etajer, hasta etajer,hasta başı komidini,...

Yemek Masası, Komidin, Etajer 

Profesyonel Yatak Koltuk Sistemleri olarak, müşterilerimize çeşitli medikal ürün hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Birçok ürünün üretimini yapıyor ve kurumsal web sitemiz üzerinden online satış hizmeti sunuyoruz. Sitemizde ürünlerimiz çeşitli kategoriler halinde yer alıyor. Bazı ürünleri bir arada gösterebilmek için “diğer ürünler” başlıklı kategori altında göstermeye başladık. Buradaki ürünlerimizde diğer ürünlerimiz gibi garantili ve uygun fiyat seçenekleri ile web sitemiz üzerinden dünyanın farklı ülkelerindeki müşterilerimize sunulmaktadır.

Diğer Ürünler Kategorisi

Web sitemizi inceleyerek, tüm ürün çeşitlerimizi görebilirsiniz. Diğer ürünler başlığı altında, sizlere, yemek masası, etajer, komidin, kirli – temiz çamaşır arabası, bebek alt açma masası, Probed yatak koltuk masa ürünleri yer alıyor. Bu ürünlerimiz, günlük ziyaretçi sayısı çok olan ofisler ve hizmet sektöründeki birçok kuruluş tarafından kullanılmaktadır. yemek masası ürünlerimiz, hastanelerde, yatan hastalara yemek servisini kolaylaştıran, tekerlekli, ahşap tablalı yemek servis masası türündedir. Kirli ve temiz çamaşırların toplanması, çamaşırhaneye götürülme ve getirme işlemlerinin kolay olması için çamaşır aramaları da 360 derece dönebilen tekerlere sahiptir. Bebek alt açma masası, sağlık kuruluşlarında ve alışveriş merkezlerinde rahat kullanılabilmesi için özel tasarlanmıştır.

Ürün Arama

Probed internet sitemizi ziyaret ederek 2019 konsepti yeni ürünlerimizi görebilirsiniz. Ürün arama ve aradığınız ürünleri bulma işlemleri için ürün kategori başlıklarımızdan faydalanabilirsiniz. Ya da aradığınız ürünün türü ya da ismini arama bölümüne yazarak hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Diğer ürünler bölümümüzde yer alan yatak koltuk ürün türleri, masaj yatakları, cilt bakım koltukları çeşitlerinden oluşmaktadır. Ürünlerimizin resimlerini inceleyerek karar verebilirsiniz.

Hızlı Sipariş

Online sitemize, dünyanın her yerinden erişim mümkündür ve erişim hızı oldukça yüksektir. Sitemizden ürün seçimi yaparak sipariş oluşturmak istediğinizde, ürünü incelemeniz ve tüm özelliklerini gördükten sonra sipariş oluşturmanız doğru ürün seçimi için önemlidir. İsteyen müşterilerimiz hızlı sipariş hattımızı kullanarak, hemen siparişini oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi oluşturduktan sonra, ödeme yapmak için sizlere farklı ödeme yöntemleri ve taksit seçenekleri sunuyoruz. Sitemiz ödeme işlemleri bölümünden, hangi ödeme yönteminin sizin için uygun olduğuna ve taksit yaptırmak istiyorsanız, hangi karta kaç taksit yaptıracağınıza karar verebilirsiniz.

 

Etajer Kullanımı Neden Yapılır?
   

Etajer ev ortamlarından, iş yerlerine ve ofislere kadar birçok alanda kullanımı yapılan bir eşyadır. Etajer kullanımının birçok açıdan pratik olmasından dolayı kullanımı yapılmaktadır. Etajer eşyaların düzenli bir şekilde durması, önemli eşya veya dosyaların el altında olması için kullanılmaktadır. Genellikle komodin olarak bilinen ürüne benzetilmektedir. Etajer taşınabilir yapısı sayesinde, kullanımı yapılmak istenilen alana kolayca götürülür.

Etajer ve Komidin Arasında Ne Fark Vardır?
   

Etajer genellikle iş ve ofis ortamlarında daha sık kullanılmaktadır. Komidin ise evlerimizde daha sık kullandığımız bir eşyadır. İşletmeler tarafından komidin yerine, etajer kullanımı tercih edilmektedir. Çünkü etajer komidin çeşitlerine göre hem daha pratik kullanım hem de farklı fonksiyonel özellikler sunmaktadır. Ayrıca iş ortamları için dizayn edilen modelleri de vardır.

Yemek Servis Masası Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?
   

Yemek servis masası olarak bilinen eşyanın, farklı birçok modeli bulunmaktadır. Bu modeller ise birbirlerinde farklı alanlarda kullanılır. Yemek servis masasının bazı modelleri hastane ortamlarında, evde yapılan bakımlarda ve özel bakım evlerinde kullanılır. Diğer yemek servis masası modelleri ise genellikle otel gibi işletmelerde kullanılmaktadır.

Yemek Servis Masası Neyden Üretilmektedir?
   

Yemek servis masası sağlam ve kullanışlı olan malzeme içeriklerinden üretilmektedir. Yemek servis masalarının alt ve ayak kısımları demir malzemelerden üretilmektedir. Üst kısımları ise genellikle ahşap malzemelerden üretilir.

Yemek Servis Masası ve Etajer Nereden Alınır?
   

Etajer, servis yemek masası ve komidin gibi ürünler birçok farklı firma tarafından satılmaktadır. Probed firması olarak sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlardan sunmaktayız. Web sitemiz üzerinden yemek servis masası, etajer ve daha birçok farklı ürüne erişebilirsiniz.

Etajer Çeşitleri Nelerdir?
   

Etajerler, her çeşit ve boyutta, değişik modellerde olabilir. Hazır olarak bulunan etajerlerin yanı sıra kendinize uygun bir model tasarlayıp özel üretimde yaptırabilirsiniz. Etajerlerin kapalı, açık, az raflı veya çok raflı olmak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kullanacağınız yere uygun olarak etajer seçebilirsiniz. Örneğin banyo için küçük etajer seçerken, salonda sergileme amacıyla kullanacaksanız orta boy tercih edebilirsiniz. Etajerlerin fiyatları da çeşitlerine göre farklılıklar göstermektedir.

Son dönemlerde metal etajer modelleri banyolarda kullanılmaktadır. Paslanmaz özelliğe sahip oldukları için uzun süreli kullanım sunarlar. Banyolarda cam raflı etajerler de tercih edilmektedir. Farklı renklere sahip etajer çeşitleri en çok tercih edilen banyo etajeridir. Pembe, mavi, su yeşili ve turkuaz tonları bulunmaktadır. Banyo etajerleri duvara monte edilir ve az yer kaplar, alanı derleyip toparlama amacıyla kullanılır. Yatak odalarında dekorasyon amacıyla yatak başlarına konulan etajerler üzerinde aydınlatma ve çeşitli aksesuarlar da konumlandırılabilmektedir.

Etajer Modelleri Hangileridir?
   

Etajer farklı alanlarda kullanılabilen raf şeklinde kapağı olmayan ve taşınabilir dolap kategorisinde olan bir eşyadır. Firmamız farklı modellerde etajer satışı yapmaktadır. Etajer, cam, pirinç, krom gibi maddelerden üretilebilmektedir. Etajer modelleri arasında üretim maddesi farklılık göstermektedir. Rafın uzunluğu da değişim gösterebilmektedir. Banyo için kullanılan etajer modelleri genellikle cam ve üzeri krom kaplama olmaktadır. Su ile temasından dolayı kalitesiz üretimlerinde zamanla paslanma gibi istenmeyen durumlar görülebilmektedir.

Firmamız tarafından satışa sunulan etajer modelleri kaliteli bir şekilde üretilmiştir ve zamanla paslanma yapmamaktadır. Etajer modellerinin ortalama bir en ve uzunluk ölçüleri vardır fakat bu ölçülerde değişiklikler olabilmektedir. Modellerin en önemli özelliklerinden birisi dayanıklı bir şekilde sağlam üretilmeleridir. Genellikle camdan yapılır ve kırılma, çatlama gibi durumlar zor yaşanır. Dayanıklılık için camın kalınlığı artırılmaktadır.

Etajer Seçimi Nasıl Yapılır?

 Etajerlerin kolay bir şekilde montajlanabilmesi de aranan önemli özelliklerdendir. Satışa sunulan modellerde kolay bir kurulum avantajı sunulmaktadır. Etajer modellerinde farklı tasarımlar da yapılmaktadır. Kullanılacak alanın dekorasyonuna göre bir seçim yapılabilir. Cam üretimli klasik modellerin yanı sıra ahşaptan yapılan ya da plastik görünümlü etajerler de vardır. Etajer modelleri kaliteli ve uzun kullanıma uygun bir şekilde üretilmiştir ve herhangi bir problemde garanti süreleri de uzundur. Etajerlerin duvara monte edilen kısımlarının da tasarımları farklılaşmaktadır. Bu kısımlar cam, altın ya da mat siyah gibi görünümlere sahip olabilmektedir.

En İyi Etajer Modelleri Nedir?
   

Etajer taşınabilir özellikte olan ve rafları bulunan dolaba verilen isimdir. En iyi etajer pirinç, metal, krom, çelik, cam, plastik, ahşap, ayna önünde muhafazalı ve paslanmaz malzemelerden üretilir. Kullanacağınız yere göre farklı şekillerde olan etajerler tercih edilir. Banyoda lavaboyla ayna arasında olan bölüme koyulan etajerler diş fırçası, kulak pamuğu veya makyaj malzemelerinin rahatlıkla sergilenmesini sağlar. Yatak odasında ahşap veya cam raflı olanları kullanılabilir. Açık raf sistemi ile eşyalarınızı kutu içinde saklamanıza imkân verir. Aynı zamanda baş ucunuzda ışık, gözlük, bardak veya kitap koyulması için gereken alanı sağlar. Yatak odasında kullanılan etajer çeşitlerine komodin etajer adı da verilebilir.

Etajer Yapısı

En iyi etajer seçenekleri için birçok farklı dolap arasından seçim yapmanız gerekir. Genelde kullanım alanları banyo ve yatak odası olarak bulunsa da güzellik merkezleri veya sağlık kliniklerinde de tercih edilir. Tekerlekli modellerini kullanmak ve farklı yere götürmek kolaylık sağlamaktadır. Açık raf sistemi istenen tüm malzemelerin düzen içinde saklanmasını sağlar. İş yerlerinde tercih edilenleri el altında hemen kullanılabilen malzemelere ulaşılmasını kolaylaştırır. Retro modeller, renkli ve modern tasarımlar, klasik modeller ve cam malzemeyle beraber tasarlanan modelleri bulunmaktadır. Açık rafları olan dolap olarak ifade edilse de tek çekmeceli olarak da imal edilirler. Çekmece olması hijyenik malzemelerin saklanmasını sağlar. Metal ayaklı olanların paslanmaz çelikten üretilmesi ile uzun süre kullanımı sağlanır.

En İyi Etajer Özellikleri Nelerdir?
   

Etajer, günümüz iç mimari uygulamalarında genellikle banyo mobilyası olarak kullanılmaktadır. Lavabo yanlarında bulunan diş fırçası, diş macunu veya krem gibi banyo içerisinde kullanılmakta olan eşyaların düzenlenmesi için kullanılan etajerin, dağınık görüntünün ortadan kaldırılarak genel tasarımın bozulmaması amacıyla genellikle kapaklı olması tercih edilir. Fakat banyo kullanımı dışında, uygun model belirlendiği takdirde evin her alanında kullanılarak düzenin sağlanmasına ve tasarım bütünlüğü yaratılmasına yardımcı olabilir. Özellikle, ev içerisinde bulunan ve düzen gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan etajer özellikleri gereği odanın genel ahenginin yakalanması ve dağınıklığın kaldırılması için sıkça kullanılmaktadır.

Pek çok farklı şekilde üretilmiş etajer bulunmaktadır. Çekmeceli, kapaklı, raf sistemli veya camlı etajerler olabileceği gibi; kilitli çekmecesi bulunan etajerler de bulunmaktadır. Eviniz için gerekli olan parçanın belirlenerek, evinizin genel dizaynı çerçevesinde etajer seçilerek rahatlıkla istediğiniz alanda kullanılabilecektir. Banyo içerisinde, genellikle kullanılan eşyaların kişisel olması sebebiyle çoğunlukla kapaklı etajerler tercih edilmektedir.  Fakat salon gibi ortak alan olan bölgelerde, eşya sergilemek amacıyla raf sistemli etajerler kullanılabilir. Etajerlerin belirli bir boyutu bulunmamaktadır. Kısa veya uzun etajerler her ihtiyacı karşılamak amacıyla üretilmektedir. Özellikle uzun etajerler, mutfakta bulunan kavanoz, saklama kabı ve diğer kullanılan mutfak eşyalarının düzeninin sağlanması için sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun dışında, ofis masası altında, masanın genel düzeni ve tertibinin sağlanması için veya kıymetli evrakların saklaması amacıyla kilitli çekmecesi bulunan etajerler kullanılabilmektedir.

Etajer Fiyatları Ne Kadar?
   

Etajerler farklı alanlarda raf şeklinde kullanılır ve tasarımları ile kullanıldığı alanın dekorasyonunun yardımcı parçasıdır. Etajerler farklı tasarımlarda üretilebilir ve bu farklılıklar bir fiyat aralığı oluşturmaktadır. Etajerin üretildiği madde, uzunluğu gibi faktörler fiyatı değiştirmektedir. Firmamız farklı özelliklerde fakat aynı üst kalitede etajer satışı yapmaktadır. Satışa sunula etajer fiyatları özelliklere göre değişim gösterse de makul bir fiyat aralığı sunulmaktadır.

Farklı Özellikler ve Fiyatlara Etkisi

 Etajerler, camdan, kromdan, pirinçten veya ahşaptan yapılabilmektedir. Bu üretim farklılığı fiyatlarda bir farklılık meydana getirmektedir. Maliyet olarak en makul seviyede olan etajerler ince camdan üretilmiş olanlardır. Paslanmaz özellikte ve pirinç üretimli olması fiyatlarda artışa neden olmaktadır. Etajerler etrafı açık raf şeklindedir. Bazı modellerde kullanım güvenilirliğini artırmak adına etrafında korumalık olmaktadır. Dayanıklılığını artırmak ve ağırlık kaldırabilmesi için de cam kalınlığı artırılabilmektedir. Bu koruma özellikleri fiyata etki etmektedir. Etajer modellerinde uzunluk farklı olabilmektedir. Standart olarak 40-50 cm arasında bir uzunluk ölçüsü vardır. Uzunluk fonksiyonu artırdığı gibi fiyatları da bir miktar artırmaktadır. Etajerler duvara monte edilmektedir. Monte edilme kısımları farklı tasarımlarda yapılabilir. Bu tasarımların şıklığı fiyata etki etmektedir. Altın, mat, siyah tasarımları vardır. Şık tasarımların fiyatları klasik düz modellere göre daha yüksektir.

Kalitenin Fiyata Etkisi

 Firmamız tarafından satışa sunulan etajerler kaliteli bir üretimden geçmektedir. Bu kalite uzun bir kullanım sunar ve paslanma, kırılma gibi durumları engellemektedir. Firmamız kaliteli üretilmiş etajerleri makul bir fiyat aralığında satışa sunmaktadır.

Yemek Masası Nedir?
   

Yemek masasına karar vermeden önce ilk olarak yemek masası nedir? Sorusunun cevabı belirlenmelidir. Bütün gün birçok işi nedeni ile dağınık olan aileler, yemek zamanlarında yemek masası etrafında toplanmaktadır. Bu yüzden de bir evin en vazgeçilmez ürünü yemek masası olmaktadır. Genel olarak aileler yemek masası seçerken güzellik kadar konfor ve kaliteye de dikkat etmektedir. Firmamız sizlere özel yemek masaları tasarlamakta olup özel isteklere göre masaları şekillendirebilmektedir.

Yemek Masasında Kullanılan Malzeme Nedir?
   

Yemek masası özellikleri cam yüzeyli, ahşap yüzeyli, plastik kaplamalı ve ayakları metal, ahşap, plastik olarak üretim yapılır. Mutfaklarda genelde plastik veya cam olanlar tercih edilir. Salonda ahşap ve büyüyebilen yemek masaları kullanılır. Yemek masalarının yüzeyi sağlık için zararlı olmayan maddelerden imal edilmelidir. Özellikle yemek yenildiği için bu konu çok önemlidir. Restoranlarda ve kafelerde konseptlerine uygun olarak ahşap, metal veya plastik görünümlü masalar tercih edilir. Ticari işletmelerde yemek masaları yoğun olarak kullanıldığı için temizlenmesi ve bakımı pratik olan ürünler kullanılır. Bu sayede müşterilere servis öncesi temiz bir masa sunulmuş olur. Yemek masası her evde bulunan ve kullanılan evin vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır.

Yemek Masası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
   

1- Ölçü Belirlemeli

Yemek masası seçmeden önce ilk olarak masayı nereye koyacağınızı belirlemelisiniz. Daha sonra ise o alana uygun ölçüler alınmalıdır. Ölçü kısmında sandalyeleri de hesaba katmayı unutmamalısınız.

2- Şekil Belirlenmeli

Firmamızda üretilen masalar yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi birçok şekilden oluşmaktadır. Yemek masasını koyacağınız oda eğer kare ise daha çok yuvarlak ya da kare şekiller tercih edilirken dikdörtgen odalar için oval veya dikdörtgen şekilli masalar tercih edilmektedir. Eğer odanız büyük bir masa için küçük kalıyor ise köşesiz yuvarlak masa tercih ederek çok daha fazla alana sahip olabilirsiniz. Eğer büyük bir odanız var ise de kalabalık aile sofraları için daha büyük yuvarlak masaları tercih edebilirsiniz.

3-Üretim Malzemesi

Firmamızda üretilen masalar son derece kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Kişinin tercihine göre ceviz, meşe, maun, akçaağaç gibi malzemeler kullanıla bilmektedir. Bu malzemeler ile yapılan masaları uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

4-Model ve Renk Seçimi

Firmamızın ürettiği yemek masaları birçok renge ve modele sahip olmaktadır. Odanızın konseptine uygun renk ve modelleri bulabileceğiniz gibi özel isteklerinizi de bize bildirebilirsiniz.

Yemek Masası Ölçüleri Nedir?
   

Dört veya daha fazla ayağa sahip, yemek yemek veya üzerinde başka işlerinde yapılması amacıyla kullanılan masalar yemek masası olarak adlandırılmaktadır. Yemek masaları her evin yapısına uygun olarak farklı modellerde üretilmektedirler. Bütün mobilya firmalarının özenle ürettiği yemek masaları hemen her evde bulunan ve sıkça kullanılan bir mobilyadır. Sık kullanılmasıyla beraber birçok çeşit ve model üretilmeye başlanmıştır. Evler inşa edilirken eşyalara göre inşa edilmez. Evin yapısına uygun eşyalar tercih edilir. Böylece evlerde şık ve rahat bir dekorasyon yakalanmaktadır.

Yemek Masası Modelleri Neye Göre Tercih Edilmelidir

Yemek masası modelleri her ev ve aile yapısına uygun olarak üretilmektedirler. Geniş aileler için uzun üretilen yemek masalarının yanında açılır kapanır model masalar da oldukça fazla kullanılmaktadır. Açılır kapanır masa ile kalabalık olunan bir ortamda açılarak gerekli genişlik sağlanmaktadır. Sabit yemek masaları da bir başka modeldir. Genellikle mutfaklarda kullanılan bu masalar daha kısa ve hareket kolaylığı için küçüktür. Küçük salonlu evler için genellikle yuvarlak masalar tercih edilir. Çünkü yuvarlak bir masanın etrafına konulacak fazla sandalye ile hem daha çok kişi beraber yemek yiyebilir hem de dar salonlarda yerden tasarruf edilmiş olur.

Yemek masası modelleri kullanıldıkları malzeme itibarı ile de değişiklik göstermektedir. Klasik ahşap masalar yıllardır kullanılan bir türdür. Bu masalar genellikle üzerine örtü serilerek kullanılır. Ancak yeni üretim olan mermer ve metal masalar evlere farklı bir boyut kazandırmıştır. Otantik havanın aksine evlere modern bir tarz sağlayan bu masa çeşitleri örtüsüz kullanılarak kendilerini göstermektedirler.

Yemek Masası Çeşitleri Nedir?
   

Yemek masası restoran, kafe, otel gibi işletmelerde ve evlerde tercih edilen, farklı malzemelerden üretilen bir eşya olarak kullanılır. Yemek masası özellikleri, yapıldığı malzemeye ve kullanımına göre değişir. Yemek masası kalabalık evlerde aynı zamanda çalışma masası olarak da kullanılabilir. Mutfak ve salonda tüm ailenin toplandığı doğum günü, bayram, yeni yıl gibi tüm özel günlerde buluşulan bir yer olma özelliği de taşımaktadır. Genelde ahşap yüzeyli ve dört ayaklı olan modeller ön planda tercih edilmektedir. Retro yemek masaları ahşap yüzeyi ve tek büyük ayağıyla göz doldurur. Yuvarlak, kare veya dikdörtgen olarak farklı geometrik şekillerde yemek masası üretimi yapılır. 

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı