Filter by
0 Yorum
$39,00
Natura Ahşap Duvar Rafı | Bambu, duvar rafı, ahşap duvar rafı, en ucuz duvar rafı, güzellik salonları, kuaför ekipmanları, üretici, ithalat, dövme malzemeleri, raf, probed.
0 Yorum
$39,00
Natura Ahşap Duvar Rafı | Venge, duvar rafı, ahşap duvar rafı, en ucuz duvar rafı, güzellik salonları, kuaför ekipmanları, üretici, ithalat, dövme malzemeleri, raf, probed.
0 Yorum
$39,00
Natura Ahşap Duvar Rafı | Beylerbeyi, duvar rafı, ahşap duvar rafı, en ucuz duvar rafı, güzellik salonları, kuaför ekipmanları, üretici, ithalat, dövme malzemeleri, raf, probed.
0 Yorum
$39,00
Natura Ahşap Duvar Rafı | Bendir, duvar rafı, ahşap duvar rafı, en ucuz duvar rafı, güzellik salonları, kuaför ekipmanları, üretici, ithalat, dövme malzemeleri, raf, probed.
0 Yorum
$39,00
Natura Ahşap Duvar Rafı | Efes, duvar rafı, ahşap duvar rafı, en ucuz duvar rafı, güzellik salonları, kuaför ekipmanları, üretici, ithalat, dövme malzemeleri, raf, probed.
0 Yorum
$39,00
Natura Ahşap Duvar Rafı | Kristal, duvar rafı, ahşap duvar rafı, en ucuz duvar rafı, güzellik salonları, kuaför ekipmanları, üretici, ithalat, dövme malzemeleri, raf, probed.
0 Yorum
$39,00
Natura Ahşap Duvar Rafı | Atlantik, duvar rafı, ahşap duvar rafı, en ucuz duvar rafı, güzellik salonları, kuaför ekipmanları, üretici, ithalat, dövme malzemeleri, raf, probed.
0 Yorum
$39,00
Natura Ahşap Duvar Rafı | Beyaz, duvar rafı, 3 katlı duvar rafı, raf, ucuz duvar rafı, duvar rafı üretici, medikal duvar rafı, kuaför malzemeleri, güzellik salonları, güzellik...

Duvar Rafları

Duvar Rafları Nelerdir?

Duvar rafları birden fazla rafa sahip olan ve dekoratif amaçlar için kullanılan ürünlerdir. Duvar rafları günlük hayatta evlerimizde veya ofislerde dekoratif işler için ve duvarları görsel olarak daha etkili hale getirebilmek adına kullanımını yaptığımız ürünlerdir. Dekorasyon alanlarında en çok kullanılan ürünlerin içerisinde yer almaktadır. Birden fazla bölmesi bulunması sayesinde hem görsel olarak hem de çeşitli eşyaları koymak açısından oldukça verimli bir ürün olarak kullanılmaktadır. Duvar rafları hem görsel olarak oldukça güzel malzemelerden üretilmektedir hem de kullanışlı yapıyı sizlere sunarlar. Ev veya ofislerde kullanılan duvar rafları ortama şıklık ve hareketlilik katmaktadır. Ayrıca koyulacak eşyalar için ekstra kullanım alanı da sağlamış olmaktadır. Sadece dikkat etmeniz gereken şey ise duvar raflarına taşıyabileceğinden fazla yük koymamanız gerektiğidir. Evler, ofisler ve farklı alanlarda kullanım için farklı tasarımlara sahip duvar rafları bulunmaktadır. ProBed firması olarak en kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmiş olan duvar raflarımız web sitemizde bulunmaktadır. Web sitemizde sizler için satışa sunmuş olduğumuz duvar raflarımız kırılma, çatlama veya düşme gibi durumlar meydana getirmeyecek ve uzun şekilde kullanılabilecek yapıda üretilmiştir. Farklı görüntü ve yapılara sahip olan Duvar Raflarına web sitemiz üzerinde kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Duvar Rafı Modelleri Nelerdir?

Duvar rafları modelleri her ortama, eve ve ofise uyabilecek modelde bulunmaktadır. Duvar rafları farklı alanlarda uyumlu bir şekilde dizayn edilebilmesi için farklı görüntü ve yapılarda üretilmektedir. Ev ortamlarında genel olarak salonda, yatak odasında, banyo veya çalışma odası gibi alanlarda duvar rafları kullanılmaktadır. Duvar rafları salon gibi yaşam alanlarında genellikle resimlerin, fotoğrafların veya bibloların sergilenmesi gibi durumlarda kullanılmaktadır. Bu da yaşam alanlarına ayrı bir hava ve görüntü katmaktadır. Yatak odası gibi alanlarda ise genellikle kitapların dizilmesi veya gece lambalarının konması için kullanılmaktadır. Farklı duvar rafları modelleri ve renkleri sayesinde evlerin ve ofislerin ortamına en iyi uyum sağlayacak olan duvar rafını kolayca elde edebilirsiniz. Duvar raflarını banyoda veya mutfakta kullanılacak ise paslanmaz yapıda yapılmış olan duvar rafı modellerinden tercih edilmelidir. Böylesi hem daha sağlıklı olacaktır hem de uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. En çok kullanılan duvar rafı modelleri ise şu şekildedir;

 1. Duvara Asılabilen Duvar Rafı.
 2. Ayaklı Olan Duvar Rafı.
 3. Duvara Yapıştırılabilen Duvar Rafı.

Duvar rafları istenilen renkte, materyalde ve zevkinize uygun olacak şekilde birden fazla çeşidi ve modeli bulunmaktadır. İsterseniz duvar raflarını led ışıklar ile süsleyerek de ayrı bir hava katabilirsiniz. Duvar raflarının modelleri plastikten, ahşaptan veya metal malzemelerden yapılmaktadır. Bu materyallerden yapılmış olan duvar rafları arasından size güzel gelen ve kullanımını yapmak istediğiniz ortama uygun olanını kolayca seçebilirsiniz. Farklı duvar rafları modelleri için probed.com.tr sitemizi ziyaret edebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

Duvar Rafı Özellikleri Nelerdir?

Duvar rafı kullanımı sizlere hem şık bir görüntü oluşmasına hem de eşyaların fazla yer kaplamasına engel olmakta yardımcı olmaktadır. Şık görüntü ve fazla alan imkanını sizlere sunan duvar raflarının modellerine göre farklı özellikleri bulunmaktadır. Ama duvar raflarının temel özellikleri ise şu şekildedir;

 • Duvar rafları içine eşya veya dekoratif amaçlı ürünler konacağından dolayı, dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.
 • Belirli bir ağırlığa kadar taşıma kapasitesini sizlere sunar.
 • Ortamlara uyumlu olacak ve şık tasarımlara sahiplerdir.
 • Farklı malzemelerden yapılarak sizlere geniş seçenekler sunmaktadır. (Metal, ahşap, plastik gibi.)
 • Farklı boyut ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
 • Kolay kullanıma ve kuruluma sahiplerdir.
 • Yer açısından sizlere avantaj sağlamaktadır.

Duvar raflarının farklı modelleri olduğundan, birbirlerinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Yani kullanımını yapacağınız alana göre veya isteklerinize uygun olan bir duvar rafını seçerek kullanımını kolayca yapabilmektesiniz. Birbirinden farklı modelleri bulunan duvar rafları arasında karar veremiyor iseniz, ProBed sitemizi ziyaret ederek Kozmetik Demirbaşlar kategorisinden ürünlerimize bir göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Duvar Rafı Kullanımı Avantajları Nelerdir?

Duvar rafları evlerinizi, ofisleri, restoranları ve yaşam alanları daha şık ve güzel görünüm getirilmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca duvar rafı kullanımı sayesinde fazladan yer kazanılmış olmaktadır. Ev ortamında dar alanlara ya da yeteri kadar eşya koyacak yere sahip değilseniz bile, duvar rafı kullanımı yaparak bu durumu bir avantaja çevirebilirsiniz. Böylece hem eşyaları koyacak yere sahip olursunuz hem de ev içinde şık bir görüntü elde etmiş olursunuz. Duvar rafları yaşımın her alanlarında kullanımının tercih edilmesinden kaynaklı olarak farklı dizaynlara sahiptir. Doğal bir tasarıma sahip olan duvar rafı, metal görünümlü olanlar, ahşaptan yapılmış olanlar ve özel olarak tasarlanan duvar rafları bulunmaktadır. Kullanım alanı için tercih edilecek olan duvar raflarının farklı özellikleri bulunmaktadır. ProBed firması olarak siz müşterilerimize en yüksek kaliteye ve sağlamlığa sahip olan duvar raflarını sunmaktayız. Ayrıca web sitemizden alacağınız bu duvar rafları ile yaşam alanlarınıza farklı havalar bir katabilirsiniz.

 

Duvar Rafı Çeşitleri ve Ölçüleri Nelerdir?

Duvar raflarının farklı çeşitleri piyasada bulunmaktadır. Bu çeşitler ise ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Duvar rafları ölçüleri ise sizlere oldukça fazla seçenek sunmaktadır.  Bu sizin kullanım yapacağınız alana veya istediğiniz ölçülere uygun olarak değişiklik göstermektedir. Duvar rafı çeşitlerinde ise 4 tanesi en çok tercih edilmektedir. Onlarda şu şekildedir;

 1. Plastik Duvar Rafları
 2. Metal Duvar Rafları (Genellikle paslanmaya karşı dayanıklı yapıları vardır.)
 3. Ahşap Duvar Rafları
 4. Paslanmaz Çelik Duvar Rafları

Bu duvar rafları üstelerinde olan delikler ve kancalar sayesinde kolay bir şekilde duvara monte edilerek kullanılabilmektedir. Duvarlarınızda kullanımını yapacağınız bu duvar rafı modelleri evinizin havasını biranda değiştirecek ve ortama şıklık katacaktır. Web sitemizde olan duvar raflarından birini ve özelliklerini sizler için tanıtalım.

Natura Ahşap Duvar Rafı Özellikleri

 • 3 adet rafı bulunan bir üründür. Böylece her kata farklı eşyaları koyabilir ve alan yaratabilirsiniz.
 • Basit bir kuruluma sahiptir.
 • Siyah ve desenli yapısı vardır. (Bendir olarak geçer.)
 • Duvara monte edilebilecek yapıdadır.
 • Şık bir dizayna ve görüntüye sahiptir.
 • Sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.
 • MDF’den imal edilmiş üründür.
 • Duvara yapılacak olan monte işlemleri için cıvata ve köşebentleri içerisinde bulunmaktadır.

Natura Ahşap Duvar Rafı Teknik Bilgileri

 • Natura Ahşap Duvar Raf Toplam Yüksekliği: 850mm boyundadır.
 • Natura Ahşap Duvar Rafı Eni: 250mm kadardır.
 • Natura Ahşap Duvar Rafı Üst Raf Yüksekliği: 700mm kadar.
 • Natura Ahşap Duvar Rafı Boyu: 440mm kadar olan üründür.

ProBed sitemizi ziyaret ederek Natura Ahşap Duvar Rafı ürününe ve çeşitlerine kolay bir şekilde ulaşabilir ve siparişinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

 

Duvar Rafı Seçenekleri Nelerdir?

Duvar rafı ürünü sizlere farklı seçenekleri sunmaktadır. Birbirinden farklı desenler, farklı üretim içeriğini, ahşap modelleri, kare veya köşegen gibi seçeneklerden ve daha fazlası olacak şekilde üretilmektedir. Bu kadar seçenek arasında ise sizin kullanımınıza ve alana uygun olanı seçmelisiniz. Seçeceğiniz duvar rafı yaşam alanınıza ve kullanılacak yere uygun yapı olmalıdır. Mesela banyolarda veya mutfak ortamlarında kullanımını yapacağınız duvar raflarının, paslanmaz çelikten olması çok daha iyi olacaktır. Böylece nem veya su ile temas etse de duvar rafında herhangi bir bozukluk meydana gelmez. Farklı duvar rafı seçenekleri arasında en beğendiğinizi seçebilir ve sipariş vererek kullanımına başlayabilirsiniz.

 

Duvar Raflarının Fiyatları ve Etkileyici Unsurlar Nelerdir?

Duvar rafları dekoratif amaçlar için kullanımı yapılması için tasarlanmış olan mobilyalardır. Bundan dolayı da farklı yaşam alanlarına ve ofislere uygun olarak farklı çeşitlerde üretilmektedir. Kullanımları yapılacak alanlara uygun olacak şekilde ve farklı ölçülerde üretimleri yapılmaktadır. Duvar raflarının fiyatlarını etkileyen ise yapımında kullanılan malzeme, ölçüleri ve tasarımı gibi unsurlar fiyatlarının belirleyici olmasında etkili bir rol oynamaktadır. Duvar rafları birbirinde farklı ebat, ölçü ve görünümünde üretildiğinde dolayı da fiyatlar arasında farklılıklar görülmektedir. Farklı fiyatlara sahip olan duvar rafları arasında ise metal içeriğe sahip olanlar biraz daha pahalı olsa da daha uzun ömürlü kullanımları yapılabilmektedir. ProBed firması olarak sizleri için ve sizleri talepler doğrultusunda farklı çeşitlerde olan duvar raflarını üretilmekte ve satışını yapmaktayız. ProBed web sitemizi ziyaret ederek farklı duvar rafı modellerine ulaşabilir, sipariş vermek için veya detaylı bilgi alabilmek adına bizler ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Kozmetik Demirbaşlarımız

Bakım Koltukları

Paravan

Eskabo Basamak

Ayaklı Işık Kaynağı ve Askılıklar

Tabure ve Sandalyeler

Kol Dayama Sehpaları

Bebek Alt Açma Masası

Dekoratif Raf Modelleri Nedir?
   

Duvar rafı temel olarak ev içinde veya ofiste dekorasyon yapımları sırasında kullanılan ve eşyaların düzenli bir şekilde dizayn edilmesine olanak sağlayan üründür. Dekoratif raf modelleri ise daha şık ve göze hitap eden şekilde üretilmektedir. Dekoratif raf modelleri hem evlerde hem de ofislerde ortamlara farklı hava katması için kullanılır.

Duvar Rafları Dayanıklı Mıdır?
   

Duvar rafları temelde sağlam ve dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Monte edilecek duvar da sağlam olduğu sürece, duvar rafı kullanımlarında herhangi bir sorun yaşanmaz.

Duvar Rafları Modelleri Arasında Ne Farklar Vardır?
   

Duvar raflarının modelleri arasında belli farklılıklar vardır. Modelleri arasında genellikle üretiminde kullanılan malzeme ve görüntü olarak farklılıklar vardır. Duvar rafının bazı modelleri metal, bazıları ise ahşaptan üretilmektedir. Kullanılacak alana göre en uygun duvar rafı modeli seçilmelidir.

Duvar Rafı Montajı Nasıl Yapılmaktadır?
   

Duvar raflarının montajları genellikle kolay bir şekilde yapılmaktadır. Duvar rafı alımlarında içerisinde nasıl yapılacağının gösterildiği adımların yer aldığı kitapçıklar bulunmaktadır. Buradaki adımlar takip edilerek duvar raflarının montajı yapılır. Duvar raflarının montajı yapılırken vida sayılarına dikkat edilmeli ve kolay yapılabilmesi için matkap kullanımı da önemlidir.

Duvar Rafları Monte Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?
   

İlk olarak duvar rafının monte edileceği alan doğru seçilmelidir. Daha sonra ise monte işlemleri sırasında herhangi bir yerinize zarar vermeden ve doğru aletlerin kullanımı yardımı ile duvar rafları monte edilmelidir. Ayrıca duvar rafları monte edildikten sonra, rafın taşıyabileceği kadar ağırlıkta eşya konulması gerekir. Fazla ağırlık olması durumunda duvar rafları eşyaları taşımakta zorlanır ve düşme gibi durumlar meydana gelir.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı