WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Eskabo Basamak 

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler

Eskabo Basamak Modelleri

Eskabo basamak ürünleri, medikal ürünler içerisinde yer almaktadır. Sağlık personelleri tarafından, aile hekimlikleri, hastane demirbaş ürünü olarak kullanılır. Eskabo basamak ürünleri, hasta muayene masasına, bakım yataklarına, sedyeye erişim için kullanılmakta ve personele kolaylık sağlamaktadır. ihtiyaç durumlarına göre tek basamak ya da iki basamaklı olarak yapılmaktadır. Probed (Profesyonel Yatak Koltuk Sistemleri) olarak, tüm medikal ürün çeşitlerinden, yatak, koltuk, sandalye, paravan, sehpa, eskabo basamak gibi tüm çeşitleri bir araya topladık ve web sitemiz üzerinden online satışa sunduk.

Ürünlerimiz

Web sitemiz ürün kategorileri içerisinde yer alan eskabo basamak ürünleri, tek basamaklı ve iki basamaklı olarak, farklı modellerde yer almaktadır. Kullanılacak yerin dekor yapısına uygun olarak farklı şekillerde ürünlerimiz bulunmaktadır. Geneli metal ayaklıdır ve metal ayaklar paslanmaz özelliklere sahiptir. Eskabo basamak ürünleri, metal boru ya da profil iskeletten oluşmaktadır. Gövde bölümleri paslanmaz metal malzemeden yapılırken, basamak bölümleri, ahşap ya da plastik malzemelerden yapılmaktadır. Kullanım yerlerinde ihtiyaçların karşılanabilmesi için tek ya da iki basamaklı olarak üretilerek piyasaya sürülmektedir. Sitemizde farklı modelleri bulabilirsiniz.

Satın Alma İşlemleri

Probed web sitemizde online satış yaptığımız için ihtiyacınız olan ürünü bulmanız ve satın almanız çok kolaydır. Sitemize üyelik oluşturarak, indirimli ürünleri ve yeni ürünleri takip edebilirsiniz. Eskabo basamak ürünlerimiz sitemiz, kozmetik demirbaş ürünler kategorisi içerisinde yer almaktadır. Eskabo basamak başlığını seçtiğinizde, ürün sayfasına yönlendirilirsiniz ve tüm çeşitleri fiyatları ile birlikte görebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü buradan seçerek, satın alma işlemlerini hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme ve Ürün Teslimi

Probed online sitemize üyelik oluşturduğunuzda ve yapmış olduğunuz alışverişlerde kullandığınız hesap bilgileriniz, firmamız tarafından güven altında tutulmaktadır. Üyelik bilgileriniz ve hesap bilgileriniz, hiçbir firma ile paylaşılmamaktadır. Eskabo basamak ürünlerinden satın almak istediğinizde, ürün seçimi yapar ve sizlere sunduğumuz ödeme seçenekleri ile ödeme işlemlerinizi yaparsınız. Sizlere farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, mail order gibi ödeme seçeneklerimiz bulunuyor. Ürün teslimlerini ise anlaşmalı kargo ile gerçekleştiriyoruz. Ürünleriniz kargoya teslim edildiğinde, kargo firması mesafeye göre en kısa zamanda teslim yapacaktır.

 

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu