WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Bebek Alt Açma Masası 

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler

Bebek Alt Açma Masası | Bebek Alt Değiştirme ve Kundaklama Masası | %32'ye Varan İndirimler

Bebek alt değiştirme ve kundaklama masası üretici ve imalatçı firması tarafından satışı yapılan tekerlekli ve sabit bebek alt değiştirme tezgahı için ProBed.com.tr online alışveriş sitesi.

Bebek Alt Açma Masası Modelleri Burada

Bebekler dünyadaki en masum insanlardır. Dokuz ay gibi uzunca bir süre bebeğini karnında taşıyan anne doğum sonunda doğurduğu dünyalar tatlısı bebeğinin bakımında en kaliteli ürünleri kullanarak onun narin cildini korumayı amaçlar. Bebeğin cildi oldukça narin olduğu için bebeğin yatırıldığı ya da altının açıldığı masa yada yatakların dokusunun iyi olması kullanılan malzemenin kaliteli olması gerekir. Özellikle alış veriş merkezlerinde, restoran ve otellerde sıklıkla kullanılan bebek alt açma masalarının yapı malzemelerinin mutlaka kaliteli ürünlerden imal edilmesi gerekir. Pek çok anne gideceği mekanlarda bebek bakım odalarının olmasına ve alt açma masalarının olmasına dikkat eder. Sitemizde modern donanımlara sahip olan bebek alt açma masalarının satışı yapılır.

Bebek Alt Açma Masası Özellikleri

Bebek alt açma masalarının donanımlı olması ve bebek güvenliğini sağlayacak özelliklerde olması gerekir. Bunların başında ise ayaklarında fren sisteminin olması gerekir. Bunun yanında bebeğin yatırıldığı yatak kısmının ortopedik dokuya sahip olan vinleks kumaştan üretilmiş olması gerekir. Masanın üç tarafının yüksek olması ve bebeği düşmelerden koruyacak özellikte olması gerekir. Sitemizde farklı tasarım ve renklerde bebek alt açma masası bulunur. Piyasaya göre uygun fiyat politikası ile hizmet veren sitemizden ürün siparişinde bulunmak oldukça kolaydır.

Bebek Alt Açma Masası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek alt açma masası alırken öncelikle bebeğin güvenliği göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanında bebeklerin ciltleri narin olduğu için alınan masanın yatak kısmının kumaşı hassas kumaştan üretilmelidir. Ayrıca yatak kısmında kullanılan kumaşın kolay temizlenebilir olması dikkat edilecek bir diğer önemli noktadır. Çünkü bebek alt açma masası bebeğin hijyeni için kullanılan bir ürün olduğu için özellikle toplu kullanılan alanlarda sık sık temizlenmesi gerekir. Sitemizde iskelet aksamı metalden üretilen sağlam ve dayanıklı bebek alt açma masalarının satışı yapılır.

Bebek Alt Açma Masası Fiyatları

Bebekler için harcanan hiçbir para miktarı ebeveynler için fazla gelmez. Ancak sitemizde kesinlikle fahiş fiyatlar uygulanmaz. Sipariş edilen her ürün ortalama 3 iş gününde adrese teslim edilir. Ürünlerde iade garantisi vardır.

 

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu