WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Ayaklı Işık Kaynağı ve Askılıklar 

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler

Ayaklı Işık Kaynağı ve Askılıklar

Ayaklı askılıklar daha çok sağlık sektöründe kullanılır ve hastalara takılan serum şişelerinin yüksekte asılı kalması için tercih edilir. Ayaklı ışık kaynağı ürünleri de yine sağlık sektöründe, doktorların hastayı muayene ederken, lokal bölge aydınlatma ihtiyacı için kullanılır. Cilt bakım merkezlerinde, dövme işlemlerinin yapıldığı yerlerde ya da çeşitli elektronik işlemlerin yapıldığı özel laboratuvar ortamlarında ayaklı ışık kaynaklarına ihtiyaç duyulur. Probed olarak, tüm medikal ürünler için web sitemizde oluşturduğunuz kategoriler içerisinde ayaklı ışık kaynağı ve askılıklar başlığı altında farklı ürünleri sunuyoruz.

Seyyar Lamba ve Askılıklar

Satışını yaptığımız ayaklı ışık kaynağı ve askılık ürünleri arasında, 4 ayaklı askılık, 4 ayaklı seyyar lamba, 5 ayaklı askılık, 5 ayaklı seyyar lamba ve ayaklı büyüteçli led lamba modelleri yer almaktadır. Ürünlerimizin tamamı, yükseklik ayarlanabilir ürünlerdir. Kullanım yerine göre askılık ya da lamba yüksekliğini ayarlayarak daha rahat kullanım sağlamaktadır. Ayaklı ışık kaynağı ve askılıklar ayakları tekerlekli olduğu için hareket ettirilmesi ve istenilen yere taşınması çok kolaydır.

Müşteri Tercihleri

Sitemizden online olarak, diğer medikal ürünlerden, bakım yatakları, bakım koltukları, cihaz sehpaları gibi ürünleri alan çok sayıda müşterimiz, bu ürünlerin yanında ayaklı ışık kaynağı ya da ayaklı askı modellerini de birlikte aldılar. Bu seçim tamamen müşterimizin tercihine bağlıdır. Sitemiz üzerinden yurtiçine olduğu gibi yurtdışına da satış yaptığımız için isteyen müşterilerimiz tüm ürünleri takım olarak isteyenler ayrı ayrı alabiliyor. Probed olarak müşterilerimize kaliteli ürün satmaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

Probed web sitemizde tüm müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerimizi, web sitemiz üzerinden olduğu gibi sosyal ağ hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter, Pinterest, İnstagram hesaplarımız üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir, yorum yapabilir ve satın almak için sipariş oluşturabilirsiniz. Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için Whatsapp hızlı sipariş hattımızı oluşturduk ve hizmet vermeye başladık. Sitemizde oluşturduğumuz ürün kategori bölümleri ile ürünleri türlerine göre sınıflandırdık. Arama bölümünden ya da kategori bölümlerinden ihtiyacınız olan ürün türünü bulabilir, inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi sizlere kargo ile ulaştırıyoruz.

 

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu