WhatsApp Destek Hattı
Filter by
0 Yorum
695 TL
Tekerlekli bebek alt açma masası, bebek alt açma masası, bebek kundaklama masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt değiştirme tezgahı, bebek...
0 Yorum
705 TL
Tekerlekli bebek alt açma masası, bebek alt açma masası, bebek kundaklama masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt değiştirme tezgahı, bebek...
0 Yorum
775 TL
bebek alt açma masası, bebek kundaklama masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt değiştirme tezgahı, bebek kundaklama tezgahı, bebek bezi...
0 Yorum
980 TL
Bebek alt açma masası, bebek altı değiştirme masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt değiştirme ünitesi, bebek kundaklama masası, bebek...
0 Yorum
980 TL
Bebek Altı Açma (Değiştirme) Masası | Turkuaz - Siyah, Bebek alt açma masası, bebek altı değiştirme masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt...
0 Yorum
980 TL
Bebek Altı Açma (Değiştirme) Masası | Turkuaz - Siyah, Bebek alt açma masası, bebek altı değiştirme masası, bebek alt değiştirme masası, bebek alt açma tezgahı, bebek alt...
Bebek Alt Açma Masası Nedir? 
   

Bebekler dünyada bulunan en masum canlılardır. Dokuz ay boyunca bebeklerini karnında taşıyan anneler doğurmuş olduğu dünyalar tatlısı bebeklerinin bakımında en kaliteli olan ürünleri kullanarak onların narin ciltlerini korumayı amaçlamaktadır. Bebeklerin ciltleri oldukça narin olduğu için yatırıldıkları veya altlarının değiştirildiği yatakların ya da masaların dokularının ve kalitesinin iyi olması gerekmektedir. Bebekler için kullanılan ürünlerden birisi de bebek alt açma masalarıdır.

Bebek Alt Açma Masası Özellikleri
   

Öncelikle alt değiştirme masalarının bebekler için oldukça önemli olduğunu söylememiz gerekir. Alt açma masaları adından da anlaşılabileceği gibi anne ve babaların bebeklerinin altlarını değiştirdikleri masalardır. Bu masalar birçok farklı model, çeşit ve özelliklerde olabilmektedir. Klasik bir alt değiştirme masasında bebeğinizi uzatacağınız minder bulunur ve bu temel özelliklerdendir. Bu masalarda bulunan minderlerde en dikkat edilmesi gereken özellik ise minderin temizliği ve kolay temizlenebilir olmasıdır.

Bebek alt açma masası modelleri bebeğin ağırlığını kaldırabilecek güçte malzemeden üretilmiş olmalıdır. Masa için kullanılan boya sağlığa dost malzemelerden seçilmelidir. Yatak olarak kullanılan bölümde tercih edilen kumaş sert olmayan ve cilde zarar vermeyen türden olmalıdır. Bu sayede bebek rahat bir şekilde yatarken siz de altını açabilirsiniz. Ayrıca yatak kumaşının mümkünse su geçirmez ve kolay silinebilir özellikte olması uzun zaman kullanılmasını sağlar. Çekmece, raf veya askılı aparatlarda malzemelerin koyulması gereken şeylere çabuk ulaşılmasına katkı sunar. Yeni doğan bir bebeğin ortalama iki saatte bir altı değişeceği için masanın kullanışlı olması önemlidir. Sonraki süreçlerde ise hareketlenen bebeğin düşmemesi için korunaklı bir alan sağlamasında fayda olmaktadır.

Özellikle de restoran, alışveriş merkezlerinde, otellerde sıklıkla kullanılmakta olan bebek alt açma masaları yapı malzemesi olarak mutlaka kaliteli ürünlerden elde edilmiş olmalıdır. Birçok anne gideceği otel, restoran vb. Yerlerde alt açma   masalarının ve bebek bakım odalarının bulunmasını göz önünde bulundurmaktadır. Firmamızda modern donanımlara sahip   bebek alt açma masaları satışı yapılmaktadır.  Bebek alt açma masalarının ayak kısımlarında fren sistemi bulunması gerekmektedir. Bununla birlikte bebeğin yatırıldığı yatak bölümünün ortopedik dokuya sahip bir kumaştan üretilmiş olması gerekmektedir. Alt açma masasının 3 tarafı yüksek ve bebeğin düşmekten koruyacak özelliklere sahip olmalıdır. 

Bebek alt açma masası tercih ederken bebeğinin güvenliğini ön planda tutmalıdır. Bebek alt açma masası modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız internet sitesine göz gezdirebilirsiniz.

Bebek Alt Açma Masası Özellikleri Hakkında Detaylar

Farklı tür ve yapılarda olan Bebek Alt Açma Masası Özellikleri hakkında örnek vermek gerekirse ilk olarak basit tasarıma sahip alt değiştirme minderleri ile başlanabilir. Bu minderlerin en önemli özelliği taşınabilir oluşudur, ev dışında bebeğiniz ile birlikte dışarı çıktığınızda rahatlıkla kullanılabilir. Başka bir alt açma masası özelliği ise şişirilebilen masalardır. Bu masalarda alt değiştirme minderi zararsız PVC'den yapılmaktadır, ev için çok uygun bir model değildir. Alt değiştirme küveti olarak geçen diğer bir masa türü ise geleneksel ve katlanabilir olmak üzere kendi içinde ikiye ayrılır. En önemli özelliği ise gerçekten kullanışlı olması ve korunmasının kolay oluşudur.

Ayaklı değiştirme masası adı verilen diğer bir bebek masası ise alt değiştirme masasına paralel özellikler göstermektedir. Ayrıcalığı ise taşımasının kolay oluşu ve küveti bulunmayışıdır. Yine masa gibi kullanılan ama oldukça farklı olan bir diğer seçenek ise alt değiştirme çantası olarak adlandırılır. Bu çantanın en temel özelliği her şeyin çanta içerisinde oluşu ve pratikliğidir.

Bebek Alt Açma Masası Modelleri
   

Bebeklerin altının açılması için rahat ve konforlu bir alan gerekir. Tüm malzemelerin el altında olacağı, ihtiyaç duyulan her şeyin bulunduğu bebek alt açma masası modelleri ile kolaylık sağlanmış olur. Bebeğin rahat yatmasını sağlayan yumuşak dokulu bir yatak ve malzemelerin koyulacağı en az bir raf veya çekme masanın olmazsa olmazıdır. Ahşap gibi doğal bir malzemeden üretilen masaların üç tarafı yumuşak dokulu bir korumayla kaplı olmalıdır. Bu sayede bebek hareket ettiğinde hassas cildi zarar görmez. Bez, pudra, pişik kremi ve yedek kıyafetin yakında durmasını sağlayan aparat, çekmece ya da bölmeler önemli bir özelliktir. 

Bebek Alt Açma Masası Nasıl Olmalıdır?
   

Bebekli kişiler, gittikleri mekanlarda rahat hareket edebilmek ve rahat bir şekilde bebeklerinin bakımını yapabilmek için bebek bakım odası olmasına özen göstermektedir. Bebek bakım odalarının en önemli ve vazgeçilmez eşyaları şüphesiz ki bebek alt açma masalarıdır. Kafe, restoran ya da alışveriş merkezi gibi alanlarda birbirinden farklı tasarımlara sahip bebek alt açma masaları ile karşılaşmak mümkündür. Fakat her biri farklı tasarıma sahip olan bu ürünlerin en büyük ortak noktası, bebeklerin sağlığına zarar vermeyecek ürünlerden imal edilmiş olmasıdır. Ayrıca bebeklerin iskelet gelişimini tamamlamaması ve hassas bir yapıya sahip olması nedeni ile bebek alt açma masalarının yatakları bebeklerin omurgasına zarar vermeyecek yapıda seçilmelidir. Bahsedilen tüm bu kriterler bebek alt açma masası fiyatları belirlenmesinde etkin bir şekilde rol oynamaktadır.

Bebek Alt Açma Masası Fiyatları
   

Bebekler anne ve babalarının en değerli varlıklarıdır. Bu nedenle bebeklerinin bakımı sırasında ellerinden gelen her şeyin en iyisini yapmaya özen gösteren ebeveynler, cafe, restoran, alışveriş merkezi ya da bu gibi alanlara gittiklerinde bebeklerinin altını rahat bir şekilde açabilmek ve temizleyebilmek istemektedir. Bu yüzden ise bu gibi alanlarda bebek bakım odası ve bebek bakım odalarının olmazsa olmaz malzemelerinden biri olan bebek alt açma masası ailelerin en önemli kriterleri arasında yer almaktadır. Birçok farklı çeşit ve modele sahip olan bebek alt açma masası fiyatları, ürünlerin niteliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

En İyi Bebek Alt Açma Masası
   

Alt açma masası, yüksekliği, depolama alanları ile pratik bir kullanım sunmaktadır. Klasik modellerin yanında farklı tasarımlar da vardır. Firmamız en iyi bebek alt açma masası satışı yapmaktadır.

 Modeller genel olarak bebeğin güvenliği için üç tarafı korumalı şekilde üretilmektedir. Bebeğin altı değiştirilirken düşmelerin engellenmesi adına üç taraf da kapatılmıştır. Farklı renk seçeneklerinin yanında genellikle beyaz renk üretilmiştir. Bebeğin odasına ya da kullanılan alanın dekorasyonuna uygun bir tasarım ve renk seçilebilmektedir. Bazı modellerde alt değiştirilirken ihtiyaç duyulacak bez, ıslak mendil gibi eşyaların konulabildiği çekmeceler de vardır. Genellikle iki çekmeceli olarak üretilmektedir. Çekmeceler ile pratik bir kullanım sağlanmaktadır. Her alt açma masasında çekmece özelliği yoktur fakat klasik modellerde çekmecelere alternatif olarak ızgaralık bulunmaktadır. Çekmeceli modeller daha şık bir görünüm vermektedir.

Bebek Alt Açma Masası Özellikleri Hakkında

Bebek alt açma masalarında bebeğin konulduğu yere yataklık kısmı denilmektedir. Yataklık kısmı bebeğin rahat edebileceği şekilde yumuşak bir yapıya sahiptir. Yataklık kısmının yüzeyi leke tutmamaktadır ve kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Bebek odalarında tercih edildiği için şık tasarımlar vardır. Uzun kullanıma uygun olarak kaliteli bir üretime sahiptir. Firmamız tarafından satışa sunulan bebek alt açma masalarının kaliteli bir üretimden geçmesine dikkat edilmektedir. Farklı modellerde ve özelliklerde bebek alt açma masalarına firmamız aracılığıyla ulaşılabilmektedir. En iyi bebek alt açma masaları en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat