WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

Diode Lazer Cihazları 

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe

Diode Lazer Cihazları Modelleri ve Fiyatları Burada !

Firmamızın uygun ödeme koşullarında ve garantili olarak sunduğu diode lazer cihazları, birçok sağlık ve güzellik merkezi tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Diode lazer epilasyon cihazlarımız son derece kaliteli ve kullanışlıdır. Hızlı kargo imkanı ile adrese teslim ettiğimiz diode lazer cihazları için ek bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Ayrıca garanti kapsamında tüm sorun ve şikayetlerle yakından ilgileniyoruz.

Diode Lazer Cihazının Teknik Özellikleri

-          Kontak safir soğutma başlığı, hava ve su soğutmalı

-          8 inc, renkli ve Türkçe dokunmatik ekran

-          600 W diyot çıkış gücü

-          Ağırlık 52 kilogram, ebat 47-55-122

-          808 nm dalga boyu

-          12x12 mm tarama alanı, 3-850 ms atış genişliği

-          1-10 hz atış hızı

-          1-120 jule/cm2 enerji

-          5 farklı cilt tipi seçim modu

Diode Lazer Nedir?

Kılları yok etmede etkili bir yöntem olan lazer teknolojisini, diode lazer daha da geliştirmektedir. Diode lazer, belirlenmiş bir alanda zikzak hareketler eşliğinde seri atışlar yaparak tüm kıl köklerine ulaşabilecek güce sahiptir. Kıl köklerini ağrısız bir şekilde ısıtan ve yavaş yavaş yanmasını sağlayan sistemi ile ütüleme etkisi gösterir. Saniyede 10 atış yapabilen cihaz, uygulamanın hızını maksimum seviyeye çıkarıyor.

Diode Lazer Cihazı Kaç Seansta Sonuç Veriyor?

Diode lazer cihazı 810 nm dalga boyuna sahip ışık çıkarıyor. Bu da ışığın hızlı bir şekilde cilt altına geçip kıl köküne ulaşması demektir. Lazer epilasyonun seans sayılarında cilt tipi oldukça önemlidir. Açık tenli ve koyu kıl tipine sahip olan kişilerin sonuç alması daha kısa sürüyor. Koyu cilt rengi olan kişilerde ise seans sayısı uzayabiliyor. Bununla birlikte kişinin hormonal yapısı, uygulanan bölgenin kıl rengi gibi nedenler de seans sayısını etkileyebilir. Ortalama bir sayı vermek gerekiyorsa 8-12 seans sonrasında kıl probleminden % 90 gibi ciddi oranlarda kurtulmak mümkündür.

Diode Lazer Cihazlarının Kıla Etkisi Ne Zaman Gözlenir?

Diode lazer ütüleme şeklinde uygulandığı için bütün kıl köklerine ulaşabiliyor. Sinek ısırığına benzer bir acı şeklinde hissedilen uygulama son derece konforludur. İlk uygulandığı andan itibaren kıl köklerini yakmaya başlar. Uygulamadan 15 gün sonra kıllar dökülmeye başlar.

QR kodu

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok