Filter by
0 Yorum
$39.00
Natura Wood Wall Shelf | Bambu, wall shelf, wood wall shelf, cheapest wall shelf, beauty salons, salon equipment, manufacturer, import, tattoo materials, rack, probed.
0 Yorum
$39.00
Natura Wood Wall Shelf | Venge, wall shelf, wood wall shelf, cheapest wall shelf, beauty salons, salon equipment, manufacturer, import, tattoo materials, rack, probed.
0 Yorum
$39.00
Natura Wood Wall Shelf | Beyerbeyi, wall shelf, wood wall shelf, cheapest wall shelf, beauty salons, salon equipment, manufacturer, import, tattoo materials, rack, probed.
0 Yorum
$39.00
Natura Wood Wall Shelf | Bendir, wall shelf, wood wall shelf, cheapest wall shelf, beauty salons, salon equipment, manufacturer, import, tattoo materials, rack, probed.
0 Yorum
$39.00
Natura Wood Wall Shelf | Ephesus, wall shelf, wood wall shelf, cheapest wall shelf, beauty salons, salon equipment, manufacturer, import, tattoo materials, rack, probed.
0 Yorum
$39.00
Natura Wood Wall Shelf | Crystal, wall shelf, wood wall shelf, cheapest wall shelf, beauty salons, salon equipment, manufacturer, import, tattoo materials, rack, probed.
0 Yorum
$39.00
Natura Wood Wall Shelf | Atlantic, wall shelf, wood wall shelf, cheapest wall shelf, beauty salons, salon equipment, manufacturer, import, tattoo materials, rack, probed.
0 Yorum
$39.00
Natura Wood Wall Shelf | White, wall shelf, 3-story wall rack, shelf, cheap wall shelf, wall rack manufacturer, medical wall shelf, hairdressing materials, beauty salons,...

Wall Racks

Duvar Rafları Nedir? 
   

Mekanların dekorasyonu yapılırken duvarları verimli bir şekilde kullanmak önemlidir. Duvar dekorasyonunda en çok   kullanılan ürünler duvar raflarıdır. Sık sık dekorasyonda kullanılan bu ürünler akıllara duvar rafları nedir sorusunu getirmektedir. Duvar rafları bir veya birden çok bölmesi bulunan hem dekoratif alanda kullanılan hem de eşyalarınızı dizebileceğiniz ürünlerdir. Firmamız internet sitesinden farklı modellerde ve renklerde duvar raflarına kolaylıkla   ulaşabilirsiniz.  

Duvar rafları hem mekanınıza haraketlilik sağlayacak hem de fazla eşyalarınızı koyarak yerden tasarruf etmenize imkân     sağlayacak mobilyalardır. En kaliteli materyalden üretilen duvar raflarımız düşme, kırılma yapmayarak uzun süre kullanım imkânı   sağlamaktadır. Düşme, kırılma gibi problemlerin yaşanmaması için duvar raflarını gereksiz ağırlıklar ile doldurmamak gerekmektedir. Birçok duvar rafı seçeneği arasından karar vermek zor olabilmektedir. Bunun için internet sitemizdeki görselleri   inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Duvar Rafları Nasıl Seçilir?

Duvar rafları farklı ölçülerde olabilmektedir. Kullanacağınız alanın ölçüsünü alarak duvar raflarınızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda her mekâna uyumlu olan, birçok farklı tarza hitap eden duvar rafları arasından beğendiğiniz ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca her bütçeye uygun olan duvar rafları ile uygun fiyatlara mekanınızı dekore edebilirsiniz. Firmamız internet sitesine girerek duvar rafları modelleri, renkleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Duvar Rafları Çeşitleri Nelerdir?
   

Dekorasyon çalışmalarına göre duvar profilleri çeşitli ölçülere sahiptirler.  Kullanıcı isteğine göre değişmekle beraber 1,5 -2 mm genişliğinde ve 2 - 2,5 m ölçülerinde üretilebilirler. Bu profillerin üzerinde kanca takılacak delikler vardır bu delikler yardımıyla duvara monte edilmesi sağlanmaktadır. Kullanım amaçlarına göre dört gruba ayrılırlar. Bunlar ahşap duvar rafları, Paslanmaz duvar rafları, Metal duvar rafları ve Plastik duvar rafları şeklinde sıralanabilir. Bu raf çeşitlerinin ortak özelliği duvarların süslenmesi veya eşyaların daha düzgün bir şekilde bir arada bulunmasıdır. Bundan dolayı da duvar rafları şık olarak tercih edilir. 

Duvar Rafları Modelleri
   

Evlerde salon, mutfak, banyo ve yatak odası gibi tüm odalarda kullanılabilen duvar rafları modelleri bulunmaktadır. Her alanda mobilyaların renk ve modeline göre dekorasyonu tamamlayan özellikte raflar kullanılır. Salonda mobilyaların bir parçası olarak sunulan raflar bulunur. Kitaplık, fotoğraf veya biblo sergileme amacıyla kullanılabilecek özellikte olmaktadır. Mutfakta tabak, bardak veya dekoratif eşyaların koyulduğu raflar kullanılır. Bazı raflara havlu kâğıt ve streç film takılarak rahatça kullanılması sağlanır. Yatak odasında lamba veya kitap koymanın mümkün olduğu raflar bulunur. Banyoda ise deterjan, şampuan, tuvalet kâğıdı ve havluların rahatça düzenlenmesini sağlayan metal, ahşap veya plastik ürünler tercih edilir. Mutfak ve banyodaki raflarda en önemli olan konu paslanmaz yüzey tercihidir.

Duvar rafları modelleri duvara yapıştırılabilen, asılabilen veya ayaklı olarak kullanılabilen modellerden seçilebilir. Raflara takılan ışıklarla hoş bir görüntü elde etmeniz mümkün olur. Çocuk odası veya yatak odasında kullanılan ışıklı duvar rafları ortamı değiştiren bir hava yaratır. Raflar istediğiniz renk, desen ve modelde zevkinize uygun olarak tercih edilebilir. Çocuk odasında hem oyuncakları sergilemek hem de diğer malzemeleri düzenlemek için kullanılır. Duvar rafları düz ahşap, metal veya plastik malzemeden yapılabilir. Kullanacağınız yere göre istediğiniz malzemeden üretilen raflardan birini kullanabilirsiniz. Hem görsel olarak güzel bir görüntü hem de uygun fiyatlı seçenekleriyle dekorasyonlarınızın maliyetini düşürür. Duvar rafları evdeki herkesin rahatça kullanabileceği ürünlerdir.

En İyi Duvar Rafları
   

Duvar rafları evinizin tüm odalarında düzenleme yapmak ve hoş bir dekorasyon elde etmek amacıyla tercih edilir. En iyi duvar rafları sizin zevkinizi yansıtan ve tarzınızı gösteren raflardır.  Mutfaklarda kullanılan raflara tabak, bardak, dekoratif obje veya yemek kitapları dizilebilmektedir. Çocuk odasında küçük veya büyük oyuncaklarla süslemeler yapabilirsiniz. Salonda ise aile fotoğraflarınızı ya da biblolarınızı, özel cam eşyalarınızı şık bir sunumla sergilemenize olanak verir. Banyoda ise havlu ve temizlik malzemelerinizin düzenli olarak durmasını sağlar. Bu sayede tüm odalarda bir düzen ve görsel olarak güzel bir görüntü ortaya çıkar.

Duvar Rafları Seçenekleri

Duvar raflarını metal, ahşap, modüler, sade, renkli, köşegen, farklı desende, harf şeklinde veya iplerle dekoratif şekilde asılabilen özellikte tercih etme şansınız bulunmaktadır. En iyi duvar rafları evinizin yapısına ve kullanılacağı yere göre tercih edildiğinde ortamı farklı bir havaya sokabilir. Saksılarınızı rahatça koyabileceğiniz farklı modellere sahip duvar rafları bulunur. Banyoda tercih edeceklerinizin paslanmaz maddeden olması ve nemli koşullara uyumlu olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Salonda ise mobilyalarınızla aynı renkte ve dokuda seçim yapmanız sayesinde dekorasyonda bir bütünlük elde etmiş olursunuz.

Duvar Raflarının Özellikleri

Duvar rafları istenirse asılarak istenirse de duvara monte yapılarak kullanılabilir. Kitaplık olarak kullanacağınız raflarınızı veya değerli dekoratif objelerin yer aldığı rafları montelerseniz daha güvenli olarak kullanma şansınız bulunur. Birçok çeşit ve model seçeneği olan raflardan birini tercih ederek bulunduğunuz ortamı size özel hale getirirebilirsiniz.

Duvar Rafları Özellikleri
   

Duvar rafları, yaşam alanlarında birçok farklı açıdan avantaj elde edilmesine olanak tanımaktadır. Özellikle dar alanlarda, daha fazla alan kazanmaya imkan tanımakta aynı zamanda son derece şık bir görünüm sağlamaktadır. Duvar rafları özellikleri ile ele alındığında da fakını ortaya koymaktadır. Bu bağlamda duvar rafları, birbirinden farklı tasarımlara sahip olabilmekte, ahşap, metal ve benzeri malzemeler ile son derece tarz bir görünüm oluşturabilmekte, farklı boyutları ile her duvara uyum sağlayabilmekte, renkli görünümleri ile doğal ya da modern bir hava oluşturulmasını sağlayabilmektedir. Tüm bu özellikleri ile duvar rafları kullanımda bireylerin tercihine bağlı olarak kusursuz bir avantaj sağlamaktadır

Sağlam ve Kullanışlı Duvar Rafları

Duvar rafları yaşam alanlarının hemen her noktasında kullanılabilmektedir. İş yerleri ve evlerde kullanım için her noktaya özel olarak üretilmiş farklı duvar rafları bulunmaktadır. Kullanılacağı alana uygun olarak sudan etkilenmeyen, ahşap görünümlü, doğal tasarım, farklı konumlandırma imkanları, asma raflar, metalik renkler ya da parlak renkler tercih edilebilmektedir. Birçok farklı özellikte duvar rafları kullanıma sunulmaktadır. Tercih edilecek olan duvar raflarının özellikleri kullanıcı istek ve beklentilerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak firmamız tarafından kullanıcılara sunulan rafların tamamı olabilecek en yüksek kaliteye sahip ve son derece sağlam yapıdadır. Bununla birlikte kullanışlı olmaları, kullanımda farkının ortaya çıkarılmasına olanak tanımaktadır. Dileyen tüm bireyler kendisine en uygun özellikteki duvar raflarını tercih edebilmektedir.

On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close