Filter by

Sedye İle Oluşturulan Dövme Setleri

Sedye İle Oluşturulan Dövme Setleri Nedir?

Sedye ile oluşturulan dövme setleri, dövme stüdyolarında kullanılabilir. Dövme stüdyolarında; sedye, dövmeci koltuğu, setup masası, kol dayama sehpası gibi ürünler kullanılır. Bu ürünlerin uygun fiyat alınması için hazır setler oluşturulmuştur. Sedye ile oluşturulan dövme setleri ProBed tarafından hazırlanmıştır. Daha fazla ürünü uygun fiyata alırsınız. Bu sayede sahibinden dövme setleri almak yerine ürünlerimizi satın alırsınız.

Dövme stüdyolarında işlem yaparken malzemelerin hijyenik ve kaliteli olması son derece önemlidir. İşlem güvenliğini ve kalitesi için ProBed hijyenik ürünler üretir. Bu sayede dövme işlemi hijyenik olarak yapılır. Sedye ile oluşturulan dövme malzemesi setleri ve daha fazla ürün için sitemizi inceleyebilirsiniz. Dövmeci koltuğu, dövme sedyesi, dizayn tattoo koltuğu ve dövme setup masası gibi ürünleri buradan alabilirsiniz.


Sedye İle Oluşturulan Dövme Setleri Fiyatları Ne Kadar?

Dövme stüdyolarında kullanılan dövme setleri farklı amaçlarla da kullanılabilir. Farklı fiyat aralıklarında ve özelliklerde üretim yapılır. Sedye ile oluşturulan dövme setleri fiyatları ürünleri tek tek almanıza kıyasla daha avantajlıdır. 3 adet ürünü uygun fiyata alabilirsiniz. İşletmelerini yeni açanların giderleri çoktur. Kaliteli ürünü uygun fiyata almak ve harcamalarınızı azaltmak için oluşturulmuştur. ProBed uygun ödeme seçenekleri sunar. Sedye ile oluşturulan dövme setleri sepetinize ekleyip kısa sürede teslim edilir.

Dövme sedyesi fiyatı, dövmeci koltuğu fiyatı, dövme setup masası fiyatı tek tek araştırmanıza gerek yok. ProBed sedye ile oluşturulan dövme setleri alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürün satın almış olursunuz. Sedye ile oluşturulan dövme seti fiyatları, alacağınız sedye ve dövmeci koltuğu modellerine göre değişir. Dövme setup masası bir kısmı çekmeceli iken bazıları da sadece raflıdır. İhtiyacınız olan modeli seçerek satın alabilirsiniz. Seçeneklerin fazla olması ve uygun fiyatlar ekstra avantaj sağlar.

Hazır setler 12 farklı paket olarak modellere göre çeşitlendirilmiştir. Sedye ile oluşturulan dövme setleri fiyatı, dövmeci koltuğu fiyatı ile hazır setleri karşılaştırın. Sedye ile oluşturulan dövme seti fiyatı ile karşılaştırınca mantıklı karar verdiğinizi görürsünüz.

Sedye İle Oluşturulan Dövme Setleri Modelleri Hangileridir?

Sedye ile oluşturulan dövme setleri 12 farklı seçenekte olup her paketin içerisinde ayrı ürünler vardır. Hazır setleri daha da uyguna satın alabilirsiniz. Sedye ile oluşturulan hazır setler ProBed işlevsel ürünlerden oluşur.

Dövme setleri fiyatları ve modelleri farklılık gösterir. Değişik hazır setlerin hazırlanmasının en önemli sebebi kullanışlılık ve uygun fiyattır.  Sedye ile oluşturulan dövme setleri;

Sedyelerin bir kısmı metal gövdeli olurken bir kısmı da ahşap gövdelidir.

Dövme sedyesi modellerinin bir kısmı sırt hareketli özelliklidir.

Dövmeci taburesi bir kısmı sırt dayama özelliği varken bazılarında yoktur.

Dövme setup masası sedye ile oluşturulan dövme seti içerisinde farklıdır. Bazı ürünler çekmeceli setup masası iken bazıları da raflı dövmeci masasıdır. Raflı dövmeci masası daha çok tercih edilse de çekmeceli modelleri de inceleyin.

Steril ortam oluşturmak ve hijyen saklamak için bazı setup masası modelleri çekmeceli üretilmiştir. Raflı ve çekmeceli kombinler ile sadece raflı modellere de bakabilirsiniz.

Ürün çeşitleri ve sedye ile oluşturulan dövme setleri modelleri için tek tek inceleme yapmalısınız.

Sedye İle Oluşturulan Dövme Malzemesi Setleri Özellikleri Nelerdir?
Sedye ile oluşturulan dövme malzemesi setleri özellikleri ürün çeşitliliğine göre değişir. Dövme sedyesi modelleri hazır setlerde farklı seçeneklidir. Dövme sedyesi; bölmeli dövme sedyesi, metal dövme sedyesi, baş kısmı hareketli dövme sedyesi gibi çeşitliliktedir.

Dövmeci koltuğu ise çalışma taburesi modelleri dışında çalışma sandalyesi şeklinde de üretilir. Sedye ile oluşturulan dövme setleri tek tek incelenerek ürün özelliklerine bakılmalıdır. Ürün ağırlıkları hazır setlere göre değişir. Sedye ile oluşturulan dövme setleri özellikleri şunlardır;

 • Ürünlerin tekerlekleri 360° dönebilen frenleme sistemine sahiptir. Dilediğiniz yere hareket ettirirken üzerinde malzeme varsa düşmez. Kırılacak ürünler korunarak taşınır. İki tekerlekte fren sistemi vardır. Sürükledikten bile bir süre sonra kendi durur. Bu da ürün güvenliğini sağlar.
 • Dövmeci koltuğu süngeri, sedye süngeri yüksek yoğunlukludur. Uzun yıllar problem olmadan rahatlıkla kullanırsınız.
 • Ürünlerin metal aksamları elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Aşınmalara, oksitlenmelere ve çürümelere karşı dayanıklıdır.
 • Ürünler dayanıklı malzemelerden imal edilmiştir. O sebeple uzunca süre rahatlıkla kullanırsınız.
 • Ergonomik olarak tasarlanmıştır.
 • Fonksiyonel olduğundan kullanım alanı geniştir.
 • Farklı boy ve ölçülerde hazır setler içinden mekanlara uygun modeller alınabilir.
 • Farklı renk seçenekleri vardır.
 • Uygun ödeme seçenekleri ve koşulları sağlayan ürün gruplarındandır.
 • Aşınma, renk atma gibi durumlarla da karşılaşmasınız.
 • Kullanma talimatına uyduğunuz sürece vinleks deri kaplama kumaşı ile hijyenik olarak kullanırsınız.  
 • Kolayca silinebilir ve dezenfekte edilebilir özelliklerdedir.
 • Şık, sade ve fonksiyonel olarak tasarlanmış ürünlerdir.


Sedye İle Oluşturulan Dövme Setleri Ölçüleri Nasıl?
Sedye ile oluşturulan dövme setleri ölçüleri hazır setleri göre farklılık gösterir. Sedye ile oluşturulan dövme setleri içerisinde dövmeci koltuğu modelleri ayrıdır. Dövme setup masası modelleri tasarımları ve ürün yüksekliği değişir. Dövmeci sedyesi yüz delikli, ahşap sedye, metal sedye ve havluluk aparatı  seçenekleri ile sunulur. Her birinin ölçüsünü ayrı ayrı incelemek için ürünlerin açıklamalarını okuyabilirsiniz. Bu sayede almak istediğiniz ürün yüksekliği, genişliği ve uzunluğu hakkında bilgi edinirsiniz. Sedye ile oluşturulan dövme setleri ölçüleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Sedye İle Oluşturulan Dövme Setleri Yorumları Nasıl?
Sedye ile oluşturulan dövme setleri yorumlara bakarak hazır setler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünün kalitesi, fonksiyonelliği ve diğer ayrıntıları için merak ettikleriniz varsa sitemizi inceleyin. Sedye ile oluşturulan dövme seti yorumu inceleyerek göre karar verirsiniz. ProBed sedye ile oluşturulan dövme setleri ve ürünlerin yorumları oldukça iyidir. ProBed yorumları incelediyseniz sedye ile oluşturulan dövme setleri yorumları farklı olmaz.


Sedye İle Oluşturulan Dövme Setleri İkinci El Alınır Mı?
ProBed oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı ürün seçenekleri sunar. Sedye ile oluşturulan dövme setleri ikinci el alınır mı diye merak etmeyin. Kaliteyi uygun fiyata aldığınız için 2.el dövme seti almanıza gerek olmaz. Performans ürünlerinin yanı sıra hazır setler ile de bütçenize dost avantajlar sunar. Sedye ile oluşturulan dövme setleri ikinci el almak yerine ürünlerimizi inceleyin. Sahibinden dövme setleri almak yerine sıfır ürünlerimizden alabilirsiniz.


Sedye İle Oluşturulan Dövme Setleri Ne İşe Yarar?

Sedye ile oluşturulan dövme setleri dilediğiniz alanlarda kullanılır. Bu ürünler nitelikli olup kaliteyi uygun fiyata satın alırsınız. Sedye ile oluşturulan dövme setleri, dövme stüdyoları için oluşturulsa da farklı alanlarda kullanılabilir. Sedye ile oluşturulan dövme setleri, sağlık kurumlarında ve aklınıza gelebilecek alanda ürün kullanılır.

Sedye ile oluşturulan dövme setleri işlem süresini kısaltır. Dövmeciler ve bu ürünü kullananlar güvenli şekilde işlem yapılmasına yardımcı olur. İşlem esnasında hareket kabiliyetini arttırır ve işlem süresini kısaltır. Dövme setleri ve hazır setleri aldığınızda zamandan tasarruf edersiniz. Dövme setleri sayesinde randevu sıklığınızı da arttırırsınız. İşletmenizin kazancını da arttırmış olursunuz. Sedye ile oluşturulan dövme setleri ve diğer setler için listemizi inceleyin. Firmamız sedye ile oluşturulan dövme setleri ve diğer setler için uygun ödeme seçenekleri sunar. Makul fiyatlı dövme setleri almak isteyenler için avantajlı fırsatlar vardır. İşletmenizin itibarını da yükseltmek için sıfır ürün almalısınız. İşletme açacak olanlar alacakları sedye ile oluşturulan dövme setleri sayesinde kazançlarını katlar.


Sedye İle Oluşturulan Dövme Setleri Nerelerde Kullanılır?

Sedye ile oluşturulan dövme setleri diğer hazır setler gibi işlevsel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Sedye ile oluşturulan ya da koltuk ile oluşturulan modellerin kullanım alanları geniştir. Sedye ile oluşturulan dövme setleri nerelerde kullanılır diye merak edebilirsiniz. Dövme setleri;

 • Cilt bakım merkezlerinde
 • Güzellik salonlarında
 • Kişisel bakım merkezlerinde
 • Kuaförlerde ve berberlerde
 • Hastanelerde
 • Ağız ve diş sağlığı merkezlerinde
 • Dövme stüdyolarında
 • SPA ve masaj merkezlerinde
 • Otellerde
 • Fizyoterapi merkezlerinde
 • kullanılır.  

Sedyeyle Oluşturulan Dövme Setleri Uygun Fiyatlı Nereden Alınır?

Sedye ile oluşturulan dövme setleri uygun fiyatlı almak isteyenler ProBed ürünlerine bakabilir.  Sedye ile oluşturulan dövme setleri ekonomiktir. Dövme setleri modelleri burada uygun fiyatlı satılır. Sedye ile oluşturulan dövme setleri uygun fiyatlı nereden alınır diye merak etmeyin. ProBed piyasadaki birçok markadan daha uygun fiyatlıdır. Uygun fiyatlı sedye ile oluşturulan dövme setleri almak ve ürünleri incelemek için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı