WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Paravan 

Gösterilen 1 - 12 ile 12 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 12 ile 12 arasındaki öğeler

Paravan ve Katlanır Paravan Modelleri

Paravan ürünleri ile birçok yerde karşılaşırsınız. Sağlık ocakları, hastaneler, kan alma merkezleri, masaj ve bakım yerleri gibi iki bölümü bir perde ile birbirinden ayırma işlemlerinde paravanlar kullanılmaktadır. Bizler sitemizde, ihtiyaç duyulan tüm yerlerde kullanılabilecek farklı tip ve modellerde paravan çeşitlerini bulunduruyoruz. Özellikle kişisel bakım yerlerinde ya da hastan muayene odalarından katlanır paravan çeşitleri kullanılmaktadır. Paravan ürünlerine ihtiyacı olan tüm kumu ve kuruluşlar, sitemize ziyaret ederek, istedikleri model ve renkte, istedikleri sayıda sipariş oluşturabilirler.

Paravan Ürünleri

Paravan çeşitleri, katlanır, sabit ayaklı, tekerlekli, 2 kanatlı, 3 kanatlı, siyah perde, beyaz perde özelliklerinden oluşmaktadır. Katlanır özelliği bulunduğu için kullanılmayacağı zaman, katlanarak tek kanat şekline getirilir ve fazla yer kaplaması önlenmiş olur. Kullanılmak istenildiğinde, ister tek kanadı, isterseniz tamamını açarak kullanabilirsiniz. Probed sitemizde paravan ürünlerini incelemek istediğinizde, arama bölümüne paravan yazarak ürünlere ulaşabilir ya da kozmetik demirbaş ürünler kategori bölümüne giriş yaptığınızda paravan başlığını görebilirsiniz. Sitemizde ihtiyacınız olabilecek tüm model paravanlar farklı renk seçenekleri ile yer almaktadır.

Sipariş Oluşturma İşlemleri

Probed sitemizde hızlı sipariş oluşturabilmeniz için Whatsapp hattımız üzerinden sipariş oluşturma hizmeti veriyoruz. Sitemiz kategori bölümünde, paravan ürünlerini inceleyerek siparişinizi oluşturabiliyorsunuz. Ürün sayfasında sizlere ürün ile ilgili tüm özellikleri ve fiyat seçeneklerini gösteriyoruz. Ürün özelliği ve fiyatına göre seçim yaptığınızda, sepete ekle yapabilirsiniz. Alacağınız ürüne karar verdiğinizde hemen al seçeneğini kullanarak, ödeme işlemleri sayfasına geçebilir ve seçtiğiniz ödeme yöntemi ile ödeme yaptığınızda, ürününüz paketlenmeye başlayacaktır.

Sipariş Takibi

Firmamız, yapmış olduğunuz alışverişlerinizde, siparişlerinizi takip edebilmeniz için, üyelik hesabınız bölümünde siparişlerim başlığı ile sizlere takip etme imkanı sunuyor. Üyelik hesabınıza girdiğinizde daha önceden almış olduğunuz ürünleri ve yeni siparişlerinizi görebiliyorsunuz. Yeni siparişlerinizi seçtiğinizde sizlere, kargoya teslim edilip edilmediğini, kargonun hangi aşamada olduğunu gösteriyoruz. Siparişleriniz için ödeme yöntemini seçtiğinizde ve satış işlemi onaylandığında, siparişlerinizi paketlemeye başlıyoruz. Tüm siparişler kargoya verildiğinde, sitemizdeki iletişim bilgilerinize ürünlerinizin kargoya verildiğini bildirir mesaj göndererek sizleri bilgilendiriyor ve kargo takip numarasını veriyoruz.

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu