Filter by
1 Yorum
$44,00
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 2 kanatlı paravan, üç kanatlı paravan, 2 kanatlı hasta muayene paravanı, üç kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
0 Yorum
$44,00
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 2 kanatlı paravan, üç kanatlı paravan, 2 kanatlı hasta muayene paravanı, üç kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
1 Yorum
$60,00
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 3 kanatlı paravan, üç kanatlı paravan, 3 kanatlı hasta muayene paravanı, üç kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
0 Yorum
$60,00
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 3 kanatlı paravan, üç kanatlı paravan, 3 kanatlı hasta muayene paravanı, üç kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
4 Yorum
$75,00
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 4 kanatlı paravan, dört kanatlı paravan, 4 kanatlı hasta muayene paravanı, dört kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
0 Yorum
$75,00
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 4 kanatlı paravan, dört kanatlı paravan, 4 kanatlı hasta muayene paravanı, dört kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...

Paravan ve Katlanır Paravan Modelleri

Paravan Nedir?

Paravan hem geniş kullanım alanlarında sahip hem de aktif bir şekilde kullanımı yapılan ürünler arasında yerini almıştır. Günlük hayatımızda da karşımıza çıkan birçok paravan ve modeli bulunmaktadır. Paravan temel olarak bir alanı birbirinden ayırmak için ve önüne koyulan kısımların görülmesini engellemek amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. Yani paravan kullanımı sayesinde 1 alan kolay bir şekilde 2’ye bölünüp kullanılabilmektedir. Paravanların farklı alanlarda aktif bir şekilde kullanılmasından ve ihtiyaç duyulmasından dolayı farklı materyallerde ve görünüşte üretilmektedir. Eğer siz de bir paravan arayışı içerisinde iseniz probed.com.tr sitemizi ziyaret ederek, birbirinden farklı paravan modeline kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Paravan Kullanımı Hangi Alanlarda Yapılmaktadır?

Paravan kullanımı işlemlerde veya işlemlerden önce oldukça pratiklik sağlayan bir üründür. Bundan dolayı da farklı alanlarda kullanımı tercih edilmektedir. Paravan kullanımı en çok güzellik merkezlerinde, klinik ortamlarında, hastane ortamlarında, giyinme odaları olarak, dövme salonlarında, kozmetik alanlarında ve estetik merkezlerinde kullanılmaktadır. Kullanım yapılacak alana uygun olan paravan modeli seçilmelidir. Bunun için de ihtiyacınız olan paravan modelleri arasında özellik karşılaştırması yapmanız sizler için daha olumlu sonuçlar verecektir. Hangi özellikte veya hangi içerikte bir paravan alacağınıza karar veremiyor iseniz ProBed firması olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Web sitemiz paravan siparişinizi kolayca verebilir ve dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde bulunan Paravanlar ve diğer ürünlerimiz hem kaliteli içeriğe sahiptir hem de sizlere en uygun fiyatlardan sunulmaktadır.

 

En İyi Paravan Perde Ölçüleri Nasıldır?

Paravan kullanımı temel olarak 1 alanı 2’ye bölmek veya ayırmak amaçları için kullanılmaktadır. Ayrıca paravanlar giyinme odaları olarak da kullanılmaktadır. Bu sayede kişi üstüne değiştirirken dışarıdan hiçbir şekilde görünmemektedir. Paravan perde ölçüleri ise modeller arasında değişiklik göstermektedir. Modellerin kanatlarının ve uzunluğunun farklı olmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Mesela 2 kanata sahip olan Paravan Perde modelleri genel olarak 140 cm genişliğine sahip olmaktadır. 3 kanatlı olan Paravan Perde modeli ise 210 cm kadar bir genişliğe sahiptir. Yani En İyi Paravan Perde Ölçüleri modele göre ve sizin ihtiyaçlarına oranla değişiklik göstermektedir. Modele bağlı olarak paravan perde ölçülerinde artış olmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanına uygun olan ölçülere sahip Paravan Perde modeli seçimi yapılmalıdır.

Paravan Modelleri Nelerdir?

Paravan modelleri iskelet yapımında ve perde kısımlarında kullanımı yapılan içeriğe göre değişiklik göstermektedir. Farklı yapılarda ve modellerde olsalar da temel olarak aynı işlemler için kullanılmaktadır. Bundan dolayı da perde yapıları içerisini göstermeyecek olan malzeme türlerinden yapılmaktadır. Paravan modelleri arasında tasarım ve dizayn farkları da görülmektedir. Kullanılacak iş ortamlarına ve iş yerlerine uyum sağlayacak modern dizaynlara sahip şekilde üretilmektedirler. Paravan modelleri üretimler yapılırken iskelet kısımlarında ahşap (genel olarak ladin veya çam ağacı kullanımı tercih edilir.) çeşitler, metal çeşitleri, plastikten ve çelikten yapılmış olan modelleri karşımıza çıkmaktadır. Ahşap Paravan modelleri diğer paravan modellerine göre daha şık ve modern bir yapıya sahiptir. Kısacası göze hitap edecek şekilde üretilirler. Ayrıca diğer paravan modellerine göre de daha uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Metalden ve plastikten yapılmış olan Paravan modelleri ise kaba bir görünüme sahip olduğundan pek fazla dekoratif amaçlar için kullanıma uygun değillerdir. Ayrıca metal olan Paravan modeli diğerlerine oranla daha pahalı satışı yapılmaktadır. Paravanların perde kısımlarında kullanılan kumaş yapı ise modeller arasında değişiklik göstermektedir. Farklı yapılara sahip olan Paravan Perdelerinin kumaşları ise kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmektedir. Paravan modelleri arasında tercihinizi yaparken dikkat etmeniz gereken husus ise üretimlerin kaliteli malzemelerin kullanılmış olması ve uzun süreler kullanıma uygun yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca paravan modellerinde bulunan yükseklik farklarına da dikkat edilmelidir. Uzun ölçülerde tercih edilen paravan modelleri 65 cm – 180 cm arasında yükseklik olarak değişiklik gösterebilmektedir. Farklı paravan modellerine kolay bir şekilde ulaşmak için probed.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir ve farklı Paravan Perde modellerimizden yararlanabilirsiniz.

Paravan Modelleri İçin Kısa Bilgiler

Paravan perde ve modelleri ayak kısımları sabit bir şekilde üretilmektedir. Bu özellikleri sayesinde hem yerlerinde sabit durabilir hem de düşme gibi durumlar meydana gelmemektedir. Tekerlekli paravan modelleri de bulunmaktadır. Kullanım tercihinize uygun olarak sabi ayaklı veya tekerlekli olan paravan modelleri arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Çoğu Paravan ve modeli katlanabilir olan özellikte üretilmektedir. Bundan dolayı da kullanımdan sonra kapatılarak alan açılabilmektedir. Paravanların perde kısımlarında kullanımı yapılan kumaş türü modelleri arasında farklılık göstermektedir. Buna ek olarak da perdelerin kumaş kısımlarına tercihe göre baskılarda yapılabilmektedir. Paravanların perde kısımlarında kullanılan kumaşlar sağlam ve kaliteli olduğundan herhangi bir renk atma veya kumaşta bozulma gibi durumlar meydana gelmemektedir.

Paravan Kullanımının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Paravan kullanımları işyerleri için birçok fayda ve avantaj sağladığı bilinen bir gerçektedir. Paravan kullanımının size sağladığı avantajlar ise şu şekildedir;

 1. Güzellik ve estetik merkezlerinde kullanılan paravanlar sayesinde, işlemler sırasında hem işlem uygulanan kişi hem de işlemi yapan kişiye özel bir alan tanımaktadır. Bu sayede müşteri kendini daha rahat hisseder ve işlemler sorunsuz bir şekilde devam edebilir.
 2. Hafif yapıya sahip olan ürünlerdir. Bundan dolayı da ofis alanında kullanım yapılacak yere kolay bir şekilde taşınabilmektedir.
 3. Portatif yapıları vardır. Katlanarak kapatılan modelleri ile de fazla alan kaplamazlar.
 4. Paravanlarda bulunan perde kısımları çıkarılıp takılabilir yapıya sahiptir. Bu sayede kirlenseler bile kolayca temizlikleri yapılıp geriye takılabilmektedir.
 5. Kullanımı yapılacak alan 2’ye bölünmek istendiğin zaman, paravan kullanımı sayesinde bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.
 6. Dış görünüş olarak da ofis ortamlarına uygun olacak modern bir yapıda dizayn edilmektedirler.
 7. Şık tasarımları sayesinde ise kullanım yapılan alanlarda ortamda görsel anlamda herhangi bir bozukluk yaratmamaktadırlar.

ProBed firması olarak sizlere farklı modellere sahip ve işlerinizi avantaja dönüştürecek olan Paravan Perde modellerini sunmaktayız. Ayrıca Paravan modellerimiz hem kullanışlı hem de uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir.

 

Paravan Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Paravan ve çeşitleri genel olarak iş alanlarında (güzellik merkezi veya hastane ortamları gibi) kullanımı tercih edilen ürünlerdir. Bazen de ofis ortamlarında kullanımı tercih edilen paravanlar sayesinde alanlar kolay bir şekilde bölünebilmektedir. Bu sayede ise herkese ait olan 2 farklı alan oluşturulabilmektedir. Ayrıca paravanlar aktif olarak da hastanelerde de kullanılmaktadır. Paravanlar hastane ortamlarında muayene kısımlarında kullanımı tercih edilmektedir. Bu sayede hastaya özel bir alan oluşturulmuş olmaktadır. Paravan çeşitleri ise ahşap paravan, metal paravan ve plastik olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca paravanlar çeşitleri 2 kanatlı, 3 kanatlı ve 4 kanatlı olarak da ayrılmaktadır. Bu paravan çeşitlerinin ise sizlere sunması gereken temel özellikler bulunmaktadır. Bu Paravan özellikleri ise şu şekildedir;

 • Kolay açılabilir yapıya sahip olmalıdır.
 • Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalıdır.
 • Farklı boyu ve ölçü seçenekleri olmalıdır.
 • Tasarım olarak ise modern bir yapıya sahip olmalıdır.
 • Yükseklik ve ölçüleri belirtilen standartlara uygun olmalıdır.

Paravan çeşitleri en temelde sizlere bu özellikleri sağlayabiliyor olmalıdır. Paravan modelleri arasında elbette ki özellik değişiklikleri bulunacaktır. Bundan dolayı da kullanımınıza en uygun Paravan Modelini seçmelisiniz. Tam da burada ProBed firması olarak biz devreye girmekteyiz. Web sitemiz üzerinden satışlarını yaptığımız farklı Paravan Modelleri ve çeşitlerine kolayca ulaşabilir ve işlemleriniz için en uygun paravan modelini seçebilirsiniz. Sizler için web sitemizde bulunan Paravan modellerinin bazılarından aşağıda kısaca bahsettik.

2 Kanatlı Paravan Perde

 • Paravanın kanat kısımların katlanabilir yapıdadır.
 • Metal olan malzeme içeriğinden üretilmiştir.
 • Metal olan kısımlar ise elektrostatik beyaz toz boya ile boyanmış yapıdadır.
 • Kanat kısımlarında olan kumaşlar çıkarılabilir yapıdadır.
 • Kolay kullanıma sahiptir.
 • Kanat kısımlarında 360 derece dönebilen tekerlek yapısı bulunur.

2 Kanatlı Paravan Perde Teknik Bilgiler

 • 2 Kanatlı Paravan Perde Yüksekliği: 180cm kadardır.
 • 2 Kanatlı Paravan Perde Tek Kanat Kısmının Genişliği: 70cm kadardır.
 • 2 Kanatlı Paravan Perdenin Toplam Genişliği: 140cm kadardır.

3 Kanatlı Paravan Perde Özellikleri

 • Kanat bölgelerinde 360 derece dönebilen tekerlek yapısı vardır.
 • Bu sayede kolayca hareket ettirilebilir.
 • Paravanın gövde kısımları ise metal malzemeler ile üretilmiştir.
 • Paravanın kanat kısımları kolayca katlanabilir yapıya sahiptir.
 • Kanatlarda bulunan perdeler ise kumaştan yapılmıştır.
 • Ayrıca kumaşlar perdeden çıkarılabilmektedir.
 • Metal olan kısımlar ise elektrostatik beyaz toz boya ile boyanmış yapıdadır.

3 Kanatlı Paravan Perde Teknik Bilgiler

 • 3 Kanatlı Paravan Perde Yüksekliği: 180 cm kadardır.
 • 3 Kanatlı Paravan Perde Tek Kanat Kısmının Genişliği: 70 cm kadardır.
 • 3 Kanatlı Paravan Perdenin Toplam Genişliği: 210 cm kadardır.

 

En Kullanışlı Olan Paravan Fiyatları Ne Kadardır?

Paravan fiyatlarında farklı etmenlerden dolayı dalgalanmalar meydana gelmektedir. Paravan modellerinde oluşan farklı fiyatlar ise paravanın üretiminde kullanılan malzeme içeriğine (ahşap ve metal gibi), katlanabilir olmasına, kolay temizlenebilir yapısına, özelliklerine ve modellerine bağlı olan etkenlerden dolayı farklılık göstermektedir. Ayrıca hijyen açısından kolay temizlenebilir yapıya sahi olan modellerinin olması da önemli bir etkendir. En temel olarak ise yapımında kullanılan malzemeler ve özelliklerine göre fiyat çalışması yapılmaktadır. Eğer bir Paravan Modeli satın alacak iseniz piyasada ürün ve fiyat karşılaştırması yapmanız oldukça önemlidir. Bu konuda ise ProBed firması olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Web sitemizde bulunan Paravan ve Katlanır Paravan Modellerini hem en kaliteli yapıda hem de en uygun fiyatlara sizlerin kullanımına sunmaktayız. Tek yapmanız gereken ise probed.com.tr adresinden ürünlerimize ulaşmanızdır.

Diğer Kozmetik Demirbaşlarımız

Bakım Koltukları

Eskabo Basamak

Ayaklı Işık Kaynağı ve Askılıklar

Tabure ve Sandalyeler

Duvar Rafları

Kol Dayama Sehpaları

Bebek Alt Açma Masası

Paravan Nedir?
   

Paravanlar iş gücü verimliliğini arttırmak ve mekanlarda mevcut ortamın kullanımını alan kaybı yaratmadan arttırmak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Sepatatör olarak da adlandırılan Paravanlar sayesinde birbirinden ayırmak istenilen alanlar kolay bir şekilde bölünmektedir. Kullanım alanına göre birbirinden farklı malzemelerden üretilmektedir. Sağlamış olduğu pratiklik nedeni ile özellikle kliniklerde ve güzellik merkezlerinde kullanılmaktadır. Birbirinden farklı model ve tasarımlara sahip paravanlar ihtiyaca göre seçilmelidir. Firmamız ProBed tarafından kullanacağınız alana en uygun ve en kullanışlı paravan modelleri sizler için bir araya getirilmektedir. Paravan nedir? diye merak edenleri probed.com.tr web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz.

Paravan Modelleri Nelerdir?
   

 Paravan modelleri farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilmektedir.  Modellerin çeşitliliği bir fiyat çeşitliliği de oluşturmaktadır. Paravan modellerinde paravanın iskelet kısmı ve perde kısmında kullanılan kumaş farklılık göstermektedir. Paravan iskeletinde ahşap kullanılabilir ve çam ağacı, ladin ağacı gibi malzemelerden üretilebilmektedir. Bu üretimler şık bir paravan satın alınmak istenildiğinde doğru tercihler olacaktır. İskelet kısmının çelikten, plastikten yapıldığı paravan modelleri de vardır. Bu modellerin dekoratif amaçlı kullanımı daha azdır ve paravan fiyatları arasında en makul olanlarıdır. ProBed Paravan modellerimiz kaliteli bir üretimden geçmiştir ve uzun kullanıma uygundur. Paravanlar bir alan içerisinde korunmayı sağlar ve uzun ölçülerde olması tercih edilir. Ortalama en az 65 cm ve en çok 180 cm uzunluğunda paravan modelleri bulunmaktadır.Paravanlar katlanabilir özelliktedir ve kullanıldığı alan içerisinde düzenli bir görünüm yakalanabilmesini sağlamaktadır. Paravanların ayakları sabit bir şekilde üretilmektedir. Bazı modellerde paravan ayakları tekerleklidir. Paravanların perde kısımlarında kullanılan kumaşlar da modelden modele farklılık göstermektedir. Kumaşların renk çeşitliliği vardır. Kumaş üstüne farklı tasarımlarda baskılar yapılabilmektedir. Bu özellik paravana dekoratif bir özellik de katmaktadır.

Paravan Nerelerde Kullanılır ?
   

Paravan ( Separatör ) kullanımı işlemlerde veya işlemlerden önce oldukça pratiklik sağlayan bir üründür. Bundan dolayı da farklı alanlarda kullanımı tercih edilmektedir. Paravan kullanımı en çok güzellik merkezlerinde, klinik ortamlarında, hastanede yer alan muayene alanlarında, giyinme odalarında, dövme salonlarında, kozmetik alanlarında ve estetik merkezlerinde kullanılmaktadır. Kullanım yapılacak alana uygun olan paravan modeli seçilmelidir. Bunun için de ihtiyacınız olan paravan modelleri arasında özellik karşılaştırması yapmanız sizler için daha olumlu sonuçlar verecektir. Hangi özellikte veya hangi içerikte bir paravan alacağınıza karar veremiyor iseniz ProBed firması olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Web sitemizden paravan siparişinizi kolayca verebilir ve dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Paravan Çeşitleri  ve Özellikleri Nedir?
   

Paravan çeşitleri ahşap paravan, metal paravan ve plastik olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca paravan çeşitleri 2 kanatlı, 3 kanatlı ve 4 kanatlı olarak da ayrılmaktadır. ProBed web sitemizde 6 farklı çeşit Paravanımız bulunmaktadır. Bu paravan çeşitlerinin ise sizlere sunması gereken temel özellikler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şu şekildedir; kolay açılabilir yapıya sahip olması, sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olması, farklı boy ve ölçü seçenekleri olması, tasarım olarak ise modern bir yapıya sahip olması, yükseklik ve ölçüleri belirtilen standartlara uygun olması gibi.Paravan çeşitleri en temelde sizlere bu özellikleri sağlayabiliyor olmalıdır. Paravan modelleri arasında elbette ki özellik değişiklikleri bulunacaktır. Bundan dolayı da kullanımınıza en uygun Paravan Modelini seçmeniz için sizi web sitemizde bulunan Paravan Modellerine göz atmaya bekliyoruz. 

Paravan Fiyatları Nedir ?
   

Paravan fiyatlarında farklı etmenlerden dolayı dalgalanmalar meydana gelmektedir. Paravan modellerinde oluşan farklı fiyatlar ise paravanın üretiminde kullanılan malzeme içeriğine (ahşap ve metal gibi), katlanabilir olmasına, kolay temizlenebilir yapısına, özelliklerine ve modellerine bağlı olan etkenlerden dolayı farklılık göstermektedir. Ayrıca hijyen açısından kolay temizlenebilir yapıya sahip olan modellerinin olması da önemli bir etkendir. En temel olarak ise yapımında kullanılan malzemeler ve özelliklerine göre fiyat çalışması yapılmaktadır. Bu konuda ise ProBed firması olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Web sitemizde bulunan Paravan ve Katlanır Paravan Modelleri fiyatları ise 24 Ekim 2022 tarihi itibariyle 596 TL ile 1061 TL arasında farklılık göstermektedir.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı