Filter by
0 Yorum
$90,00
Tekerlekli bebek alt açma masası, bebek alt açma masası, bebek kundaklama masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt değiştirme tezgahı, bebek...
0 Yorum
$90,00
Tekerlekli bebek alt açma masası, bebek alt açma masası, bebek kundaklama masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt değiştirme tezgahı, bebek...
0 Yorum
$110,00
bebek alt açma masası, bebek kundaklama masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt değiştirme tezgahı, bebek kundaklama tezgahı, bebek bezi...
0 Yorum
$150,00
Bebek alt açma masası, bebek altı değiştirme masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt değiştirme ünitesi, bebek kundaklama masası, bebek...
0 Yorum
$150,00
Bebek Altı Açma (Değiştirme) Masası | Turkuaz - Siyah, Bebek alt açma masası, bebek altı değiştirme masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt...
0 Yorum
$150,00
Bebek Altı Açma (Değiştirme) Masası | Turkuaz - Siyah, Bebek alt açma masası, bebek altı değiştirme masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt...

Bebek Alt Açma Masası

Bebek Alt Açma Masası Nedir?

Bebekler dünyadaki en masum canlılardır. Dünyaya geldikleri andan itibaren onlara iyi bir yaşam ve bakım sunmak için anneler ellerinden geleni yapmaktadır. Bebekler doğdukları zaman narin bir cilt yapısına ve vücuda sahiptir. Bundan dolayı da bakımlarında kullanılacak olan ürünler ve malzemeler dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Mesela Bebek Alt Açma Masası gibi ürünlerin, bebeklere uygun içerikte ve yapıda olanların seçilmesi gerekmektedir. Bebek alt açma masaları temel olarak bebeklerin altının değiştirilmesin, bakımlarının yapılmasında ve kıyafetlerini değiştirirken kullanımı yapılan bir masa türüdür. Bebek alt açma masaları bebekler için özel olarak üretilmektedir. Bundan dolayı da bu masaların içerikleri, dokuları ve kalitesi bebeklere uygun olacak şekilde yapılmaktadır. Bebe alt açma masasının farklı modelleri ve özellikleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinde sizin kullanımını rahatça yapacağınız ve bebeğinize uygun olanı seçmeniz daha iyi olacaktır.

 

En İyi Bebek Alt Açma Masası Modelleri Hangileridir?

En iyi bebek alt açma masası temelde sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabilen masadır. Gerekli fonksiyonları, özellikleri ve kolay kullanımı bir arada sizlere sunabilmelidir. En iyi bebek alt açma masası bebeklerin altlarının değiştirilme işlemlerinde kullanıldığından dolayı öncelik olarak konforlu ve bebeğinizi rahat hissettirmelidir. Ayrıca bebeğinizin bakımında kullanacağınız gerekli malzemelerin koyulabileceği bir alanı olması sayesinde işiniz de kolaylaşmış olur. En iyi bebek al açma masaları sizlere bebeğinizin rahat edeceği bir masa yüzeyi, malzemelerin konulabileceği bir çekmece veya bölme ve kaliteli malzemelerden üretilmiş yumuşak dokuya sahip bir alanı sunabiliyor olmalıdır. Yumuşak yatak alanı sayesinde ise bebeğinizin narin olan cildine herhangi bir zarar gelmemektedir. Ayrıca bebeğiniz için kullanımını yapacağınız pişik kremleri, bezler, pudra ve bebeğinizin yedek kıyafetlerinin koyulabileceği bölmenin yakında olması sayesinde, bebeğinizin bakımını hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. ProBed firması olarak En İyi Bebek Alt Açma Masası Modellerini web sitemiz üzerinden satışını yaparak sizlere ulaştırmaktayız. Web sitemiz üzerinden çeşitli Bebek Alt Açma Masası Modellerine kolayca erişebilirsiniz. Sizler için birkaç modeli ve özelliklerini aşağı kısımda açıkladık.

Bebek Alt Açma Masası (Beyaz Renk Model)

 • Bebek alt açma masası bebeğinizin rahat edebileceği şekilde üretilmiştir.
 • 3 kenar kısmı ise korumalıklar ile çevrilmiş olan masadır.
 • Bu sayede bebeğinizin düşmesi gibi durumların önüne geçilmektedir.
 • İç kısmındaki süngerin yumuşak olmasından dolayı bebeğiniz herhangi bir rahatsız hissetmez.
 • Yatağın sünger üzeri ve dış kısımları Vinleks kaplamalı olan şilteden yapılmıştır.
 • Kolay temizlenebilen yüzey yapısına sahiptir.
 • Bebek altı açma masasının dış kısımları elektrostatik toz boyayla kaplanmıştır.

Bebek Alt Açma Masası (Beyaz Renk Model) Teknik Bilgileri

 • Bebek Alt Açma Masası Derinliği: 520mm kadardır.
 • Bebek Alt Açma Masası Toplam Yüksekliği: 108mm kadar.
 • Bebek Alt Açma Masası Boyu: 820mm kadar.
 • Bebek Alt Açma Masası Yatak Yükseklik: 950mm kadar.

Bebek Alt Açma Masası (Çekmeceli Olan Model)

 • Yatağın sünger üzeri ve dış kısımları Vinleks kaplamadan yapılmıştır. Bebeğinizin cildine zarar vermemektedir.
 • Kolay temizlenebilen yüzey yapısı olan bebek alt açma masasıdır.
 • Bebek alt açma masası bebeğinizin rahat edebileceği yapıda yapılmıştır.
 • Kolay kullanım sağlar.
 • 3 kenar kısmı ise korumalıklar ile çevrilmiş olan masadır. Bu sayede bebeğinizin düşmesi gibi durumlar engellenmiştir.
 • İç kısmındaki süngerin yumuşak olmasından dolayı bebeğiniz herhangi bir rahatsız hissetmez.
 • Bebek altı açma masasının dış kısımları elektrostatik toz boyayla kaplanmıştır.
 • Bu üründe 2 adet çekmece bulunmaktadır.
 • Bu çekmeceler sayesinde bebeğiniz için kullanacağınız malzemeleri kolay muhafaza edebilirsiniz.

Bebek Alt Açma Masası (Çekmeceli Olan Model) Teknik Bilgiler

 • Bebek Alt Açma Masası Model: Çekmeceli olan modeldir. (2 adet çekmeceye sahiptir.)
 • Bebek Alt Açma Masası Toplam Yüksekliği: 108mm kadar.
 • Bebek Alt Açma Masası Derinliği: 520mm kadar.
 • Bebek Alt Açma Masası Yatak Yükseklik: 950mm kadar.
 • Bebek Alt Açma Masası Boyu: 920mm kadar.

Bebek alt açma masası modelleri ve çeşitlerine probed.com.tr adresimiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz web sitemiz üzerinden sipariş verebilir ya da diğer ürünlerimize bir göz atabilirsiniz. Ayrıca web sitemize kolayca üye olarak kampanyalarımızdan ve indirim fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Bebek Alt Açma Masaları Nasıl Olmalıdır?

Bebek alt açma masaları bebeklere özel olarak yapıldığından dolayı, onların cilt yapıları ve iskelet gelişimleri ön planda tutularak üretimleri yapılan ürünlerdir. Bundan dolayı da farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olan bebek alt açma masaları karşımıza çıkmaktadır. Bu masa türleri temelde farklı özelliklere, yapılara ve görselliğe sahip olsa da her biri bebeklerin sağlığına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Alacağınız veya kullanımı yapacağınız bebek alt açma masalarının bebeğinizin cildine, iskelet ve omurga sağılığına uygun olduğundan emin olmanız kullanım açısından çok daha sağlıklı olacaktır.

 

Bebek Alt Açma Masaları Nerede Kullanılmaktadır?

Bebek alt açma masaları bebek sahibi olan çoğu ailenin evinde bulunmaktadır. Genel olarak ev ortamlarında kullanımı yapılan bebek alt açma masalarının bulunduğu başka alanlarda vardır. Aileler bebekleri ile dışarıda zaman geçirdikleri zaman bulundukları yerde, restoranlarda veya gittikleri alışveriş merkezlerinde bebek odaları bulunmasına özen göstermektedir. Bebek odaları içerisinde ise bebek alt açma masları bulunmaktadır. Tabi bu masalar sayesinde ise anneler bebeklerinin altlarını kolay bir şekilde değiştirebilir ve gerekli bakımlarını yapabilmektedir. Bundan dolayı da birçok restoranda, alışveriş merkezinde ve kafe gibi yerlerde bebek alt açma masası bulundurulmaktadır.

 

Bebek Alt Açma Masası Genel Özellikleri Nelerdir?

Bebek alt açma masaları bebekler için oldukça önemli olan ve devamlı kullanımı yapılan ürünlerden bir tanesidir. Bebek alt açma masası sayesinde anneler ve babalar hem bebeklerinin alt değiştirme işlemlerini hem de gerekli bakımlarını kolay bir şekilde yapabilmektedir. Bebek alt açma masaları fazla kullanıldığından dolayı farklı modelleri ve özellikleri olan çeşitleri bulunmaktadır. Bebek alt açma masalarında bulunması gereken temel özellikler ise şu şekildedir;

 • Bebek alt değiştirme masaların bulunan minder hem yumuşak olmalıdır hem de bebeğinizin cilt yapısına uygun içerikten üretişmiş olmalıdır.
 • Ayrıca minder yüzeyi kolay temizlenebilir yapıya sahip olmalıdır. Ayrıca su geçirmez biz yüzeye sahip olması da önemlidir.
 • Bebek alt değiştirme masaları sağlam ve belirli ağırlığı kaldırabilecek olan malzemelerden üretilmektedir.
 • Masaların boyanmasında kullanılan boyalar bebeğe zarar verici maddeler içermemelidir.
 • Bebek alt değiştirme masalarında çekmece, askı veya raf bölümlerinin bulunması da bebeğin altını değiştirirken sizlere yardımcı olmaktadır. Bu sayede koyulan eşyalara hem kısa sürede ulaşılır hem de elinizin altında mevcut bulunur.
 • Bebek alt değiştirme masalarının uzun ömürlü kullanılabilecek sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olması önemlidir. Çünkü yeni doğan bebeklerin yaklaşık olarak 2 saat kadar aralıklar ile altlarının değiştirilmesi gerekmektedir.
 • Bebek alt değiştirme masalarının ayak kısımları ya sabit olmalıdır ya da tekerlek sistemine sahip olmalıdır. Tekerlekli olanlarda ise kesinlikle fren sistemi olması gerekmektedir.
 • Bebek alt değiştirme masalarının yan ve kenar kısımlarında yüksek olan korkuluklar bulunmaktadır. Bu korkuluklar sayesinde bebeğin düşmesi gibi olumsuz durumlar kolayca engellenebilmektedir.
 • Bebeğin yatırıldığı yerdeki minderin ortopedik yapılarda olması sayesinde bebeğinizin iskelet sistemine herhangi bir zarar gelmemektedir.
 • Ayrıca bebek alt değiştirme masaları alışveriş merkezlerin, kafelerde, otellerde ve restoranlarda bebekli aileler için bulundurulması gereken bir üründür. Bu alanlarda bulunan bebek alt değiştirme masaları kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmektedir.

Aileler tarafından kullanılan bebek alt değiştirme masalarının genel özellikleri bu şekildedir. Bebek alt değiştirme masaları alınırken bebeğin hem sağlığı hem de güvenline uygun olacak ve ön planda tutabilecek bir bebek alt değiştirme masası tercih edilmelidir. ProBed firması olarak web sitemizde bebeklerinizin bakımı için yeterli ve modern donanımlara sahip olan Bebek Alt Açma Masaları ve modellerinin satışını yapmaktayız. Web sitemizde göz atarak bebek alt açma masalarına ve diğer ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 


Bebek Alt Açma Masası Fiyatları Nelerdir?

Yeni doğan bebeklerin bakımları anneleri ve babaları için oldukça önemlidir. Bakımlarının en iyi şekilde yapılabilmesi için aileler ellerinden geleni yapmakta ve doğru malzemeleri seçmeye çalışmaktadır. Bebek alt açma masaları da bebekler için kullanımı yapılan önemli eşyalarda bir tanesidir. Bebek alt açma masaları hem ev ortamlarında hem de restoran, kafe ve alışveriş merkezi gibi ortamlarda aileler için olan bir üründür. Bebek alt açma masasının farklı modelleri ve çeşitleri bulunduğundan farklı fiyatlara sahiptir. Bebek alt açma masasının fiyatları özelliklerine, içeriğine, yapımında kullanılan malzemeye ve satıcı firmaya göre değişiklik gösteren bir üründür. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlarda olan Bebek Alt Açma Masası ve modelleri için probed.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. ProBed firması olarak hem sizler için uygun maliyetli hem de bebeklerinize uygun olan Bebek Alt Açma Masalarını satmaktayız. Web sitemiz üzerinden tek bir tıkla kolayca siparişinizi verebilir ve dilediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Kozmetik Demirbaşlarımız

 

Bakım Koltukları

Paravan

Eskabo Basamak

Ayaklı Işık Kaynağı ve Askılıklar

Tabure ve Sandalyeler

Duvar Rafları

Kol Dayama Sehpaları

Bebek Alt Değiştirme Masası Ne İşe Yarar?
   

Bebek alt açma ve değiştirme masası, bebeğin bezinin ve üstünün rahat bir şekilde değiştirilmesi için kullanılmaktadır. Bebekler için üretilen ürünler son derece yumuşak olmasının yanı sıra güvenlikli şekilde üretilmektedir.

Portatif Alt Değiştirme Ünitesi Nedir?
   

Portatif alt değiştirme ünitesi de bebek alt değiştirme masaları gibi, bebeklerin bezlerini ve üstlerini değiştirmek için kullanılmaktadır. Ama bu ürün daha kolay, portatif ve pratik kullanımlara sahiptir. Ayrıca portatif alt değiştirme ünitesi farklı özellikleri de sunmaktadır.

Bebek Alt Açma Masasının Çekmeceli Modeli Mi Yoksa Düz Olan Modeli Mi Alınmalıdır?
   

Çekmeceli olan bebek alt açma masaları, düz modellerine göre daha avantajlıdır. Çünkü çekmeceli bebek alt açma masalarının içerisine bebeğinizin ihtiyacı olan malzemeleri koyarsınız. Bundan dolayı da çekmeceli olan bebek alt açma masaları daha çok tercih edilmektedir.

2. El Alt Değiştirme Masaları Var Mıdır?
   

2. el alt değiştirme masaları satışı yapılmaktadır. Tabi bu ürünler daha önce kullanıldığından dolayı, alımları sırasında sağlam olup olmadığına bakılmalıdır. Ayrıca hijyen açısından da 2. el alımları pek tavsiye edilmez.

Bebek Alt Değiştirme Masası Ölçüleri Nasıldır?
   

Bebek alt değiştirme masalarının ölçüleri modelleri arasında değişiklik gösterir. Bebek alt değiştirme masaları modellerinin bazıları daha yüksek ve geniş olmaktadır. Mesela bazı modeller 108 mm yüksekliğe, 520 mm derinliğe ve 920 mm boyutuna sahipken, bazı modelleri ise 82x54x93cm ölçülerine sahiptir.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı