WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı

ProBed Yatak Koltuk Masa 

Bu kategoride hiçbir ürün bulunmaktadır, daha sonra tekrar deneyiniz.

Probed Yatak Koltuk Masa

Sağlık sektöründe yer alan çeşitli kuruluşlar, bakım yatakları, masaj masası, masaj sedyesi, spa yatağı, cilt bakım koltuğu için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyarlar. Sektörlerin bu tür medikal ürünlere olan ihtiyaçlarını karşılamak için probed markası olarak, çok sayıda ürünün üretimini yapmaya ve sitemiz üzerinden online satmaya başladık. Probed yatak koltuk masa ürünlerimiz için oluşturduğumuz ürün kategorisi, sitemizde diğer ürünler başlığı ile gösterilmektedir. Müşterilerimiz, sitemizi ziyaret ettiklerinde, diğer ürünler kategori başlığını seçtiklerinde, probed yatak koltuk masa ürün çeşitlerimize ulaşabilirler.

Ürünlerimiz

Sitemizde ilgili kategori bölümü altında yer alan yatak masa ürün çeşitlerimiz arasında, masaj işlerinde kullanılan özel tasarımlara sahip masa çeşitlerimiz vardır. Bu ürünlerimizin sağlıklı olabilmesi için üzerine yatılan bölümde kullanılan deri döşemenin, leke tutmayan ve silinebilir özellikte olmasına dikkat ediyoruz. Döşeme renklerini müşteri tercihlerine göre farklı renklerde yapılmaktadır. Yatak ve masalarda kullanılan sağlam malzemeler sayesinde kullanım aşamasında her hangi bir esneme yapmaz. Masaj yatağı olarak kullanılan ürünlerimiz ortalama 180 kg taşıyacak kapasiteye sahiptir.

Probed Cilt Bakım Koltuğu

Probed yatak koltuk masa ürünlerimizin yer aldığı bölümde, cilt bakım koltuğu çeşitleri de yer almaktadır. Farklı kullanım özelliklerine sahip bu ürünler kolay kullanım sağlamakta ve dayanıklı ürünlerdir. Web sitemizden rahatlıkla online olarak satın alınabilmektedir. Ürünlerin özellikleri arasında, pedal yardımı ile yükseklik ayarı yapılabilmekte, cilt bakım koltuğunun sırt bölümü istenilen konumda manuel ayarlanabilmektedir. Oturan kişinin rahat edebilmesi için kaliteli sünger yapısı kullanılmış ve bu bölüm anti bakteriyel deri döşeme ile kaplanmıştır. İhtiyaç duyulduğunda, cilt bakım koltuğu sedye pozisyonuna getirilebiliyor.

Online Sipariş

Probed web sitemizde sizlere gösterdiğimiz tüm ürün çeşitlerimizi online olarak, sitemizde belirtilen uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Öncelikle ürünlerimizi incelemeli, seçerek sepete eklemeli, siparişi oluşturup, ödeme yaparak ürünün size gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Online sipariş hizmetlerimizde, daha hızlı hizmet verebilmek için Whatsapp sipariş hattımızı oluşturduk. Müşterilerimiz bu hat üzerinden daha hızlı sipariş oluşturabilmektedir. Ödeme işlemlerinin onaylanması ile birlikte her ürün, kutusu içerisinde kargoya verilir ve size gönderilir.

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu