Blog navigation

Blog Kategorileri

Son Gönderiler

Yayınlanan"2021 - Eylül"

 • Konforlu Masaj Yatakları
  Konforlu Masaj Yatakları

  Masaj yatakları, konforlu ve hijyenik bir ortam sağlaması açısından önemlidir. Ortam sıcaklığını gerekli miktarda ayarlayarak vücudu masaja hazırlar. Farklı masaj ayarları bulunur. Bu şekilde ihtiyaç duyulan masaj tipi uygulanabilir. 

  Devamını oku
 • Kan Alma Koltuğu Üreticisi
  Kan Alma Koltuğu Üreticisi

  Kan alma koltuğu sık kullanılan medikal ürünlerden biridir. Kan alma işlemi hassasiyet gerektiğinden kişiye özel ayarlanabilmesi önemlidir. Bu sebeple genel olarak hareketli malzemelerden oluşur. Ayrıca çabuk enfeksiyon alınabilecek bir işlem gerçekleştiğinden ortam hijyeni de sağlanmalıdır. Kan alma koltuğu hastanelerde, kan alma merkezlerinde, kızılay gibi kan toplayan kurumların kan alma araçlarında kullanılır. Kullanım alanına göre kolay taşınabilir olması ve her iki taraftan da kan...

  Devamını oku
 • Spa Yatakları Fiyatı
  Spa Yatakları Fiyatı

  Masaj salonları ve güzellik merkezlerinde uygulanan birçok masaj türü vardır. Hepsinde farklı yöntem ve teknikler uygulanır. Ama temel olarak hepsinin amacı vücudun yorgunluğunu, stresini alarak vücudu dinlendirmek ve kan dolaşımını arttırarak rahatlama sağlamaktır.

  Devamını oku
 • Cilt Bakım Yatağı Üreticisi
  Cilt Bakım Yatağı Üreticisi

  Günümüzde yeni gelişen ve gün geçtikçe büyüyen sektörlerden biride güzellik merkezleridir. Çoğunlukla kadınların ihtiyaçları için tasarlanan bu salonlarda cilt bakımından tüm vücutla ilgili çeşitli işlemler yapılmaktadır. Bu amaçla cilt bakım yatağı tasarımları yapılmıştır.

  Devamını oku
 • Masaj Yatakları Üreticisi
  Masaj Yatakları Üreticisi

  Masaj hayatımızın oldukça önemli bir parçasıdır. Bizi rahatlatan, tüm stresimizi alıp götüren bir konudur. Masaj yatakları da bir o kadar önemlidir. Masaj yapılan yatağın rahat olması masajın daha verimli ve amacına uygun bir şekilde ilerlemesine sebep olmaktadır.

  Devamını oku
 • Dövmeci Sandalyeleri Üreticisi
  Dövmeci Sandalyeleri Üreticisi

  Dövme işlemi insanların vücutları üzerine çeşitli boyalar ile yapmış oldukları bir işlemdir. Bu vücuda resim çizme isteği insanlık tarihi boyunca her zaman vardı. Kimi zaman savaş meydanları içerisinde korkunç gözükmek adına kimi zaman ise kadınların güzel görünmek adına yaptıkları bir işlemdi.

  Devamını oku
 • Tattoo Sedyesi Fiyatı
  Tattoo Sedyesi Fiyatı

  Dövme sektörü içerisinde dövme ustalarının stüdyoları içerisinde bulundurmaları gereken belli başlı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin stüdyoları içerisinde bulunması dövme ustalarının iş yüklerini hafifletmekte ve iş içerisinde daha az yorulmalarını sağlamaktadır.

  Devamını oku
 • Cilt Bakımı Koltukları
  Cilt Bakımı Koltukları

  Günümüzde kadın ya da erkek herkes bakımlı olmak için bir çok yöntem dener. Çünkü bakımlı olmak ile genç görünmek adeta eşdeğerdir ve kimse yaşlanmak istemez. Bu nedenle zaman zaman profesyonel bakım ekiplerinden cilt bakım hizmetleri almak isterler. Ancak bakım sırasında kaliteli hizmet almak için modern bakım koltukları kullanılmalıdır. İşlemin yapılacağı bölgeye göre pozisyon vermek cilt bakımı yapacak kişi için de son derece önemlidir. Günümüzde özellikle kadın ve erkek kuaförlerinde,...

  Devamını oku
 • Profesyonel Masaj Yatakları
  Profesyonel Masaj Yatakları

  Kişiler hizmet alımlarında her zaman rahatlık ve konforlarını ön planda tutarlar. Özellikle kişisel bakım alımı yapılan sektörlerin bu hizmeti verirken kullanmış oldukları ürünlere özen göstermeleri gereklidir. Masaj yaptırmak kişilerin sağlıkları ve vücutları açısından oldukça önemli bir seçenektir. Masaj salonlarında tercih edilen kaliteli masaj yatakları hizmeti veren firmanın da beğenilir olmasını sağlar. İnternet platformları arasında yer alan probed.com.tr adresinde farklı dizayn ve...

  Devamını oku
 • Spa Yatakları Üreticisi
  Spa Yatakları Üreticisi

  Sağlık açısından doktorlarında uygun gördüğü spa, vücut için oldukça gerekli olan bir uygulamadır. spa yatakları spa malzemeleri, masaj yatakları satışını yapan probed.com.tr sitesi spa salonları tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor. Kaliteli ve yüzde yüz yerli üretim olan spa yatakları spa yaptırmayı tercih eden kişilerin rahat ve konforu yaşaması açısından önemli bir rol oynuyor. Probed sitesi spa yatakları konusunda her detayı müşterileriyle paylaşıyor.

  Devamını oku
 • Ahşap Masaj Masası
  Ahşap Masaj Masası

  Masaj işlemleri sırasında masajı yapan kişinin yapım şekli en kadar önemliyse masaj masası ve de masaj masasının teknik özellikleri de bir o kadar önemlidir. Bu nedenle masaj masası seçimleri sırasında masaj işlemlerinin rahatlık oranını arttıracak olan türler seçilmelidir. Bu şekilde en yüksek oranda rahatlık elde edilir.

  Devamını oku
 • Kaliteli Saç Ekim Koltukları
  Kaliteli Saç Ekim Koltukları

  Saç ekim koltuğu kliniklerde, hastanelerde kullanılan diğer koltuk türleri ile hemen hemen aynıdır. Bu tarz koltuklar cilt bakımları, saç ekimi, epilasyon, vücut bakımı gibi ufak çaplı operasyonların yapımı için tasarlanmış medikal ürünlerdir.

  Devamını oku
Showing 109 to 120 of 167 (14 Pages)
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Destek Hattı