WhatsApp Destek Hattı
Filter by
1 Yorum
365 TL
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 2 kanatlı paravan, üç kanatlı paravan, 2 kanatlı hasta muayene paravanı, üç kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
0 Yorum
365 TL
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 2 kanatlı paravan, üç kanatlı paravan, 2 kanatlı hasta muayene paravanı, üç kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
1 Yorum
500 TL
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 3 kanatlı paravan, üç kanatlı paravan, 3 kanatlı hasta muayene paravanı, üç kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
0 Yorum
500 TL
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 3 kanatlı paravan, üç kanatlı paravan, 3 kanatlı hasta muayene paravanı, üç kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
4 Yorum
725 TL
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 4 kanatlı paravan, dört kanatlı paravan, 4 kanatlı hasta muayene paravanı, dört kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
0 Yorum
725 TL
Paravan, hasta muayene paravanı, kanatlı paravan, 4 kanatlı paravan, dört kanatlı paravan, 4 kanatlı hasta muayene paravanı, dört kanatlı hasta muayene paravanı, beyaz paravan,...
Paravan Nedir?
   

Paravanlar oldukça geniş bir kullanım alanına sahip dekoratif ürünlerdir. Paravanlar sayesinde birbirinden ayırmak istenilen alanlar kolay bir şekilde bölünmektedir. Kullanım alanına göre birbirinden farklı malzemelerden üretilmektedir. Sağlamış olduğu pratiklik nedeni ile özellikle kliniklerde ve güzellik merkezlerinde kullanılmaktadır. Birbirinden farklı model ve tasarımlara sahip paravanlar ihtiyaca göre seçilmelidir. Firmamız tarafından kullanacağınız alana en uygun ve en kullanışlı paravan modelleri sizler için bir araya getirilmektedir. Kullanacağınız alana en uygun paravanın nasıl bir özelliğe sahip olması gerektiğini bilmiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Paravan nedir? Diye merak edenleri firmamıza bekliyoruz. En kaliteli ürünler en uygun fiyatlar ile firmamızda satışa sunulmaktadır.

Paravan Kullanımının Sağladığı Avantajlar

Paravan kullanımı uygulandığı alanda maliyeti düşürmektedir. Duvar örerek kapanabilecek alanlar paravan sayesinde çok daha uygun fiyata kapatılabilmektedir. Paravan uygulanmış klinik ve güzellik merkezlerinde yapılan müdahale işlemleri esnasında hem işlemi uygulayan kişi hem de işleme maruz kalan kişi rahat etmektedir. Oldukça hafif ve taşıması kolay olduğundan dolayı ihtiyaç duyulan her yere kolay şekilde taşınmaktadır. Görüntü olarak birbirinden farklı tasarımlara sahip olması nedeni ile uygulandığı alana şık bir görünüm sunmaktadır. Paravan üzerinde bulunan perdelik kolay bir şekilde tak çıkar özelliğine sahip olduğundan dolayı temizlenmesi oldukça kolaydır. Firmamız tarafından kullanışlı ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan paravan modelleri satışa sunulmaktadır.

Paravan Modelleri
   

 Paravan modelleri farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilmektedir. Firmamız kaliteli üretilmiş paravan satışı yapmaktadır. Modellerin çeşitliliği bir fiyat çeşitliliği de oluşturmaktadır. Paravan modellerinde paravanın iskelet kısmı ve perde kısmında kullanılan kumaş farklılık göstermektedir. Paravan iskeletinde ahşap kullanılabilir ve çam ağacı, ladin ağacı gibi malzemelerden üretilebilmektedir. Bu üretimler şık bir paravan satın alınmak istenildiğinde doğru tercihler olacaktır. İskelet kısmının çelikten, plastikten yapıldığı paravan modelleri de vardır. Bu modellerin dekoratif amaçlı kullanımı daha azdır ve paravan fiyatları arasında en makul olanlarıdır. Paravan modellerinin dayanıklı olmasına dikkat edilmektedir. Paravan modelleri kaliteli bir üretimden geçmiştir ve uzun kullanıma uygundur. Paravan modellerinde yükseklik farkı bulunmaktadır. Paravanlar bir alan içerisinde korunmayı sağlar ve uzun ölçülerde olması tercih edilir. Ortalama en az 65 cm ve en çok 180 cm uzunluğunda paravan modelleri bulunmaktadır.

Paravan Modelleri Hakkında

Paravanlar katlanabilir özelliktedir ve kullanıldığı alan içerisinde düzenli bir görünüm yakalanabilmesini sağlamaktadır. Paravanların ayakları sabit bir şekilde üretilmektedir. Bazı modellerde paravan ayakları tekerleklidir. Paravanların perde kısımlarında kullanılan kumaşlar da modelden modele farklılık göstermektedir. Kumaşların renk çeşitliliği vardır. Kumaş üstüne farklı tasarımlarda baskılar yapılabilmektedir. Bu özellik paravana dekoratif bir özellik de katmaktadır. Paravan üretiminde kullanılan kumaşlar kalitelidir ve zamanla kullanımdan dolayı renk atmamaktadır. Kumaş üzerinde bozulmalar meydana gelmemektedir. Firmamız farklı modellerde paravanları uygun fiyatlarda satışa sunmaktadır.

En İyi Paravan
   

Paravan herhangi bir alanı bölmek amacıyla tasarlanmış mobilya parçalarıdır. Mobilya dışında metal veya farklı malzemelerden de faydalanılmaktadır. Genellikle dövme salonları, giyinme odaları, hastanede yer alan muayene alanları ve güzellik merkezlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu işletmeler dışında daha birçok işletmede paravan kullanımından faydalanılmaktadır. Son derece pratik olması nedeni ile kullanım alanı oldukça geniştir.

Paravanlar sahip olduğu kapama özelliği ve üretiminde kullanılan malzemeye göre birbirinden farklılık göstermektedir. En iyi paravan işletmenizde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti vermeye en uygun olan modeldir. Firmamızda birbirinden farklı malzemelerden üretilmiş pek çok model paravan satışa sunulmaktadır. Her biri en kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünlerdir.

Paravanın Avantajları

En başarılı üretime sahip paravan işletmelere maddi anlamda kazanç sağlamaktadır. Çünkü uzun süreli bir kullanım ömrü sunmaktadır. Uygulandığı alanlarda duvar örme gibi işlemleri ortadan kaldırmaktadır. Kolay ve hızlı bir şekilde taşınabilmektedir. Nerede ihtiyaç duyuluyor ise oraya taşınıp kolayca kurulabilmektedir. Oluşturduğu kişisel alan sayesinde konfor ve rahatlık sağlamaktadır. Uygulandığı alanda dekoratif bir duruşa sahiptir. Böylece uygulandığı alan ile bütünlük sağlamaktadır. Üretiminde kullanılan kumaşlar sayesinde kolay şekilde silinebilir olduğundan söküp takmak gibi işlemlere gerek kalmamaktadır. Bir ıslak mendil yardımı ile paravan temizlenebilmektedir. Firmamız birbirinden farklı modellere sahip en kaliteli üretim paravanları satışa sunmaktadır. Sunmuş olduğu uygun fiyatlar ile paravan ihtiyacınızı gidermek için firmamız web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paravan Özellikleri
   

Paravanlar belirli bir yeri ortadan ikiye bölmeye yarayan mobilya parçalarıdır. Birçok şekilde dekoratif olarak üretilen bu mobilya parçaları evlerin belirli yerlerini ayırarak şık bir görünün kazandırmaktadır. İş hayatında geniş bir alanda çalışan birçok ofis çalışanı işlerini özenle ve dikkatle yapabilmek için sessizliğe ve dikkat dağınıklığına karşı sakin bir ortamda kalmak istemektedirler. Ancak devlet daireleri veya normal şirketlerle çalışan binlerce kişiye binlerce oda yapılamayacağı için paravanlar kullanılmaktadır. Bu paravanlar araya konularak herkese özel bir alan oluşturulmuş olmaktadır.

Paravan özellikleri ile ev ve iş yerlerinin yanında yoğun olarak hastanelerde de kullanılmaktadırlar. Hasta doktor ilişkisi açısından ortalık bir yerde muayene uygun olmayacağı için hastanelerde paravan kullanılmaktadır. Böylece klinikte başka çalışanlar olması doktorun muayenesini etkilemeyecektir.

Paravan Özellikleri Nelerdir

Kullanıcısına yeni alan açan paravan özellikleri bir hayli fazladır. Evlerde giyim içinde kullanılmaktadır. Şık ahşap dekorasyonlarıyla tasarlanan paravanlar birden fazla kişinin kullandığı odalarda kişilerin üzerini değiştirmesi için uygun bir ortam oluşturmaktadır. Katlanabilir özellikteki paravanlar her yere kolayca taşınabilir olmalarıyla rahatlık sağlamaktadır. Mutfak ve salonun beraber imar edildiği Amerikan mutfağı olan evlerde kullanılarak mutfak ve salona ayrı hava katan bir özelliğe sahiptir. Boyutları değişen paravanlar büyük alanları ayırabilecek iken daha ufak mekanlar için de kullanılabilir. Yere sağlam bir şekilde kurulan paravanlar şık ve renkli tasarımlarıyla evlerde ve iş yerlerinde yeni bir mobilya olarak sık kullanılmaya başlamıştır.

Paravan Fiyatları
   

Paravan farklı alanlarda kullanılabilen iki yeri birbirinden ayıran hareketli, katlanabilen ve birkaç parçadan oluşabilen aparattır. Yatak odalarında giyinme ve yatma bölümünü ayırmak için kullanılabilir. Mağazalarda deneme kabini amacıyla kullanılabilir. Mutfak ve salonun birleşik olduğu evlerde bu iki alanı ayırmak için kullanılabilir. Sağlık ocaklarında muayene bölümünü ayırmak için kullanılabilir. Paravan fiyatları özelliklerine göre belirlenir. Hastane, klinik, güzellik merkezi, spor salonu, okul vb birçok yerde kullanılması mümkün olmaktadır. Ayırım yapılan alan daha estetik ve kullanışlı olarak görünür. İşlem yapılması amacıyla kullanılan paravanlar arkasını göstermeyen özellikte olacağı için kişiler rahat eder.

Paravan fiyatları paravanın üretildiği malzemenin özelliklerine göre belirlenmektedir. Ahşap, metal, kumaş, katlanabilir ve taşınabilir özelliklerde paravan çeşitleri bulunur. Temizlik ve hijyen açısından bakımının kolay yapılması veya yıkanması önemlidir. Ortama modern bir görüntü katarlar. İşlemeli modelleri salonda veya odalarda kullanıldığında hoş ve otantik bir hava oluşturmaktadır. Bazı paravanlara eklenen vitray çalışmaları ile güneş ışığıyla renkli bir görüntü oluşur. Küçük yerlerin iki farklı amaçla kullanılmasına pratik bir çözüm olmaktadır. İş yerlerinde tuvalet bölümünü ayırmak için tercih edilirler. Renkli, sade, oymalı tarzda üretimi yapılmaktadır. Kullanılmadığı zaman istenirse katlanarak kenarda tutulması sağlanır. Çok yer kaplamaması sebebiyle tercih edilmektedirler. Mekanları hem ayıran hem de hoşluk katan bir aparat olarak farklı alanlarda kullanılır. Paravan fiyatları kullanılan malzeme ve özelliklerine göre belirlenir.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat